Новинка на 100ПудовЗайм

Microcash

Рівень довіри користувачів: 23.6%

Сервіс онлайн-кредитування microcash надає короткострокові кредити онлайн на карту

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Microcash

Термін видачі кредитувід 3 до 30 днів
Перший кредит4000 грн
Сумавід 500 до 10000 грн
Ставка на повторний займ1.7%
Віквід 18 до 70 років
Час розгляду20 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Онлайн-сервіс мікрокредитування Мicrocash надає своїм клієнтам короткострокові позики на платіжні картки. Мінімальний кредитний ліміт становить 300 гривень, а максимальна сума – 10000 гривень. Кошти можуть бути оформлені строком на 30 календарних днів як з можливістю дострокового погашення, так і з можливістю пролонгації. Стандартними умовами обслуговування передбачена відсоткова ставка 1,70%, при цьому додаткові збори і платежі не утримуються.

Вимоги до позичальників

Мікрофінансових організація Мікрокеш надає короткострокові позики всім користувачам, відповідним наступним критеріям:

  • вік від 18 до 70 років;
  • громадянство України;
  • наявність паспорта та ідентифікаційного коду;
  • проживання на території України окрім зони АТО і АР Крим;
  • наявність активного номера мобільного телефону українського оператора зв’язку.

Якщо Ви оформляєте кредит в онлайн-сервісі Мicrocash в перший раз, то Вам необхідно зайти на головну сторінку сайту і вибрати суму і термін кредитної угоди, натиснувши на кнопку «Отримати кредит». Потім після проходження простої процедури реєстрації, Ви потрапите в Особистий кабінет користувача, де необхідно заповнити невелику анкету. Анкета заповнюється тільки в перший раз – в подальшому цього робити не потрібно. Від повноти і достовірності внесеної інформації багато в чому залежить схвалення кредитної заявки.

Далі перевіряєте всі параметри своєї заявки і натискаєте на кнопку «Отримати кредит» – система обробляє інформацію, перевіряє її і видає рішення. Якщо заявка схвалена – клієнт потрапляє на сторінку з кредитним договором. Попередньо вивчивши всі деталі документа, потрібно погодитися з його умовами і перейти до останнього етапу – прив’язці своєї платіжної картки, на яку надійдуть кошти. При проходженні верифікації на карті буде заблокована невелика сума розміром до 1 гривні – її значення є кодом перевірки, який потрібно вказати в спеціальному полі на сайті. Через 2-3 хвилини – кошти на карті.

Пролонгація

Пролонгація – це продовження терміну виплати кредитних коштів на термін до 30 діб. Пролонгація в компанії Мicrocash автоматизована, активувати послугу можна в Особистому кабінеті користувача. Якщо з якої-небудь причини онлайн-сервіс в банний момент недоступний – зробити це можна, зателефонувавши до контакт-центр Мікрокеш за телефонами, вказаними на сайті. Для пролонгації клієнт повинен повністю сплатити нараховані процентні платежі. Послуга дозволяє не оплачувати штрафи і пеню, що не погіршувати кредитну історію і зберегти нормальні відносини з МФО на випадок повторного звернення за позикою.

Прострочення і штрафи

Якщо клієнт не виплатив вчасно свій борг і не оформив пролонгацію – утворюється прострочена заборгованість. В цьому випадку мікрофінансових організація Мicrocash здійснює нарахування штрафу в розмірі 3,60% на добу на весь розмір непогашеної суми. Якщо кредит так і не буде оплачений – компанія звертається в судові органи для примусового стягнення коштів з боржника або передає право власності на кредит компаніям-колекторам. Якщо клієнт з якоїсь причини допустив формування простроченої заборгованості, ми рекомендуємо негайно звернутися на «гарячу» лінію Мікрокеш для того, що б оформити розстрочку. Розстрочка платежу дозволяє зафіксувати суму боргу і виплачує його поетапно.

Акції та спецпропозиції

Акції та спеціальні пропозиції від МФО Мicrocash публікуються на офіційному сайті компанії в розділі Акції. Умови участі та призи вказані в описі до кожної пропозиції. Взяти участь у розіграші може клієнт, який оформив свій кредит в певний період часу – система випадковим чином вибирає щасливчиків, які отримують модні гаджети і промокодом. Кожен промокод надає знижку на процентні платежі при оформленні наступних позик. Крім того, в рамках сезонних пропозицій, промокодом на 30% і 40% отримує кожен бажаючий.

Переваги

МФО Мікрокеш – це:

  • клієнт орієнтована програма лояльності;
  • прийняття рішення системою за частки секунди на основі штучного інтелекту;
  • ніяких прихованих платежів і комісій.

Контактна інформація

Веб-сайт:microcash.com.ua
Телефон:
  • +380 50 344 99 11
E-mail:info@microcash.com.ua
Юр. адреса:01030, м. Київ, вул. І. Франка, 42Б
Час роботи підтримки:Приймає дзвінки пн-пт, 9:00-18:00
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №1073 от 07.08.2018
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№1490 от 28.08.2018

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.