Eazycash

Рівень довіри користувачів: 15%

EasyCash – це сучасний український сервіс, який пропонує послуги мікрокредитування через інтернет. Гроші приходять на банківську карту всього через кілька хвилин з моменту схвалення заявки. Торгова марка належить ТОВ «ІННОВАЦІЯ КОМПАНІ». Це молода фінансова організація, яка з’явилася на ринку нещодавно. Ліцензія на надання фінансових послуг була отримана в 2020 році. Предметом діяльності організації є не […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії Eazycash

Термін видачі кредитувід 1 до 15 днів
Сумавід 500 до 15000 грн
Ставка новым клиентам3000%
Ставка на повторний займ0.01%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

EasyCash – це сучасний український сервіс, який пропонує послуги мікрокредитування через інтернет. Гроші приходять на банківську карту всього через кілька хвилин з моменту схвалення заявки. Торгова марка належить ТОВ «ІННОВАЦІЯ КОМПАНІ». Це молода фінансова організація, яка з’явилася на ринку нещодавно. Ліцензія на надання фінансових послуг була отримана в 2020 році. Предметом діяльності організації є не тільки мікропозики, але також факторинг і фінансовий лізинг.

Особливості кредитування

EasyCash пропонує стандартні умови кредитування. При цьому сервіс працює 24/7, а відсоток відмов вкрай низький. Існує величезна кількість акцій і бонусних програм, які постійно оновлюються.

Плюси оформлення мікропозик в EasyCash

 1. Висока швидкість прийняття рішень – 10 хвилин з моменту відправки кредитної заявки.
 2. Клієнти платять тільки за фактичні дні користування кредитом, при цьому можливе дострокове погашення без додаткових комісій.
 3. Відсоткова ставка нижче, ніж у конкурентів, існує можливість оформлення першого кредиту під 0%.
 4. Моментальний переказ коштів на банківську карту.
 5. Набридливих дзвінків і візитів представників фінансової компанії не буде, заставу також не потрібен.
 6. Існує послуга автоматичної пролонгації за умови оплати відсотків, що набігли.
 7. Подавати заявку клієнти можуть навіть в нічний час.
 8. Високий відсоток схвалення позик – до 96%.

Мінуси

 1. Кредитна історія клієнта ретельно перевіряється. Якщо потенційний позичальник збрехав про кількість своїх кредитів, в нову позику йому можуть відмовити.

Вимоги, які висуваються до клієнта

Надати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.
Телефон або електронну пошту для зв’язку.
Вік – від 18 до 65 років. Кредит неповнолітнім особам не видається!
Платіжна карта з позитивним балансом. Досить мати на рахунку всього 5 гривень (необхідно для верифікації карти, кошти не знімаються кредитної компанією).

Як отримати кредит

Перше, що повинен зробити майбутній клієнт компанії – зареєструвати особистий кабінет. Власникам особистих кабінетів для оформлення повторного позики досить просто увійти в свій персональний кабінет. Далі їм потрібно вказати умови позики і підтвердити свої персональні дані. Процес оформлення повторного кредиту не займає довше 3-5 хвилин при наявності позитивної кредитної історії в компанії EasyCash.

Для входу в аккаунт клієнтам досить натиснути на жовту кнопку «Увійти в особистий кабінет». Вона знаходиться у верхньому правому куті сайту https://eazycash.com.ua.

Користувачам, які вперше звернулися до послуг фінансової організації необхідно пройти кілька простих кроків:

 1. Уточнити умови позики за допомогою кредитного калькулятора

Кредитний калькулятор знаходиться з правого боку основної сторінки сайту https://eazycash.com.ua. Переміщаючи повзунок вправо і вліво, вкажіть суму і термін кредиту. У правій частині кредитного калькулятора ви можете побачити процентну ставку за день користування кредитом, дату погашення та суму до оплати на кінець встановленого вами періоду. Розібравшись з умовами, натисніть на кнопку «Оформити кредит».

 1. Зареєструйте свій особистий кабінет

Логіном буде служити вказаний вами номер телефону. Туди МФО відправить унікальний код, який необхідно буде ввести в спеціальне поле в вікні, реєстрації. Для відправки цифрового коду вам досить натиснути на кнопку «Отримати код по СМС». Натиснувши на неї, ви даєте згоду на обробку зазначених вами даних і перевірку в бюро кредитних історій.

 1. Заповніть невелику анкету

Питання анкети стандартні і не займуть багато часу. Крім особистих даних, необхідно ввести свою домашню адресу, місце роботи і рівень доходу. Радимо не приховувати і не спотворювати інформацію, інакше система не зможе коректно обробити анкету і вам можуть відмовити в позиці.

 1. Перевірка банківської карти

Перевірка не займе багато часу. Компанії повинна належати клієнту. Оформити кредит на картку чоловіка або батька не можна. Щоб пройти верифікацію, клієнту достатньо слідувати підказкам сайту і вказати суму, яка буде заблокована на рахунку. Після цього банківська карта буде прикріплена до особистого кабінету. Тепер клієнт зможе отримувати банківську позику і оплачувати позику за допомогою карти.

 1. Підписання кредитного договору

Після верифікації банківської карти заявка оговтується на розгляд фінансової організації. Рішення по заявці приймається автоматично. Рішення клієнт отримує по смс або на електронну пошту. Після цього настає час підписання кредитної угоди.

Договір також підписується в електронній формі за допомогою цифрового ідентифікатора. Його клієнт отримує в смс. Після введення комбінації цифр і натискання на кнопку «Підписати» угода вважається укладеною. Залишилося отримати кошти на зазначену раніше банківську карту. Гроші зазвичай приходять на рахунок миттєво.

Чому смс з унікальним кодом може не прийти

Турбуватися нема про що. Зазвичай смс з кодом приходить клієнтові за 2-3 хвилини. Якщо смс не прийшло, цього може бути кілька причин:

для відправки та отримання смс користувач використовує додаткове програмне забезпечення (наприклад, чорний список) – в цьому випадку необхідно перевірити встановлені програми;
поганий зв’язок в момент відправки повідомлення – в разі збоїв з вини оператора код прийде пізніше;
повідомлення було помилково визначено телефоном як системне, тому воно може бути збережено в окремій папці – вийти з положення можна перезагрузив телефон, або вставивши симкарту в інший пристрій.

Як оплатити кредит

Easycash пропонує клієнтам кілька способів оплати позики:

За допомогою особистого кабінету – в цьому випадку кошти будуть списані з прикріпленою банківської карти. Для оплати увійдіть в особистий кабінет і виберіть повне або часткове погашення вашого кредиту.
За допомогою терміналів ПриватБанку – в меню терміналу виберіть категорію «Інші послуги». Зробіть пошук за назвою компанії – Easycash. Далі введіть номер свого кредитного договору або код ІПН. Вам залишилося ввести необхідну суму і погасити позику.

Документи для ознайомлення

На сайті EasyCash можна ознайомитися з такими документами (вони знаходяться в розділі «Правова інформація»):

актуальні тарифи та умови надання грошової позики;
правила надання грошових коштів (для фінансового кредиту, лізингу, факторингу);
зразок договору (фінансового кредиту, лізингу та факторингу).
Контактні дані

Юридична адреса: 01042, місто Київ, Печерський район, провулок Новопечерський, будинок 18, офіс 32.

Код ЄДРПОУ: 43564077.

Контактні телефони: +38 (063) 316-30-30, +38 (067) 316-30-30, +38 (066) 316-30-30.

Час роботи: з понеділка по неділю, з 9 до 18.00. Без вихідних і перерв на обід.

Підтримка в соціальних мережах: Фейсбук, Інстаграм, телеграм, Ютуб.

Пошта для загальних питань: info@eazycash.com.ua.

Пошта для зв’язку з техпідтримкою: support@eazycash.com.ua.

Скарги споживачів приймаються на пошту: skarga@eazycash.com.ua.

Зв’язатися з консультантами з техпідтримки можна також у формі зворотного зв’язку. Знайти поле можна на вкладці «Контакти» (знаходиться внизу основної сторінки сайту). Вкажіть своє ім’я та номер телефону. Представники МФО зв’яжуться з клієнтом протягом півгодини.

Контактна інформація

Веб-сайт:
Телефон:
E-mail:
Юр. адреса:
Час роботи підтримки:

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.