Avira Credit

Рівень довіри користувачів: 75.6%

Avira – мікропозики на будь-які потреби миттєво на банківську карту Як проводиться оцінка платоспроможності Avira Credit, особливості кредитування, алгоритм оформлення позики, чому клієнт може отримати відмову, способи оплати та контактні дані. Avira Credit являє собою мікрофінансову організацію, яка спеціалізується на видачі кредитів в мережі Інтернет. Компанія існує на ринку недавно. Ліцензія була отримана в 2020 […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії Avira Credit

Термін видачі кредитувід 7 до 30 днів
Перший кредит5900 грн
Сумавід 2000 до 5900 грн
Ставка новым клиентам2.50%
Ставка на повторний займ2.50%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду5 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Avira – мікропозики на будь-які потреби миттєво на банківську карту
Як проводиться оцінка платоспроможності Avira Credit, особливості кредитування, алгоритм оформлення позики, чому клієнт може отримати відмову, способи оплати та контактні дані.

Avira Credit являє собою мікрофінансову організацію, яка спеціалізується на видачі кредитів в мережі Інтернет. Компанія існує на ринку недавно. Ліцензія була отримана в 2020 році. Торгова марка Avira належить ТОВ «ФК« Авіра Груп ». Єдиний вид діяльності – видача споживчих кредитів. Послуги факторингу і фінансового лізингу компанія не надає.

Особливості кредитування

Робота сервісу здійснюється 24/7, тому клієнти можуть залишати кредитні заявки навіть вночі. У робочий час швидкість відповіді за заявками клієнтів не перевищує 5 хвилин. Постійним клієнтам надаються знижки та бонуси, які знижують процентну ставку по кредиту. Відсоток відмов клієнтам досить низький.

Як проводитися оцінка платоспроможності клієнта

На сайті працює спеціальний алгоритм, який приймає рішення по кредитній заявці за кілька хвилин. Для оцінки платоспроможності позичальник повинен надати компанії наступне:

 • паспортні дані;
 • інформацію про присвоєний ідентифікаційний номер;
 • інформацію про доходи;
 • інформацію про членів своєї сім’ї.

Плюси оформлення мікропозик в Avira Credit

 • Висока швидкість прийняття рішень завдяки роботі скоринг-систем.
 • Набридливих дзвінків менеджера при оформленні кредиту не буде.
 • Клієнт платить тільки за фактичні дні використання кредитних коштів і має повне право погасити позику достроково.
 • Кошти переказуються на банківську карту миттєво після підписання кредитного договору.
 • Пролонгація позики можлива. Число пролонгацій не обмежена за умови своєчасної оплати відсотків, що набігли.
 • Для постійних клієнтів існує програма лояльності.

Мінуси

Сервіс знімає комісію за оформлення позики.
Вимоги, які висуваються до клієнта
Громадянство України.
Документ, що посвідчує особу.
Вік позичальника – 18-65 років.
Телефон і e-mail для зв’язку.
Банківська картка.

Як отримати кредит

Для постійних клієнтів компанії процедура оформлення позики значно спрощується. Досить зайти на сайт https://www.aviracredit.com.ua і увійти в свій особистий кабінет. Вхід знаходиться у верхньому правому кутку – велика жовта кнопка «КАБІНЕТ». Користувачеві досить ввести свій номер телефону і ввести код, якій прийшов йому в смс. Замінити номер телефону на сайті Avira не можна. При втраті номера його доведеться відновлювати у мобільного оператора.

Нові клієнти, які вперше звернулися до послуг Avira Credit, повинні пройти кілька простих кроків:

 • Уточнити умови позики за допомогою кредитного калькулятора

Кредитний калькулятор можна знайти прямо по центру основної сторінки сайту кредитної компанії. Вибрати суму і термін позики досить легко, просто переміщуючи повзунок вліво і вправо. Калькулятор зручний, і на відміну від більшості конкурентів, показує максимально повну інформацію: тіло кредиту, комісію, відсотки, загальну суму і термін повернення коштів. Визначившись з умовами позики натисніть на велику жовту кнопку «ОТРИМАТИ КРЕДИТ».

 • Зареєструвати особистий кабінет

Реєстрація відбувається за допомогою унікального коду, який МФО відправляє на вказаний клієнтом номер телефону. Ввести його необхідно у вікні реєстрації. Крім номера телефону клієнтів просять вказати електронну пошту. Якщо у користувача її немає, він повинен поставити галочку біля слів «у мене немає e-mail». Заповнивши ці поля, натисніть на кнопку «ПРОДОВЖИТИ». Цифровий код буде відправлений на ваш мобільний номер.

 • Заповнити кредитну заявку

Кредитна заявка представляє собою просту анкету, де користувач просто відповідає на питання. Заповнення заявки не відніме більше 5-10 хвилин. Необхідно ввести своє ім’я, прізвище, адресу проживання, місце роботи і заробітну плату. Спотворювати інформацію або перебільшувати дані не рекомендується.

 • Перевірка банківської карти

Для отримання кредиту клієнт повинен залишити номер своєї банківської картки. Це повинна бути карта з позитивним балансом. На рахунку достатньо мати 5-10 гривень, ця сума знадобиться для верифікації карти. Всі кошти повертаються назад. Компанії повинна належати позичальнику, а не членам його сім’ї. Інших умов немає. Щоб пройти верифікацію, досить слідувати підказкам сайту. Необхідно вказати суму, яку система заблокувала на рахунку. Після того як карта прикріплена до особистого кабінету клієнт може отримувати на неї кредитні кошти. З її допомогою також можна погашати борг.

 • Підписання кредитного договору

Після верифікації карти анкета клієнта відправляється на розгляд системою Avira Credit. Про рішення кредитної компанії клієнт дізнається по смс. Воно може бути продубльовано на електронну пошту. Якщо відповідь компанії позитивний, позичальник може приступати до етапу підписання кредитного договору.
Підписання відбувається онлайн за допомогою цифрового ідентифікатора, який клієнт отримує по смс. Угода вважається укладеною, після того як користувач ввів правильну комбінацію і натиснув на кнопку «Підписати». Залишилося дочекатися коштів на рахунку.

Чому смс з ідентифікатором може не прийти

Повідомлення з унікальним кодом клієнт зазвичай отримує за кілька хвилин. Якщо цього не відбулося, причин може бути кілька:

 • користувач використовує для прийому повідомлень стороннє програмне забезпечення, найчастіше чорний список, і смс потрібно шукати в цій програмі;
 • поганий зв’язок мобільного оператора, що призвело до збою відправки повідомлення – в цьому випадку код приходить пізніше;
 • помилка програмного забезпечення телефону, яке ідентифікувало смс як системне, тому зберегло його в окремій папці – в цьому випадку зазвичай допомагає перезавантаження системи андроїд.

В яких випадках клієнт отримує відмову

Фінансова компанія зазвичай не розголошує причин відмови за кредитними заявками. Серед найпопулярніших причин зазвичай називають:

 • Велику кредитне навантаження – оформлення позики з відкритими мікропозик в інших організаціях можливо, але за умови, що клієнт зможе оплачувати всі свої боргові зобов’язання.
 • Помилки і помилки в кредитній заявці – особливо це стосується інформації про адресу проживання, імені та прізвища клієнта. Одна помилка може призвести до відмови – система просто не зможе правильно ідентифікувати клієнта.
 • Систематичні прострочення по кредитах – за новими законами всі дані кредитної історії передаються фінансовими структурами в УБКІ. Іноді може скластися ситуація, коли прострочення громадянина закриті, але інформація в базі даних не встигла оновитися. В цьому випадку користувачеві необхідно звернутися безпосередньо до УБКІ з проханням оновити дані.

Як оплатити кредит

Avira Credit передбачив кілька способів оплати позики для своїх клієнтів:

 • В особистому кабінеті за допомогою банківської карти – для оплати необхідно зайти в особистий кабінет, вибрати поточний позику і знайти кнопку «сплатити». Підтвердження платежу приходить по смс або в мобільному додатку банку, якщо воно встановлено в телефоні позичальника.
 • За допомогою терміналу Приватбанку – для погашення кредиту звичайно вибирають категорію «Інші послуги» та проводять пошук за назвою кредитної компанії. Щоб оплата пройшла, вводять номер договору і код ІПН. Для погашення клієнт повинен вказати суму.
 • У відділенні банку – платежі по кредитах МФО приймають в будь-якому українському банку. Комісія може бути різною. Для оплати необхідно знати IBAN-рахунок. Єдиний мінус – оплата може прийти як в день проведення платежу, так і з запізненням на 3-5 днів. Необхідно планувати погашення заздалегідь, або зберігати банківський чек, щоб довести МФО відсутність прострочення.

Документи для ознайомлення

На офіційному сайті в розділі «Про нас» (знаходиться зверху основної сторінки сайту) присутні

 • документи, які можна переглянути:
 • приблизний зразок кредитного договору для фізичних осіб (оферта);
 • свідоцтво про реєстрацію ФК «Авіра Груп» »
 • ліцензія на здійснення фінансової діяльності;
 • правила роботи компанії;
 • загальні відомості про фінансову організації;
 • інформація для захисту прав споживачів.

Контактні дані

Назва організації: ТОВ «Фінансова компанія» Авіра Груп »
Код ОКПО 43174156
Юридична адреса: 04071, г. Киев, ул. Ярославська 5/2 В
Телефони: 044 498 68 98, 050 482 40 98, 068 298 23 98, 093 292 51 98
Час роботи служби підтримки: з 9.00 до 18.00
E-mail: info@aviracredit.com.ua

Контактна інформація

Веб-сайт:https://www.aviracredit.com.ua/
Телефон:
E-mail:info@aviracredit.com.ua
Юр. адреса:04071, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА, будинок 5/2В
Час роботи підтримки:
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№335 от 20.02.2020

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.