Капуста у Кишені

Рівень довіри користувачів: 70.4%

Капуста у Кишені – це сучасний і простий сервіс, який дозволяє отримати кредит на банківську карту, всього за кілька хвилин, в будь-якому місці і в будь-який час. Відсоткова ставка залежить від суми: 5 000грн.- 2% в день від початкової суми кредиту;
6 000 – 2% в день від початкової суми кредиту;
8 000 – 1,7% в день від початкової суми кредиту;
10 000 – 1,5% в день від початкової суми кредиту;

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Капуста у Кишені

Термін видачі кредитувід 5 до 30 днів
Перший кредит5000 грн
Сумавід 500 до 10000 грн
Ставка на повторний займ2%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

iKapusta (КАПУСТА В КИШЕНІ) – це сучасний онлайн-сервіс, що дозволяє швидко і просто отримати грошовий мікрозайм на будь-яку платіжну картку, емітовану українським банком. Споживчий кредит можна оформити всього за кілька хвилин, в онлайн-режимі, в будь-який зручний час і в будь-якому місці. Сервіс працює цілодобово, без свят і вихідних, 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Позики надаються в розмірі до 10000 гривень на термін до 30 діб на будь-які цілі. Поїздка на море, шопінг або термінова заміна зламаного смартфона доступні завжди з простим і функціональним мікрофінансовим сервісом від КАПУСТА В КИШЕНІ.

Вимоги до позичальників

МФО вимагає відповідності потенційних заявників на кредитні ресурси наступними критеріями:

 • вік 18-65 років;
 • громадянство України;
 • наявність діючого паспорта та ідентифікаційного коду ІПН;
 • платіжна картка українського банку;
 • номер мобільного телефону, українського оператора зв’язку;
 • E-mail.

На першому етапі оформлення заявки необхідно пройти просту процедуру реєстрації на сайті. Для цього на онлайн-калькуляторі вибираємо суму кредиту і термін його погашення – для першої заявки ліміт становить 5000 гривень на термін до 30 діб, а при повторних зверненнях умови будуть поступово поліпшуватися. Першу позику – пільгова ставка в 0,01% на добу. Натискаємо на кнопку «Отримати кредит» і переходимо безпосередньо до реєстрації. Для цього можна скористатися профілем в соціальних мережах або заповнити дані вручну.

Після заповнення персональної та контактної інформації кредитна заявка надходить на розгляд автоматичною системою. Зазвичай вся процедура займає 10-15 хвилин для першого разу і 2-3 хвилини для повторних звернень. Рішення направляється клієнту в СМС-повідомлення або через Особистий кабінет на сайті. Якщо позика підтверджена – залишається тільки верифікувати платіжну картку. Верифікація карти – підтвердження її належності заявнику. Для цього потрібно, щоб на карті був активний баланс не менше 1 гривні. Після успішної верифікації та онлайн-підписання кредитного договору кошти надходять протягом декількох хвилин.

Пролонгація

Пролонгація або продовження терміну дії кредитного договору може здійснюватися за бажанням позичальника або автоматично. У першому випадку угода пролонгується на термін, зазначений у договорі, якщо клієнт своєчасно погасив усі нараховані процентні платежі. Автоматична пролонгація використовується в тих випадках, коли термін дії договору закінчився, а сума позики повністю або частково не була виплачена. Використовувати послугу можна не більше десяти разів. Використовувана ставка відсотка буде зберігатися на весь термін продовження без зміни.

Прострочення і штрафи

Якщо клієнт з тієї чи іншої причини не виплатив оформлену позику і його кредит не підпадає під автоматичну пролонгацію – заборгованість переходить в розряд прострочених. Процентні платежі продовжують нараховуватися в колишньому обсязі на весь строк прострочення, але не більше ніж на 60 діб. Застосування штрафів і пені не передбачено. Проти злісних неплатників компанія подає судові позови для примусового списання коштів і передає інформацію в українське бюро кредитних історій. Право власності на заборгованість може бути передано компаніям-колекторам.

Акції та спецпропозиції

Мікрокредітной організація iKapusta пропонує всім новим клієнтам акцію – оформлення першої позики за пільговою ставкою в 0,01% на добу. Інші спеціальні пропозиції та розіграші призів не передбачені. За оновленнями в політиці лояльності моно стежити на корпоративному сайті КАПУСТА В КИШЕНІ.

Переваги

Перевагами онлайн-сервісу є:

 • швидке оформлення – до 10 хвилин;
 • без необхідності надання заставного майна;
 • можливість дострокового погашення без штрафів, комісії та пені;
 • автоматична пролонгація на спеціальних умовах;
 • прості і зрозумілі умови співпраці.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://ikapusta.com.ua/
Телефон:
 • +38 044 338 07 79
E-mail:support@ikapusta.com.ua
Юр. адреса:04073, г. Киев, ул. Вербова, д. 17а
Час роботи підтримки:з 9:00 до 18: 00, без перерви і без вихідних
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№653 от 29.03.2016

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.