Bistrozaim

Рівень довіри користувачів: 60.4%

БистроЗайм- простий і зручний сервіс мікрокредитування, створений для того, щоб ви змогли отримати гроші в найпотрібніший момент в найкоротші терміни.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Bistrozaim

Термін видачі кредитувід 7 до 30 днів
Перший кредит15000 грн
Сумавід 500 до 15000 грн
Безкоштовний кредит15000 грн до 16 днів
Ставка новым клиентам0.00%
Ставка на повторний займ2.00%
Віквід 18 до 75 років
Час розгляду10 хв
Спосіб отримання грошейГотівкою
На карту

Бистрозайм є однією з найбільших мікрокредітних організацій України, яка почала свою роботу в 2011 році. Головною відмінною характеристикою сервісу є надання позик як онлайн, так і через власну розгалужену мережу відділень в багатьох містах країни. Це дозволяє клієнтам швидко і безпечно отримувати готівку або переклад на картку протягом декількох хвилин. Всі платежі проходять без прихованих комісійних зборів і внесків, а оплата процентних платежів здійснюється за фактичне користування кредитних ресурсів, без необхідності оплати штрафу за дострокове погашення. Бистрозайм – це допомога до зарплати, стипендії або пенсії, швидка покупка нового телефону, закінчення Вашого ремонту або поїздка в довгоочікувану відпустку.

Вимоги до позичальників

Вимоги до потенційних позичальників максимально гнучкі та лояльні. Для оформлення кредиту необхідно:

  • бути громадянином України;
  • мати діючий паспорт і ідентифікаційний код ІПН;
  • мати номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.

При реєстрації на сайті компанії і оформленні заявки на отримання позики Вам знадобитися заповнити просту анкету з зазначенням контактних даних, адреси проживання, форми зайнятості та деяких інших відомостей. Крім того, для користувачів доступні два альтернативні способи проходження реєстрації – через Банк-ID а один клік і за допомогою онлайн-профілю в соціальних мережах. Сума позики становить від 500 до 15000 гривень, а оформити його можна на термін від 7 до 16 днів. Спеціально для нових клієнтів діє Акція, відповідно до умов якої позика надається за пільговою ставкою в 0%. Повторні позики доступні за ставкою 2% на добу.

Рішення про видачу коштів приймається автоматизованою системою за 10-15 хвилин, а при повторних подачах гроші надходять за 3-5 хвилин. Клієнти мікрофінансової компанії Бистрозайм можуть використовувати функціонал Особистого кабінету користувача на офіційному сайті або мобільним додатком для смартфонів і планшетів. Перерахування коштів здійснюється на картку або готівкою в касі найближчого відділення.

Пролонгація

Пролонгація кредиту – це спеціальна послуга, при якій клієнт не може з тієї чи іншої причини своєчасно погасити взяту позику і продовжує термін її дії. Продовження існуючого кредиту можливо на 16 календарних діб. Єдиною умовою є повна і своєчасна оплата нарахованих процентних платежів. Активувати опцію можна в персональному кабінеті користувача на офіційному сайті компанії або через мобільний додаток.

Прострочення і штрафи

Якщо клієнт компанії не виплатив вчасно кредит і не оформив пролонгацію – формується прострочена заборгованість, на яку нараховуються штрафи і пеня. Розмір пені становить 1% від розміру неоплаченого кредиту, а штраф – 3% від загальної суми позики. Крім того відбувається перерахунок процентної ставки – з першого дня формування простроченої заборгованості вона становить 3,64%, з п’ятнадцятого дня 5,02% і 7,67% на тридцятий день від. Компанія залишає за собою право звернутися до судових органів для примусового стягнення боргу або передати права власності на нього третім особам. Для того, щоб не погіршувати ситуацію для себе, позичальникові необхідно звернутися в компанію для реструктуризації позики – поділу суми боргу на кілька частин для поетапної оплати.

Акції та спецпропозиції

В рамках програми лояльності мікрофінансова організація Бистрозайм поширює промокоди, що надають знижки на оформлення кредитів. Отримати промокод можна через розсилку по електронній пошті або на офіційних сторінках Бистрозайм в соціальних мережах і месенджерах. Розмір знижки по промокоду може становити до 100% – в рамках сезонних акцій та пропозицій клієнтам часто пропонується оформити позику без відсотків, поповнити рахунок мобільного телефону або виграти приз у вигляді модного гаджета.

Переваги

Перевагами програми є:

  • більше 8 років успішної роботи на ринку України;
  • пільгові умови оформлення кредиту для новачків;
  • акції та сезонні пропозиції на знижку для нових учасників і повторних позичальників.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://bistrozaim.ua/
Телефон:
  • 0800507570
E-mail:bistrozaim@bistrozaim.ua
Юр. адреса:69037, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39-А, оф. 25
Час роботи підтримки:Цілодобово
Свідоцтво про реєстрацію:ІК №118 от 24.09.2013
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№163 от 26.01.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.