Zaimer CLY

Рівень довіри користувачів: 15%

Фінансова компанія CLY належить ТОВ «Займер» із головним офісом у Литві. Завдяки цьому організація у своїй діяльності користується європейськими стандартами та гарантує високу якість послуг для громадян України. CLY робить процес видачі кредитів зручним та доступним для українців. Видача кредитів відбувається онлайн на всій території України. Особливості кредитування Компанія CLY позиціонує себе як сервіс із […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії Zaimer CLY

Термін видачі кредитувід 7 до 30 днів
Перший кредит1000 грн
Сумавід 1000 до 10000 грн
Ставка новым клиентам2.2%
Ставка на повторний займ2.2%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду5-10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Фінансова компанія CLY належить ТОВ «Займер» із головним офісом у Литві. Завдяки цьому організація у своїй діяльності користується європейськими стандартами та гарантує високу якість послуг для громадян України. CLY робить процес видачі кредитів зручним та доступним для українців. Видача кредитів відбувається онлайн на всій території України.

Особливості кредитування

Компанія CLY позиціонує себе як сервіс із повністю автоматичною видачею кредитів. Після успішного повернення першої позики повторна видається клієнтам менше ніж за хвилину. Кредитний ліміт для клієнтів постійно зростає. Рішення приймається сервісом миттєво. Від заповнення анкети до переказу коштів на банківську картку не проходить більше 5-10 хвилин.

Оформити позику може будь-який працездатний громадянин України, якому виповнилося 18 років. Довідка про доходи не потрібна, основні документи для отримання коштів – паспорт та ідентифікаційний код. Для зв’язку з компанією клієнту знадобляться лише мобільний телефон та електронна пошта. Весь процес оформлення та видачі позики відбувається віддалено.

При першому зверненні клієнти можуть розраховувати на розмір кредиту, що дорівнює сумі щомісячної заробітної плати позичальника, зазначеної в анкеті на момент підписання кредитного договору.

Переваги кредитування CLY

 1. Людський фактор виключено – рішення щодо кредитної заявки приймає спеціальний алгоритм за пару секунд.
 2. Проста анкета з мінімум полів для заповнення.
 3. Кредитна історія ролі не грає.
 4. Відсоток схвалення позик становить 87,5%.
 5. Миттєве зарахування коштів на банківську картку.
 6. Програма лояльності кожного клієнта.
 7. Цілодобова робота служби підтримки.
 8. Три рівні захисту персональних даних клієнта.

Недоліки

 1. Фінансовою компанією передбачено комісію за видачу кредиту.

Як отримати кредит

Для отримання кредиту потенційні клієнти мають відвідати веб-сайт.

Кредитний калькулятор

Перед поданням заявки клієнти можуть скористатися кредитним калькулятором, на якому вони обирають суму та термін майбутньої позики. Кредитний калькулятор знаходиться у правій частині сайту фінансової компанії. Крім суми та строку кредиту він показує загальну суму до погашення, комісію за видачу кредитних коштів, нараховані відсотки та дату погашення. Після того, як клієнт визначиться з умовами кредитування, він повинен натиснути кнопку «Отримати гроші».

Онлайн заявка

Для первинної реєстрації достатньо заповнити лише 2 поля: мобільний телефон та електронну пошту. Далі відбувається реєстрація в особистому кабінеті. Клієнт повинен вигадати пароль, а логіном служить номер його телефону.

В онлайн заявці вказуються паспортні дані клієнта, місце його роботи та домашня адреса. Можлива реєстрація через систему Bank ID.

Перевірка банківської картки

Видача кредиту неможлива без верифікації банківської картки, оскільки відбувається зарахування кредитних коштів. Верифікація – додатковий спосіб перевірки, який дозволяє МФО переконатися, що клієнт не шахрай, який випадково заволодів чужою банківською картою. Під час перевірки на рахунку буде заблоковано довільну суму (наприклад, 0.34 гривні), значення якої клієнт і має вказати у спеціальному полі на сайті. Кошти будуть розблоковані через кілька хвилин в автоматичному режимі.

Підписання кредитного договору

Договір із фінансовою компанією підписується онлайн. Підписом клієнта є одноразовий код, який приходить йому в смс. Підписаний кредитний договір є обов’язковим для виконання як кредитором, так і позичальником. Клієнт зобов’язується повернути кошти вчасно та в повному обсязі з урахуванням нарахованих йому відсотків. За законодавством України, якщо клієнти МФО повертають борг раніше терміну, відсотки розраховуються за фактичною кількістю днів. Тому на користь клієнта віддати кредит якомога раніше.

Як повернути кредит

Особистий кабінет

Найшвидший і найпростіший спосіб повернення коштів – особистий кабінет. Зарахування коштів на рахунок кредитора фінансової компанії CLY відбувається за кілька хвилин. Додаткових комісій за це не стягується. Цей метод не забере у позичальника більше 10 хвилин.

Платіжний термінал

Для оплати мікрокредиту підходить будь-який платіжний термінал. Для цього в пошуковому рядку необхідно запровадити назву фінансової компанії. Далі необхідно запровадити ідентифікаційний код, реквізити компанії та номер кредитного договору. Оплата проводитиметься готівкою. Термінал не дає клієнту здачі, зайві кошти можна переказати на рахунок мобільного телефону.

Банківська каса

Повернути борг компанії клієнти можуть у касі будь-якого банку. Для цього необхідно знати правильні реквізити, які можна знайти в кредитному договорі. Банк обов’язково має видати клієнту чек про оплату. Варто враховувати, що зарахування коштів через банк може тривати до 3 банківських днів. Банк також може знімати комісію за здійснену послугу.

Пролонгація позики

Якщо клієнт не встиг вчасно зібрати потрібну суму, необхідну погашення кредиту, може скористатися послугою пролонгації позики. Пролонгація продовжує термін користування кредитними коштами ще на 10 днів. Головна умова – оплата відсотків, що набігли за весь період часу за підписаним клієнтом кредитним договором. Кількість пролонгацій для одного клієнта необмежена.

Документи

Документи компанії перебувають у розділах: Про нас/Документи. Подивитися їх може будь-хто, незалежно від того, чи є він клієнтом компанії. У вільному доступі:

 • публічна пропозиція (оферта);
 • свідоцтво;
 • ліцензії компанії;
 • зразок кредитного договору;
 • внутрішні правила підприємства;
 • механізм захисту прав споживачів;
 • фінансова звітність.

Контактна інформація

Юридична адреса: 04071, м. Київ, Подільський район, вул. Ярославська, будинок 5/2В.

Телефони: 044 390 0332, 050 447 3477, 067 178 1287, 093 003 8669.

Електронна пошта: info@cly.com.ua

Контактна інформація

Веб-сайт:
Телефон:
E-mail:info@cly.com.ua
Юр. адреса:04071, г. Киев, Подольский район, ул. Ярославская, дом 5/2В
Час роботи підтримки:24/7
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №1069 от 07.08.2018
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№1449 от 06.08.2018

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.