FinX

Рівень довіри користувачів: 1%

У період, коли до зарплати чекати немає часу, а у відпустку хочеться вже або нова техніка чекає Вас в магазині, FinX буде стане помічником. Ми експерти в сфері споживчого кредитування фізичних осіб. Наша компанія надає гроші в позику до 30 000 грн в період від 7 тижнів до 1,5 років.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії FinX

Термін видачі кредитувід 61 до 570 днів
Перший кредит15000 грн
Сумавід 1000 до 30000 грн
Ставка на повторний займ0.59%
Віквід 18 до 75 років
Час розгляду20ут хв
Спосіб отримання грошейГотівкою
На карту

FinX – це мікрофінансова організація, яка спеціалізується на споживчих кредитах. Компанія має розгалужену мережу відділень в більшості міст України. Легкі і швидкі позики на покупку побутової техніки, навчання, відпустка, похід в магазин без необхідності збору документів, довідок і надання заставного майна – це той продукт, який пропонує ФінІкс всім бажаючим. МФО не вимагає від своїх клієнтів звітувати про цільове призначення коштів і надавати довідку про доходи.

Вимоги до позичальників

Мікрофінансовий онлайн-сервіс FinX пред’являє до позичальників мінімальний набір вимог:

  • користувач повинен бути громадянином України;
  • мати діючий паспорт та індивідуальний податковий номер ІПН;
  • бути у віці 18 або більше років;
  • реєстрація та проживання на всій території України, крім зони проведення АТО і АР Крим.

Оформлення позики можливо як офлайн, в будь-якому відділенні Фінікс, так і онлайн, через корпоративний сайт. У філії клієнтові необхідно прийти з оригіналом паспорта та ідентифікаційного коду – фахівець допоможе заповнити заявку на отримання фінансових коштів. Перевірка внесених даних та розгляд заяву займе приблизно 10-15 хвилин. Після цього гроші можна отримати на місці готівкою через касу.

При онлайн-оформленні на сайті вибираємо необхідну суму позики, термін і періодичність його погашення. Доступними опціями умов погашення є щотижневі виплати, оплати один раз на місяць або два рази на місяць. Для нових позичальників сума зама може становити від 1000 до 5000 гривень на період від 7 днів до 18 місяців, а при повторних заявках максимальний ліміт розширюється до 30000 гривень. Використовувана ставка відсотка становить 0,59% для першого оформлення і 0,80% для наступних звернень. Визначивши всі параметри заявки та надіслати її на розгляд, клієнту потрібно дочекатися дзвінка фахівця на вказаний номер мобільного телефону для перевірки даних і підтвердження. Отримати кошти можна на картку або готівкою в найближчому відділенні, адреса якого ви зможете з’ясувати фахівець.

Пролонгація

Послуга продовження терміну користування мікрокредітной засобами або пролонгація діючих умов МФО ФінІкс не передбачена. Якщо у платника по тій або іншій причині виникли проблеми з своєчасною виплатою позики, йому потрібно негайно звернутися до менеджерів сервісу для врегулювання ситуації, що виникла – це допоможе запобігти подачу судового позову і погіршення кредитної історії користувача.

Прострочення і штрафи

Якщо період дії договору закінчився, а вся сума позики або її частина залишилися непогашеними, вона переходить в розряд прострочених платежів. На цю суму нараховується пеня, розмір якої залежить від параметрів угоди і вказується в узгодженому сторонами договорі. Компанія FinX залишає за собою право звернутися до суду або передати право власності на позику на користь третіх осіб – колекторських компаній.

Акції та спецпропозиції

МФО ФінІкс регулярно проводить розіграші сезонних акцій та спеціальних пропозицій для своїх партнерів. В рамках цих заходів користувачі, оформивши кредит у відділенні мікрофінансового сервісу протягом певного періоду, автоматично стають учасниками розіграшу цінних призів – фітнес-браслетів, портативних колонок, електросамокатів і багато чого іншого. Спеціальні пропозиції, запропоновані до святкових днів і сезонним розпродажах, дають можливість оформлення позики з лімітом + 20% і знижкою на процентну ставку 70%. Стежити за «гарячими» пропозиціями користувачі можуть, підписавшись на корпоративні сторінки сервісу в соціальних мережах або на офіційному сайті проекту.

Переваги

Основними перевагами онлайн-сервісу є:

  • низька процентна ставка для першого оформлення;
  • тривалий термін запозичення – до 18 місяців;
  • регулярне проведення акцій, розіграшів цінних і приємних призів;
  • широка мережа філій у більшості великих населених пунктів країни.

Контактна інформація

Веб-сайт:finx.com.ua
Телефон:
  • 0 (800) 753 000
E-mail:info@finx.com.ua
Юр. адреса:м. Київ, вул. В'ячеслава Чорновола, 12
Час роботи підтримки:ПН - ПТ: 9: 00-18: 00 СБ - НД: ВИХІДНІ ДНІ
Свідоцтво про реєстрацію:ІК №179 от 09.08.2016
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№2103 від 01.09.2016

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.