FlashCash

Рівень довіри користувачів: 95.6%

Перший в Україні блискавичний сервіс кредитування через інтернет. Ми надаємо швидкі і зручні кредити для всіх громадян України.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії FlashCash

Термін видачі кредитувід 5 до 30 днів
Перший кредит5000 грн
Сумавід 500 до 11000 грн
Безкоштовний кредит5000 грн на 30 дн.
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ1.0%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

FlashCash – це спеціалізований мікрокредитний продукт, створений для максимально швидкого і ефективного задоволення споживчого попиту в Україні. Він дозволяє отримати гроші в найпотрібніший момент – перед походом до магазину, по дорозі на роботу або навчання, під час обідньої перерви, вночі або у вихідний день. Мікрофінансова організація Флешкеш обслуговує користувачів без надання довідок про доходи, майна під заставу або прихованих комісій. Вам не буде потрібно пред’являти документів з місця роботи – МФО гарантує повну прозорість і високий рівень захисту інформації.

Вимоги до позичальників

Отримати мікрозайм в МФО FlashCash може будь-який користувач, який відповідає таким ознакам:

  • громадянство і постійне проживання на території України;
  • вік від 18 до 65 років;
  • наявність діючого паспорта нового або старого зразка;
  • індивідуальний податковий номер ІПН.

Максимальний розмір кредитного ліміту становить 10000 гривень, а термін оформлення – до 30 діб. Для початку роботи клієнтові потрібно пройти просту процедуру реєстрації Особистого кабінету на сайті – вказати номер мобільного телефону, адресу електронної пошти, унікальний пароль і особисті дані. Після цього переходимо до заповнення Анкети користувача – вказуємо контактну і персональну інформацію у відповідних інформаційних полях.

Останній крок – прив’язка платіжної картки, емітованої будь-яким банком України, на яку необхідно перевести кошти. Після цього кредитна заявка направляється на розгляд автоматизованою системою. Вся процедура перевірки займає 10-15 хвилин, а при повторних зверненнях – не більше 2-3 хвилин. Рішення буде передано користувачеві через Особистий кабінет або в СМС на вказаний при реєстрації номер мобільного телефону. Найпоширенішими причинами для відмови можуть бути виявлене шахрайство з боку користувача, некоректно введені дані або наявність критично великої простроченої заборгованості в інших МФО.

Пролонгація

Якщо у клієнта виникла необхідність виплатити свою заборгованість пізніше – МФО FlashCash пропонує йому скористатися послугою пролонгації. Для цього в Особистому кабінеті необхідно виплатити всі нараховані процентні платежі і штрафи. Термін пролонгації дорівнює первинному терміну оформлення позики. Загальна кількість продовжень не має сумарно перевищувати 24 місяці по одному кредиту. Процентна ставка на строк пролонгації визначається індивідуально для кожного заявника, виходячи з його кредитної історії та рівня платоспроможності.

Прострочення і штрафи

Якщо клієнт з тієї чи іншої причини не виплатив оформлену позику і не активував послугу пролонгації – заборгованість переходить в розряд прострочених платежів. З цього моменту компанія збільшує ставку відсотка згідно з умовами підписаного кредитного договору на весь термін прострочення, але не більше ніж на 60 днів. Проти злісних неплатників може бути використана процедура судового стягнення боргу або право власності на позику може бути передано третім особам – компаніям-колекторам. Інформація про прострочення передається в Українське бюро кредитних історій, що не дозволить в майбутньому клієнтові оформляти позики в банках та МФО України.

Акції та спецпропозиції

Компанія Флешкеш здійснює регулярні розіграші призів і сезонні акції, а також надає кредити на пільгових умовах за промокодом. Наприклад, для нових клієнтів позики надаються за ставкою 0.01% на добу. Крім того, постійні користувачі можуть отримати персональну пропозицію з індивідуальними тарифами в залежності від якості своєї кредитної історії. Поширення промокодів проходить на сторінках ресурсу в соціальних мережах, а також через СМС-розсилку і розсилку по електронній пошті.

Переваги

Сильними сторонами компанії є:

  • конкурентна ставка відсотка;
  • відсутність необхідності завантаження особистих фото при реєстрації;
  • три бонусних дня з моменту закінчення терміну дії кредитного договору, протягом яких не відбувається нарахування штрафних відсотків.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://flashcash.com.ua
Телефон:
  • +38 (097) 443-3210;
  • +38 (073) 44-33-210;
  • +38 (050) 44-33-212;
E-mail:office@flashcash.com.ua
Юр. адреса:Україна, 01021, м Київ, вулиця Мечникова, будинок 16.
Час роботи підтримки:Робочі дні та години: пн. - пт. з 09:00 до 18:00, години перерви з 13:00 до 14:00; вихідні дні: сб.- нд.
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №1192 от 16.04.2019
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№ 833 от 14.05.2019

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.