КЛТ Кредит

Рівень довіри користувачів: 29.2%

КЛТ Кредит-швидкий кредит онлайн на Вашу банківську карту.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії КЛТ Кредит

Термін видачі кредитувід 1 до 65 днів
Перший кредит2500 грн
Сумавід 500 до 10000 грн
Ставка на повторний займ1.65%
Віквід 18 до 75 років
Час розгляду10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

МФО КЛТ КРЕДИТ надає широкому колу користувачів можливість оформити «швидкий» позику на максимально вигідних умовах. Оформити заявку та отримати кошти можна в будь-який момент – вдень і вночі, в будні та святкові дні. Кредити оформлюються онлайн, через інтернет, без необхідності збору документів і надання майна під заставу. Витратити його можна на будь-які цілі – шопінг, ремонт в квартирі, покупку телевізора або смартфона, поїздку у відпустку.

Вимоги до позичальників

Для оформлення онлайн-позики в КLT Credit необхідно відповідати наступним критеріям:

 • українське громадянство;
 • наявність внутрішнього паспорта та ідентифікаційного коду ІПН;
 • вік від 18 до 75 років;
 • платіжна картка українського банку;
 • адреса електронної пошти і номер мобільного телефону для реєстрації.

При першому оформленні клієнти можуть розраховувати на кредит в сумі від 500 до 2500 гривень на термін до 30 календарних днів, а при подальшій співпраці ліміт розширюється до 10000 гривень на термін до 65 діб. Для початку роботи на кредитному калькуляторі вибираємо суму позики і термін його погашення, натиснувши на кнопку «Отримати гроші». Після цього необхідно пройти процедуру реєстрації в Особистому кабінеті і заповнити анкету користувача – вказати персональні, контактні та платіжні дані. При цьому слід пам’ятати, що від достовірності і повноти відомостей багато в чому залежить успішність схвалення заявки на кредит.

Якщо заявка була схвалена – користувач повинен ознайомитися з кредитним договором і підписати його в онлайн-режимі. Кошти надходять на картку протягом декількох хвилин. Найпоширенішими причинами для відмови є виявлення помилки або неточності в наданій інформації, факти шахрайства, наявність великої простроченої заборгованості в інших мікрофінансових організаціях України. Виплатити оформлену позику можна в Особистому кабінеті, використовуючи платіжну картку, в касі будь-якого банку або в терміналах самообслуговування ПриватБанк.

Пролонгація

Пролонгація – це продовження терміну дії кредитної угоди без погіршення кредитної історії позичальника. Скористатися послугою миє будь-який клієнт за допомогою функціоналу Особистого кабінету на сайті копанні. Пролонгація можлива необмежену кількість разів. Умовою продовження є повна і своєчасна оплата нарахованих процентних платежів. Штрафи і пеня за пролонгацію не передбачені.

Прострочення і штрафи

Якщо клієнт не виплатив вчасно оформлену позику і не активував послугу пролонгації – його заборгованість переходить в розряд прострочених. Протягом трьох днів з моменту закінчення терміну дії кредитного договору він повинен терміново зв’язатися з представником банку і оформити реструктуризацію боргу з поетапною виплатою. В іншому випадку нараховуються штрафи і пеня, інформація про прострочення передається в українське бюро кредитних історій, що може привести до відмови в кредитуванні в усіх МФО України. Сервіс може звернутися до судових органів для примусового стягнення коштів з боржника або передати право власності на кредит третім особам – колекторським компаніям.

Акції та спецпропозиції

Мікрокредітна організація КLT Credit пропонує всім своїм клієнтам програму лояльності, в рамках якої постійні клієнти мають можливість оформлення позик на все більш вигідних умовах, отримуючи знижку на процентні платежі. Крім того, постійно проводяться розіграші промокодів і сезонні акції – до 50% економії на кожному кредиті. За актуальними пропозиціями можна стежити на офіційних сторінках ресурсу в соціальних мережах або в розділі «Акції» на сайті компанії.

Переваги

Перевагами МФО є:

 • простота оформлення для кожного користувача;
 • швидкість зарахування коштів на картку;
 • вигідні умови співпраці без переплат і прихованої комісії;
 • можливість оформлення пролонгації.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://kltcredit.ua/
Телефон:
 • +38 (044) 365 73 73;
 • +38 (066) 144 73 73;
 • +38 (096) 144 73 73;
 • +38 (063) 144 73 73
E-mail:info@kltcredit.com.ua
Юр. адреса:02160, м. Київ, пр. Возз'єднання, 15
Час роботи підтримки:с 09:00 - 18:00
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№ 1734 от 16.05.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.