Zecredit

Рівень довіри користувачів: 15%

Zecredit – українська фінансова компанія, яка надає необмежені короткострокові кредити. Завдяки онлайн сервісу, надає клієнтові можливість отримання кредиту в будь-який час доби, всього за 5 хвилин, на будь-який банківський рахунок.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Zecredit

Термін видачі кредитувід 7 до 30 днів
Перший кредит3000 грн
Сумавід 1000 до 10000 грн
Ставка на повторний займ1.80%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду5 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Zecredit – український мікрофінансовий онлайн-сервіс, який видає споживчі короткострокові кредити. Завдяки простому, але функціональному сайту, МФО має можливість обслуговувати своїх клієнтів цілодобово, без вихідних і святкових днів, в автоматичному режимі. Компанія має власну програму лояльності, і може запропонувати користувачам пільгові умови і сезонні знижки на свої послуги. Вся діяльність сервісу Зекредіт здійснюється максимально прозоро, без прихованих комісійних платежів і нарахувань.

Вимоги до позичальників

Основними вимогами до позичальників, висунутими онлайн-сервісом Zecredit, є:

  • громадянство України;
  • вік від 18 до 65 років;
  • наявність діючого паспорта та ідентифікаційного коду ІПН;
  • номер мобільного оператора;
  • Адреса електронної пошти;
  • активна платіжна картка, емітована українським банком.

Для того, щоб отримати «швидкий» мікрозайм в МФО Зекредіт, необхідно зайти на сайт сервісу і в онлайн-калькуляторі вибрати термін і суму позики. Для першого оформлення нових клієнтів доступний ліміт в 3000 гривень. При наступних оформленнях кредитний ліміт збільшується до 10000 гривень на термін до 30 календарних днів з використанням процентного платежу 1,80%. Натиснувши на кнопку «Отримати кредит», переходимо до простої процедури реєстрації – в Анкеті користувача вказуємо персональні та контактні дані, інформацію про джерело доходу, а також дані платіжної картки, на яку мають надійти кошти.

Другий етап оформлення кредитної заявки – верифікація карти. Ця процедура необхідна для того, щоб гарантувати перерахування коштів користувачеві, а не третім особам. Для верифікації необхідний позитивний баланс на карті не менше 1 гривні. Пройшовши перевірку, заявка відправляється на розгляд автоматичною системою. В середньому користувач витратить на перевірку всіх даний приблизно 10-15 хвилин. У разі необхідності, кредитний фахівець МФО може передзвонити користувачеві на номер мобільного телефону, зазначеного при реєстрації, для уточнення деяких даних.

Пролонгація

Пролонгація – зручна функція, яка дозволяє продовжити термін дії договору позики без погіршення кредитної історії і нарахування штрафів. Активувати цю можливість можна через Особистий кабінет користувача, натиснувши на кнопку «Продовжити». Система запропонує клієнту підписати онлайн додаткову угоду до договору, вказавши попередньо термін пролонгації, і оплатити мінімальну суму на продовження, розмір якої висвітитися в Особистому кабінеті. Оплату можна здійснити на сайті за допомогою банківської картки, через термінали самообслуговування або касу будь-якого банку, скориставшись реквізитами компанії Зекредіт.

Прострочення і штрафи

Якщо клієнт вчасно не погасив оформлену позику і не активував послугу пролонгації – заборгованість переходить в розряд простроченої. На всю суму прострочення компанія Zecredit нараховує штраф і пеню. Проти злісних неплатників направляються судові позови для примусового списання боргу і арешту майна. Крім того, МФО може передати право власності на прострочений кредит колекторським компаніям. Інформація про заборгованість передається в Українське бюро кредитних історій, що утруднить позичальникові оформлення кредитів у всіх мікрофінансових організаціях України.

Акції та спецпропозиції

МФО проводить регулярні розіграші цінних призів та промокодів, умови яких публікуються на сайті і в соціальних мережах. Наприклад, оформивши повторний кредит зі знижкою в листопаді-грудні 2019 року, успішно погасивши його без прострочення і підписавшись на корпоративну сторінку в facebook, клієнти компанії автоматично отримують шанс виграти промокодом, смартфони, фітнес-браслети та інші корисні гаджети.

Переваги

Плюсами співпраці з Зекредіт є:

  • пільгові умови оформлення для нових клієнтів;
  • регулярні розіграші призів і спеціальні пропозиції;
  • прості і зрозумілі умови співпраці.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://zecredit.com.ua
Телефон:
  • +3 8 044 333 83 85
E-mail:info@zecredit.com.ua
Юр. адреса:04071 Україна, місто Київ, вул. Ярославська, 6
Час роботи підтримки:24/7
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №1107 от 03.10.2018
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№1759 от 03.10.2018

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.