CreditLife

Рівень довіри користувачів: 1%

Взяти позику онлайн ще ніколи не було так просто! Акція-Перша позика під 0% на 14 днів.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії CreditLife

Термін видачі кредитувід 1 до 90 днів
Перший кредит10000 грн
Сумавід 500 до 10000 грн
Безкоштовний кредит10000 грн на 14 днів
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ2%
Віквід 18 до 75 років
Час розгляду10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Creditlife – українська мікрофінансова організація, що здійснює видачу короткострокових споживчих позик. На відміну від традиційних банківських установ, МФО не вимагає від позичальника наявності заставного майна, довідок з місця роботи і інших документів. Весь процес оформлення кредиту відбувається онлайн, на корпоративному сайті, і займає в перший раз приблизно 15-20 хвилин, а при повторних зверненнях – 2-3 хвилини. Цільове призначення коштів вказувати не потрібно – гроші можна витратити на відпустку, поїздку на море, похід в магазин або покупку нового комп’ютера. Зручність, простота і безпека – головні принципи роботи компанії Кредитлайф.

Вимоги до позичальників

Мікрокредітна організація Creditlife має наступні обмеження для потенційних клієнтів:

  • вік 18 років або старше;
  • наявність паспорта громадянина України старого або нового зразка;
  • індивідуальний податковий код ІПН;
  • платіжна картка, емітована українським банком;
  • номер мобільного телефону і доступ в мережу Інтернет.

Для нових клієнтів компанія пропонує мікрокредити в розмірі від 500 до 8000 гривень на термін до 27 діб. При повторних зверненнях ліміт збільшується до 10 000 гривень. Базова ставка відсотка становить 2,00% на добу. Для початку процесу отримання позики необхідно на головній сторінці сайту Кредитлайф вибрати суму і термін повернення, натиснувши на кнопку «Отримати позику». Після цього потрібно заповнити коротку анкету – вказуємо особисті, контактні та платіжні дані, а також завантажуємо скан-копії документів і особисту фотографію з розгорнутим паспортом в руках для ідентифікації особи.

Після отримання заявки фахівець компанії зв’яжеться з користувачем за номером мобільного телефону, вказаному при реєстрації. Він задасть кілька запитань і процедура оформлення закінчена. Якщо рішення з видачі позики було позитивним – кошти надійдуть на картку протягом декількох хвилин. Можливими причинами для відмови можуть бути неповні або недостовірні дані, а також наявність прострочених заборгованостей в інших фінансових організаціях. Користувач має право на дострокове погашення позики без додаткових виплат – процентні платежі нараховуються тільки на термін фактичного використання засобами.

Пролонгація

Для всіх користувачів кредитними коштами МФО Кредитлайф існує можливість оформлення пролонгації – продовження терміну повернення оформленої позики. Пролонгація дає можливість клієнтам відстрочити повну або часткову виплату заборгованості, не погіршуючи свою кредитну історію. Щоб активувати послугу та оплатити нараховані процентні платежі, можна в Особистому кабінеті на офіційному сайті, отримавши підтвердження про успішну операцію в СМС-повідомленні або листі по електронній пошті. На весь термін пролонгації діє стандартна ставка відсотка без штрафів і комісійних платежів.

Прострочення і штрафи

Якщо клієнт не виплатив свою позику повністю або частково в терміни, обумовлені в договорі, сума заборгованості переходить в розряд простроченої. На весь період прострочення Creditlife здійснює нарахування стандартної ставки без додаткового штрафу. Інформація про заборгованість передається в Українське бюро кредитних історій, що в майбутньому може перешкодити клієнтові оформити позики в інших МФО України. Компанія може звернутися до суду для примусового списання заборгованості або передати право власності на неї колекторам.

Акції та спецпропозиції

МФО Creditlife пропонує постійним клієнтам розширення ліміту на отримання позики до 10000 гривень. Проведення сезонних акцій, спеціальних пропозицій та розіграші промокодів не передбачені. За змінами в програмі лояльності стежте за анонсами на корпоративному сайті.

Переваги

Сильними сторонами онлайн-сервісу є:

  • фіксований відсоток на весь термін використань позики;
  • пролонгація без додаткових платежів;
  • прострочена заборгованість не обкладається комісією і штрафами;
  • висока стеля кредитування для нових користувачів – до 8000 гривень.

Контактна інформація

Веб-сайт:creditlife.com.ua
Телефон:
  • +38 050 473 11 22
E-mail:info@creditlife.com.ua
Юр. адреса:04071, г. Киев, ул. Верхній вал, 4А
Час роботи підтримки:ПН-НД: з 9:00 до 18:00
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№1074 от 07.08.2018

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.