OK Money

Рівень довіри користувачів: 15%

Сьогодні багато мікрофінансових компаній допомагають вигідно, зручно та оперативно вирішувати грошові проблеми населення. Більшість компаній пропонують акційний тариф 0,01% на день для нових клієнтів. Якщо у таких МФО, як правило, тільки перший кредит під 0,01% на день, то у МФО OK Money можна отримати 7 таких кредитів! Відповідно, дана компанія в 7 разів вигідніша за […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії OK Money

Термін видачі кредитувід 1 до 30 днів
Перший кредит0.1 грн
Сумавід 100 до 18000 грн
Ставка новым клиентам0.1%
Ставка на повторний займ2%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Сьогодні багато мікрофінансових компаній допомагають вигідно, зручно та оперативно вирішувати грошові проблеми населення. Більшість компаній пропонують акційний тариф 0,01% на день для нових клієнтів. Якщо у таких МФО, як правило, тільки перший кредит під 0,01% на день, то у МФО OK Money можна отримати 7 таких кредитів! Відповідно, дана компанія в 7 разів вигідніша за багато аналогічних фірм.

Умови отримання кредиту у OK Money

Співпраця з компанією OK Money вигідна, зручна та безпечна. Ця компанія націлена на максимальну підтримку та допомогу своїм клієнтам. На відміну від банків та багатьох інших організацій, отримати кредит онлайн без відмови може майже будь-який повнолітній громадянин України. Навіть якщо кредитна історія була зіпсована. МФО OK Money вважає кредитний рейтинг користувача, але не насамперед. Тут розуміють, що проблеми бувають у кожної людини.

Основні параметри кредитування:

 • Максимальна сума позики – 18000 грн.;
 • Термін кредитування – до 30 днів;
 • Вік позичальника – від 18 років;
 • Необхідні документи – паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

МФО OK Money пропонує такі умови співпраці:

 1. Оперативна допомога. Від реєстрації до отримання коштів на картку потрібно до 15 хвилин часу.
 2. Онлайн робота. Вам не потрібно навіть виходити з дому. Можна надіслати заявку на отримання позики в будь-якому місці, включаючи міжміські траси та лісові галявини.
 3. Мінімум документів. Немає потреби у довідках з місця роботи та інших додаткових документах, крім паспорта та ІПН.
 4. Повна конфіденційність. Менеджери компанії не будуть запитувати, навіщо вам потрібні гроші – ви можете витрачати їх на власний розсуд.
 5. Миттєвий кредит на картку видаються навіть людям, які офіційно не працевлаштовані. Якщо ви студент, можете сміливо подавати заявку.
 6. Не потрібні поручителі чи заставне майно.
 7. Ймовірність отримання позики понад 90%.

Просте оформлення позики за 5 хвилин у OK Money

OK Money пропонує таку саму процедуру оформлення позики, як і всі МФО України. Вам потрібно пройти кілька простих кроків:

Зареєструйтесь на сайті компанії.

 1. Заповніть анкету.
 2. Виберіть необхідну суму та термін позики.
 3. Прив’яжіть банківську картку.
 4. Надішліть заявку.
 5. Дочекайтеся розгляду заявки.
 6. Отримайте грошове зарахування на банківську картку.

Як правильно погасити кредит у OK Money

Для погашення позики ви можете скористатися касою будь-якого банку України або платіжним терміналом, який є майже у супермаркеті. Але також ви можете повернути позику та онлайн – за допомогою оплати банківською карткою на сайті МФО в особистому кабінеті. Такий варіант простий і швидший – немає необхідності кудись виходити, і для оплати потрібен лише смартфон.

Особистий кабінет OK Money: навіщо він потрібен

На сайті МФО OK Money під час реєстрації ви отримуєте доступ до свого особистого кабінету. Тут ви можете отримати всю інформацію про позику або оформити новий кредит. В особистому кабінеті є доступ і до ваших анкетних даних.

Служба підтримки OK Money: вирішиться будь-яка проблема

Якщо ви бажаєте уточнити умови співробітництва або у вас виникли складності при користуванні сервісом, зателефонуйте до цілодобової служби підтримки за номером: 0-800-214-111. Менеджери допоможуть ефективно та оперативно.

Контактна інформація

Веб-сайт:
Телефон:
 • 0 800 214 111
E-mail:
Юр. адреса:04071,м.Київ , вул. Воздвиженська, 60 (літера А)
Час роботи підтримки:24/7

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.