Mister Money

Рівень довіри користувачів: 92%

MrMoney – сучасний сервіс видачі кредитів онлайн на карту будь-якого банку. Немає грошей – є Mister Money. Ставка на наступні кредити знижується і збільшується сума кредиту. Ставка на першому кроці -1.9%, Крок 2 – 1.6%, Крок 3 – 1.3%.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Mister Money

Термін видачі кредитувід 1 до 30 днів
Перший кредит2500 грн
Сумавід 100 до 5000 грн
Ставка на повторний займ1.9%
Віквід 18 до 70 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Онлайн кредит від мікрофінансової організації Mister Money – це миттєва позика, яку можна оформити за кілька хвилин сидячи на дивані або по дорозі на роботу, в інтернеті на будь-яку платіжну карту банку України. МФО є простим і максимально зрозумілим механізмом отримання мікропозик без прихованих комісій, зайвих нарахувань і необхідності відвідування відділень банку і збирання довідок. Скористатися ним може найширше коло споживачів – від студентів до пенсіонерів. Вказувати призначення коштів при оформленні кредиту не потрібно.

Вимоги до позичальників

Для обслуговування клієнти МФО Містер Мані повинні відповідати таким критеріям:

  • бути у віці від 18 до 60 років;
  • мати паспорт громадянина України та індивідуальний податковий номер ІПН;
  • мати номер мобільного телефону українського оператора зв’язку і доступ в Інтернет.

На першому етапі роботи з Mister Money необхідно пройти просту процедуру реєстрації на сайті. У верхньому правому куті натискаємо на кнопку Вхід, вказуємо свій номер мобільного телефону, адресу електронної пошти, логін і пароль. Потім заповнюємо анкету нового користувача онлайн – вказуємо свої персональні дані і дані платіжної картки, на яку необхідно перерахувати кошти. На цьому етапі для збільшення ймовірності позитивного рішення по кредиту користувач може завантажити свою фотографію з розгорнутим паспортом в руках. Якщо такої можливості немає – нічого страшного.

Банківська картка повинна бути оформлена на ім’я одержувача. Вона проходить процедуру верифікації, розбіжність даних може привести до того, що це буде розцінюватися як спроба використовувати крадену інформацію. Після цього кредитна заявка направляється для автоматичної перевірки, яка займає приблизно 10-15 хвилин. Якщо рішення було позитивним – користувачеві необхідно ознайомитися з умовами кредитного договору та підписати його за допомогою коду, висланого в СМС-повідомленні. Надходження коштів на карту здійснюється протягом декількох секунд після підтвердження договору.

Пролонгація

Пролонгація кредиту – продовження терміну дії позики. До пролонгації вдаються в тому випадку, якщо позичальник з тієї чи іншої причини не може повернути кошти вчасно. Продовжити термін дії кредиту можна в Особистому кабінеті користувача, сплативши попередньо повну суму нарахованих процентних платежів. Послугою можна скористатися будь-яку кількість разів без обмежень. Звертаємо Вашу увагу на те, що пролонгація можлива тільки для тих кредитів, які були оформлені на стандартних умовах без використання знижок і промокодів.

Прострочення і штрафи

Пролонгація є найкращим виходом для тих позичальників, які з тієї чи іншої причини не можуть своєчасно оплатити взятий кредит. Якщо термін дії кредиту закінчився, а оплата так і не надійшла, формується прострочена заборгованість. МФО Mister Money нараховує на суму боргу штраф і залишає за собою право звернутися до судових органів для примусового стягнення коштів. Крім того, право власності на прострочений кредит може бути передано третім особам. Для мінімізації можливих збитків позичальник повинен негайно звернутися до фахівців Mister Money – компанія практикує індивідуальний підхід до своїх клієнтів і може запропонувати реструктуризацію боргу і погашення його частинами.

Акції та спецпропозиції

Мікрофінансова організація Містер Мані проводить регулярні розіграші промокодів, які надають знижки при оформленні кредитів. Розмір знижки залежить від умов кожної акції. Про актуальні пропозиції і активні промокоди можна дізнатися на офіційній сторінці Mister Money в соціальній мережі Facebook або з розсилки компанії по електронній пошті.

Переваги

Перевагами компанії є:

  • оперативна робота служби клієнтської підтримки;
  • «Швидкі» знижки на кредити з використанням промокодів;
  • Можливість видачі позики навіть тим клієнтам, які мають погану кредитну історію.

Контактна інформація

Веб-сайт:www.mrmoney.com.ua
Телефон:
  • 0(800)750395
E-mail:info@mrmoney.com.ua
Юр. адреса:04073, м.Київ, вул.Сирецька, д 40, оф.78
Час роботи підтримки:цілодобово
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №1042 от 07.06.2016
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№ 3189 от 13.07.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.