CentroCredit

Рівень довіри користувачів: 15%

«Центрокредіт» – це сучасний онлайн-сервіс видачі кредитів, який дозволяє отримати мікрокредит на карту будь-якого банку або готівкою в більш ніж 300 відділеннях України.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії CentroCredit

Термін видачі кредитувід 1 до 14 днів
Перший кредит15000 грн
Сумавід 500 до 15000 грн
Ставка на повторний займ1.65%
Віквід 18 до 70 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошейГотівкою
На карту

Центрокредіт – це сучасний мікрофінансовий онлайн-сервіс, який дозволяє швидко і безпечно отримати споживчу позику на картку будь-якого банку України або в готівковій формі через касу одного з більш ніж трьохсот відділень компанії. Головним достоїнством сервісу є можливість для користувачів вирішити термінові фінансові проблеми без тривалого і виснажливого спілкування з кредитними фахівцями, збору різних довідок і документів. У МФО CentroCredit клієнти можуть оформити заявку на отримання позики розміром від 500 до 15000 гривень, а за умови надання заставного майна розмір кредиту не обмежений.

Вимоги до позичальників

Для початку роботи з онлайн-сервісом користувач повинен відповідати наступним критеріям:

  • бути громадянином України;
  • мати діючий паспорт старого або нового зразка та ІПН;
  • номер мобільного телефону українського оператора зв’язку;
  • платіжна картка, емітована будь-яким банком України.

Отримати кредит можна готівкою або безготівково, на платіжну картку. У першому випадку достатньо звернутися до найближчого відділення Центрокредіта з оригіналом паспорта та коду. У другому випадку необхідно пройти просту реєстрацію на сайті. Для цього в кредитному калькуляторі вибираємо необхідну суму і період погашення. Потім натискаємо на кнопку «Отримати гроші», в віконці вказуємо номер мобільного телефону і приступаємо до заповнення Анкети користувача. В Анкеті вказується мінімум персональної, контактної та платіжної інформації. Звертаємо Вашу увагу, що від повноти та достовірності цієї інформації багато в чому буде залежати схвалення кредитної заявки.

Другий крок – верифікуємо платіжну картку. Для цього на її балансі буде заморожена невелика сум, розмір якої є перевірочним кодом, вказаним користувачем у відповідному віконці в Особистому кабінеті. Дізнатися розмір суми клієнт може з СМС, надісланого банком, в системі Internet-Bank або зателефонувавши на «гарячу» лінію. Верифікувати карту, користувач знайомиться з умовами кредитного договору і погоджується з ними. У разі схвалення заявки кошти надійдуть на картку протягом декількох хвилин. Вся процедура зазвичай займає 15-20 хвилин, а при повторних оформленнях – 2-3 хвилини. Оформивши заявку онлайн, клієнт також може отримати позику готівкою в будь-якому зручному для себе філіалі МФО.

Пролонгація

Послуга пролонгації кредиту – продовження періоду виплати позики без нарахування штрафів і комісії. Оформити послугу можна на термін не більше 14 діб, сплативши попередньо всі нараховані процентні платежі в повному обсязі. Активувати пролонгацію можна в особистому кабінеті, сплативши відсотки банківською карткою, через платіжні термінали самообслуговування ПриватБанк, City24, EasyPay або за допомогою банківського переказу. У період пролонгації буде діяти стандартна ставка відсотка.

Прострочення і штрафи

Якщо користувач повністю або частково не виплатив оформлену позику і не активував послугу пролонгації, заборгованість переходить в розряд простроченої. На цю суму з першого дня буде нарахована пеня, розмір якої дорівнює 1,00% від загальної суми кредиту. Відсоткова ставка збільшиться, а інформація про прострочення буде передана в Українське кредитне бюро і погіршить якість кредитної історії. Проти злісних неплатників можуть бути подані судові позови або право власності на їх борг передається на користь третіх осіб – колекторських компаній.

Акції та спецпропозиції

Мікрофінансова організація Центрокредіт регулярно проводить сезонні акції, розіграші цінних призів та промокодів на отримання знижки по процентних платежах для своїх клієнтів. Дізнатися актуальні пропозиції можна на офіційному корпоративному сайті або через електронну пошту, оформивши підписку на розсилку на сторінці «Акції».

Переваги

Перевагами онлайн-сервісу є:

  • наявність можливості оформлення і отримання позик готівкою через мережу власних відділень компанії;
  • висока ймовірність отримання кредиту – понад 84% заявок схвалюються системою;
  • не вимагається надання заставного майна або довідки про доходи.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://centro.credit/
Телефон:
  • 0 800 40-71-51
E-mail:info@centro.credit
Юр. адреса:04073, м Київ, вулиця Кирилівська, будинок 160, корпус Б
Час роботи підтримки:Пн-Пт 9:00 до 18:00 Сб,Пн-Пт 9:00 до 18:00 Сб, Нд вихідний Вс выходной
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№667 от 21.03.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.