Megagroshi

Рівень довіри користувачів: 91.6%

MegaGroshi-це мікрофінансова компанія, яка спеціалізується на мікрокредитуванні громадян України. Оформити кредит в MegaGroshi простіше простого. Вам необхідні тільки паспорт, ІПН і банківська карта, оформлення кредиту займає всього 7 хвилин, при цьому Ваші особисті дані надійно захищені.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Megagroshi

Термін видачі кредитувід 7 до 27 днів
Перший кредит3000 грн
Сумавід 500 до 14950 грн
Безкоштовний кредит3000 грн на 27 дн.
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ1.80%
Віквід 18 до 70 років
Час розгляду7 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Онлайн-сервіс Megagroshi – це відмінна можливість за допомогою мікрокредиту протриматися до зарплати, стипендії або пенсії, швидко купити новий телефон замість зламаного або втраченого, закінчити ремонт або полетіти в довгоочікувану відпустку. На всю процедуру термінового отримання грошей знадобиться 15-20 хвилин, якщо Ви новий клієнт компанії, і 3-5 хвилин, якщо діючий. Трьома базовими принципами діяльності МФО є простота оформлення, висока швидкість обробки заявок і повна конфіденційність і безпеку послуг, що надаються.

Вимоги до позичальників

Потенційний клієнт компанії Мега Гроші повинен відповідати наступним критеріям:

 • є громадянином України;
 • бути у віці від 18 до 70 років;
 • має повну дієздатність і правоздатність;
 • має місцем реєстрації територію України;
 • не перебувати на військовій службі;
 • проживати і не мати місця реєстрації АР Крим або зону АТО;
 • не є ФОП, яке проводить свою господарську діяльність в зоні АТО;
 • має діючу платіжну карту, емітовану українським банком;
 • паспорт старого або нового зразка та ІПН.

Для оформлення кредиту необхідно з комп’ютера або смартфона зайти на головну сторінку офіційного сайту онлайн-сервісу Megagroshi і за допомогою функціоналу кредитного калькулятора вибрати потрібну суму і термін повернення кредитних коштів, після чого натиснути «Отримати кредит». Після цього в анкеті, що відкрилася заповнюємо всі інформаційні поля, вказавши контактні і персональні дані. На наступному кроці вносимо реквізити банківської картки, на яку необхідно зарахувати кредит. Дані картки підлягають верифікації для підтвердження її приналежності позичальника.

5-7 хвилин і рішення про видачу або відмову у кредиті буде вислано на Вашу адресу електронної пошти або відправлено СМС-повідомленням. Залишився всього один крок – прочитати і підписати онлайн кредитний договір і кошти надходять на Вашу карту. При наступних оформленнях позики клієнту необхідно увійти в свій Особистий кабінет на сайті компанії, натиснути на кнопку «Отримати кредит» – вся операція займе не більше 3-5 хвилин.

Пролонгація

Послуга пролонгації терміну використання кредитних коштів дає можливість перенесення терміну його погашення на більш пізню дату. Активувати послугу можна, зайшовши в Особистий кабінет, вибравши вкладку «Мій кредит», визначивши термін продовження (7, 15 або 30 календарних днів) і натиснувши на кнопку «Продовжити». Умовою пролонгації є повна оплата нарахованих процентних нарахувань і комісії за продовження. Скористатися послугою можна скільки завгодно раз в межах терміну дії підписаного кредитної угоди – зазвичай він становить один рік.

Прострочення і штрафи

Прострочена і не пролонгована заборгованість в мікрофінансової компанії Мега Гроші – показник безвідповідального ставлення позичальника до своїх обов’язків. Якщо затримка викликана об’єктивними причинами – компанія може піти назустріч і реструктуризувати виданий кредит з можливістю поетапної виплати без застосування штрафних санкцій. Для цього необхідно звернутися в компанію Megagroshi за контактними реквізитами, вказаними на сайті.

До злісних неплатників застосовуються штрафні санкції – процентна ставка по кредиту збільшується до 3% на добу. Крім того, компанія передає право власності на сформовану прострочення третім особам або звертається в судові органи для примусового стягнення боргу.

Акції та спецпропозиції

Для залучення нових користувачів і підвищення рівня лояльності існуючих клієнтів компанія Megagroshi має наступні спеціальні пропозиції:

 • оформлення першого кредиту за пільговою ставкою в 0,01% на добу в сумі до 3000 гривень на термін до 27 днів;
 • другий кредит зі знижкою в 50% – пільгова ставка 0,9% на добу для сум від 500 до 5000 гривень на термін від 7 до 14 днів.

Переваги

Перевагами сервісу є:

 • зручний функціонал Особистого кабінету;
 • можливість поліпшення кредитної історії;
 • безпеку і високий ступінь захисту інформації.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://megagroshi.com.ua/ru
Телефон:
 • 0 800 30 12 12
E-mail:info@megagroshi.com.ua
Юр. адреса:01032, м.Київ, вул. Саксаганського, 119-А, оф. 31
Час роботи підтримки:Щоденно з 09:00 до 21:00
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№ 965 от 07.12.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.