CreditUP

Рівень довіри користувачів: 15%

CreditUP – гроші на карту будь-якого банку України, швидко. Кредити онлайн на будь-які цілі без застави та довідки про доходи. CreditUP працює 24/7 без вихідних і свят. Кредити видаються 100% в автоматичному режимі. Ми не телефонуємо і нічого не уточнюємо. Якщо заяву схвалено кошти надходять на карту дуже швидко: протягом однієї – двох хвилин.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії CreditUP

Термін видачі кредитувід 3 до 14 днів
Перший кредит3500 грн
Сумавід 1000 до 8000 грн
Ставка на повторний займ1.90%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду8 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

CreditUP – мікрофінансова компанія, метою діяльності якої є видача споживчих мікрокредитів населенню України. Оформивши заявку онлайн, клієнт отримує свої кошти на карту будь-якого банку протягом декількох хвилин. Онлайн-сервіс працює без вихідних в цілодобовому режимі. Користувачам не потрібно оформляти довідки про доходи або надавати заставне майно – мінімальний набір документів і проста перевірка за допомогою інноваційної цифрової системи миттєво оцінює надійність і ризики, надаючи кожному бажаючому можливість швидкого вирішення фінансових проблем.

Вимоги до позичальників

Для оформлення кредиту клієнти МФО Кредит Ап повинні відповідати таким критеріям:

  • громадянство України;
  • наявність паспорта та ідентифікаційного коду ІПН;
  • вік від 18 до 60 років;
  • адреса електронної пошти і мобільний телефон українського оператора зв’язку.

Нові клієнти можуть оформити свою першу позику в розмірі до 3500 гривень на термін до 30 календарних днів, а при наступних заявках ліміт збільшується до 8000 гривень. Відсоткова ставка при першому зверненні становить 1,90% на добу, стандартна ставка – 1.80%. Для початку роботи необхідно зайти на офіційний сайт компанії, відзначити в кредитному калькуляторі суму і термін оформлення, натиснути на кнопку «Отримати гроші». Після цього буде потрібно пройти процедуру реєстрації персонального профілю клієнта – ввести номер мобільного телефону, адресу електронної пошти та унікальний пароль.

Наступний крок – оформлення Анкети користувача. У цій формі відображаються персональні, контактні та платіжні дані. Від повноти і коректності інформації залежить успішність надання позики – до заповнення форми Анкети необхідно підійти з усією серйозністю. Після цього заявка відправляється на розгляд автоматичної системи. Якщо всі дані введені правильно, кредитна історія не містить критичної простроченої заборгованості в інших мікрофінансових організаціях – кошти зараховуються на карту після верифікації карти і підписання онлайн кредитного договору.

Пролонгація

Пролонгація – це послуга продовження періоду дії кредитного договору. Оформити її можна на термін до 30 діб необмежену кількість разів, сплативши попередньо всі нараховані процентні платежі. Послуга доступна за 3 доби до моменту закінчення дії договору. Активувати її можна в Особистому кабінеті користувача, натиснувши на кнопку «Продовжити кредит». При цьому слід пам’ятати, що договори з фіксованим розміром комісії не пролонгують.

Прострочення і штрафи

Прострочена заборгованість – повна або часткова сума кредиту, термін виплати якого закінчився, а послуга пролонгації була активована. Прострочення формується на наступний день після останньої дати дії договору позики. Мікрофінансових організація CreditUP нараховує пеню на всю суму боргу, яка збільшує процентну ставку до 3,80% на добу. Інформація про заборгованість передається в Українське бюро кредитних історій, що автоматично знижує шанси клієнта на отримання фінансування в інших МФО України. Компанія залишає за собою право звернутися до судових органів для примусового списання боргу або передати право власності на нього на користь колекторських організацій. При перших ознаках небезпеки формування прострочення ми рекомендуємо негайно звернеться в службу підтримки для вирішення цієї ситуації. У деяких випадках компанія може піти на реструктуризацію заборгованості з поетапною виплатою.

Акції та спецпропозиції

МФО Кредит Ап пропонує своїм клієнтам унікальну програму лояльності BonusUP. В рамках програми за кожну фінансову операцію, а також в рамках сезонних Акцій та спеціальних пропозицій клієнтам нараховуються бонуси, які можна витратити на поліпшення умов оформлення кредиту або на оплату послуг в компаніях-партнерах проекту. Крім того, компанія має спеціальні пропозиції для користувачів з особливими умовами надання позик – Люблю Свята, Заряджайся Грошима, Будь здоровий і інші.

Переваги

Серед основних переваг сервісу необхідно відзначити:

  • цілодобовий режим роботи;
  • пролонгація без додаткової комісії;
  • можливість дострокового погашення без штрафних санкцій.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://creditup.com.ua/
Телефон:
  • 050 304-77-55
E-mail:office@creditup.com.ua
Юр. адреса:03126, г. Киев, ул. Героїв Севастополя, 48
Час роботи підтримки:пн.-пт. 8-30 - 20-30, сб. 8-30 - 16-30, Нд вихідний
Свідоцтво про реєстрацію:ІК №148 от 27.10.2015
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№3047 від 08.12.2015

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.