Krediten

Рівень довіри користувачів: 38%

Ми пропонуємо легко оформити мікропозику на свою банківську карту, не вимагаючи при цьому довідок про доходи або чистої кредитної історії. Головні вимоги для позичальника, який хоче отримати гроші до зарплати через KrediTEN – наявність паспорта громадянина України, ІПН, а також відповідність віковим рамкам – від 18 до 60 років.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Krediten

Термін видачі кредитувід 1 до 30 днів
Перший кредит5000 грн
Сумавід 500 до 7000 грн
Безкоштовний кредит5000 грн на 30 дн.
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ1%
Віквід 18 до 60 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Krediten – мікрофінансовий онлайн-сервіс, що надає можливість жителям України отримати швидкий і безпечний доступ до ресурсів 24 години на добу, без вихідних і святкових днів. Компанія видає нецільові споживчі позики – користувач може витратити їх на похід в магазин чи аптеку, відпустку, похід в нічний клуб або ресторан, закінчення ремонту або покупку нового смартфона. При цьому не потрібно оформляти довідки і документи, а вся процедура прийняття рішення відбувається онлайн за 15-20 хвилин.

Вимоги до позичальників

Для оформлення позики в МФО Кредітен необхідно, що б заявник відповідав наступним критеріям:

  • бути громадянином України;
  • мати діючий паспорт і ідентифікаційний код ІПН;
  • мати вік від 18 до 60 років.

Krediten не вимагає від потенційних заявників «чистої» кредитної історії і відрізняється великим відсотком схвалених заявок. Для початку роботи необхідно зайти на корпоративний сайт, ввести своє ім’я, прізвище та по батькові, номер мобільного телефону, ІПН, адреса електронної пошти та натиснути а кнопку «Подати заявку», погодившись попередньо з умовами використання ресурсу. При цьому необхідно взяти до уваги те, що написання імені, прізвища та по батькові повинні бути українською мовою і повністю збігатися з їх написанням у паспорті – помилки можуть привести до відмови у видачі кредиту. На цій же сторінці вказуємо суму позики і термін його погашення. Для нових користувачів перший кредит можна оформити в розмірі від 200 до 5000 гривень на термін до 30 календарних днів за пільговою ставкою в 0,01%. Наступні заявки мають більший стелю в 12000 гривень і відсоток 1,90% на добу.

Потім ми потрапляємо на сторінку Анкети користувача, в якій вказуємо особисті дані, а також реквізити платіжної картки, на яку слід зарахувати кошти. Процедура розгляду кредитної заявки займає приблизно 10-15 хвилин. Після цього позичальник повинен познайомитися з умовами договору і прийняти їх – кошти зараховуються на карту. Причинами для відмови можуть бути неточності або помилки в даних, невідповідність даних з інформацією паспорта, виявлені фактом шахрайства, наявність прострочених заборгованостей в інших МФО.

Пролонгація

Якщо клієнт з тієї чи іншої причини не може виплатити оформлену позику, до його послуг опція продовження терміну дії кредитного договору або пролонгація. Пролонгація можлива на термін 3, 7 і 15 діб, використовувати послугу можна необмежену кількість разів. Головною умовою активації функції є повна оплата нарахованих процентних платежів. Продовження можуть оформити як нові, так і діючі клієнти. Якщо пролонгація оформляється для першої позики, то при продовженні необхідно сплатити нараховані процентні платежі виходячи зі стандартного їх розміру 1,90% на добу. На весь подальший період також нараховується стандартна ставка.

Прострочення і штрафи

Прострочена заборгованість формується в тому випадку, якщо клієнт повністю або частково не виплатив оформлений кредит і не пролонгував термін його дії. З першої доби формування прострочення МФО Krediten налічує позичальнику пеню в розмірі 2,50% від суми заборгованості і передає інформацію в Українське бюро кредитних історій. Проти злісних неплатників компанія подає судові позови для примусового списання боргу, а також може передати право власності на позику на користь компаній-колекторів.

Акції та спецпропозиції

Онлайн-сервіс Кредітен не пропонує користувачам активних акцій і спеціальних пропозицій. Можливі поновлення в програмі лояльності будуть опубліковані на офіційному сайті компанії.

Переваги

Сильні сторони проекту:

  • лаконічний і максимально функціональний дизайн корпоративного сайту;
  • можливість дострокового погашення оформленої позики;
  • миттєве розгляд заявок;
  • пільгові умови для перших оформлень без поручителів і промокодом;
  • прості і зрозумілі умови без прихованих нарахувань і комісійних платежів.

Контактна інформація

Веб-сайт:www.krediten.com.ua
Телефон:
  • 044 337 36 67
E-mail:info@krediten.com.ua
Юр. адреса:вул. В.Чорновола, 12, 01135, Київ
Час роботи підтримки:цілодобово

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.