Перша позика під 0.01% до 10 000 грн

Mywallet

Рівень довіри користувачів: 15%

MyWallet – фінансова компанія, яка надає невеликі грошові позики у вигляді фінансових кредитів під відсоток.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Mywallet

Термін видачі кредитувід 5 до 30 днів
Перший кредит10000 грн
Сумавід 500 до 15000 грн
Безкоштовний кредит10 000 грн на 30 днів
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ1.80%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду20 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Мікрофінансова організація MyWallet – це сучасний онлайн-сервіс з надання «швидких» позик населенню, який дає можливість клієнтам отримати на свою платіжну картку до 15000 гривень на термін до 30 діб. Сервіс працює цілодобово, без перерв, вихідних і святкових днів. Надані заявникам позики відносяться до категорії споживчих кредитів – їх можна витратити на покупку гаджета, похід в магазин чи аптеку, поїздку у відпустку або закінчення тривалого ремонту в квартирі.

Вимоги до позичальників

Миттєвими вимогами для отримання кредиту в МФО MyWallet є:

 • вік від 18 років;
 • громадянство України і постійне проживання на її території;
 • наявність внутрішнього паспорта чинного зразка;
 • наявність індивідуального податкового номера ІПН;
 • номер мобільного телефону та адресу електронної пошти для реєстрації;
 • платіжна картка будь-якого банку України.

Нові клієнти мають можливість оформити першу позику під 0,01% на виплату процентних платежів і кредитним лімітом в 10000 гривень. При успішному погашенні першої позики ліміт розширюється і становить 15000 гривень, а процентна ставка збільшується до стандартних 1,90% на добу. Для початку роботи користувач повинен пройти процедуру реєстрації на сайті – для цього на головній сторінці в кредитному калькуляторі вибираємо необхідну суму і термін оформлення, натискаємо на кнопку «Отримати гроші». Потім заповнюємо особисті дані – вказуємо прізвище, ім’я, по батькові, код ІПН, повну дату народження, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.

Наступний крок – заповнення Анкети користувача. На цьому етапі буде потрібно вказати персональну інформацію, завантажить скан-копії документів і фотографію клієнта з паспортом в руках, пройти верифікацію платіжної картки, на яку необхідно перерахувати гроші. Для верифікації на балансі карти необхідно мати мінімальний залишок коштів. На карті буде тимчасово заблокована сума до 1 гривні – розмір суми необхідно ввести у відповідне поле як код підтвердження. Дізнатися заблоковану суму можна з СМС-повідомлення банку, скориставшись особистим кабінетом або зателефонувавши на «гарячу» телефонну лінію своєї фінансової установи. Після успішної перевірки кредитна заявка надходить на розгляд. Вся процедура займає не більше 10-15 хвилин. У разі позитивного рішення кошти надходять на картку клієнта. Крім корпоративного сайту до послуг клієнтів простий і зручний додаток для смартфонів під Android та iOS.

Пролонгація

Пролонгація кредиту – зручна опція, що дозволяє позичальникам відстрочити виплату кредиту. Скористатися послугою можна в Особистому кабінеті на сайті компанії. Умовою пролонгації є оплата обов’язкового авансового платежу (пролонгаційної ставки відсотка). Розмір ставки залежить від терміну пролонгації, обраного користувачем. Максимальний термін пролонгації – 30 діб. Активувати послугу можна будь-яку кількість разів без обмежень.

Прострочення і штрафи

Для клієнтів, які не виплатили вчасно оформлений кредит і не активували послугу пролонгації, компанія використовує штрафні санкції – після крайнього терміну, зазначеного в договорі, в доповненні до основних відсотків на п’яту добу прострочення нараховується штраф у розмірі 50% від суми позики. Інформація про прострочення передається в Українське бюро кредитних історій. Крім того, компанія може почати процес примусового стягнення суми боргу через суд або передати право власності на нього третім особам (колекторам).

Акції та спецпропозиції

Мікрофінансових організація MyWallet в рамках корпоративної програми лояльності здійснює поширення промокодів для клієнтів. Кожен промокод – це знижка на виплату процентних платежів при наступному оформленні позики. Розмір знижки залежить від умов діючих спеціальних пропозицій і сезонних акцій. Отримати промокод можна, підписавшись на корпоративні сторінки МФО в соціальних мережах або через розсилку по електронній пошті для зареєстрованих користувачів.

Переваги

Відмінні характеристики мікрофінансової компанії MyWallet:

 • високий відсоток схвалених кредитів;
 • вигідні умови для нових клієнтів;
 • простий і зручний додаток для смартфонів;
 • можливість отримання позики зі знижкою за допомогою промокоду.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://mywallet.ua
Телефон:
 • 0 800 211 049
E-mail:info@mywallet.net.ua
Юр. адреса:04070, г. Киев, ул. Боричів Тік, 30
Час роботи підтримки:Понеділок - п'ятниця з 9:00 до 20:00; Субота - Неділя з 10:00 до 19:00
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №943 от 28.09.2017
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№3934 от 28.09.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.