NeoCredit

Рівень довіри користувачів: 85.8%

Neocredit – унікальні процентні ставки для кожного клієнта і пролонгація без оплати відсотків Які фактори враховуються при нарахуванні процентних ставок, переваги компанії, 3 варіанти пролонгації, алгоритм оформлення, способи оплати та документи для ознайомлення. NeoCredit – сучасна фінансова компанія, яка пропонує українським громадянам новий підхід до мікрокредитування, чим відрізняється від прямих конкурентів. Права на торговельну марку […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії NeoCredit

Термін видачі кредитувід 3 до 14 днів
Перший кредит3000 грн
Сумавід 500 до 3000 грн
Ставка новым клиентам0.9-1.99%
Ставка на повторний займ0.9-1.99%
Віквід 21 до 75 років
Час розгляду5-10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Neocredit – унікальні процентні ставки для кожного клієнта і пролонгація без оплати відсотків
Які фактори враховуються при нарахуванні процентних ставок, переваги компанії, 3 варіанти пролонгації, алгоритм оформлення, способи оплати та документи для ознайомлення.

NeoCredit – сучасна фінансова компанія, яка пропонує українським громадянам новий підхід до мікрокредитування, чим відрізняється від прямих конкурентів. Права на торговельну марку належать ТОВ «ФК« КОМБІ ».

Особливості сервісу

NeoCredit в своїй роботі використовує новітні технології, які допомогли йому створити нову персоналізовану систему кредитування. Її суть в тому, що для кожного позичальника фінансова компанія надає індивідуальну відсоткову ставку. Рішення про її призначення приймається тільки на основі фінансової репутації клієнта. При цьому неважливо, чи звернувся громадянин до послуг компанії вперше або є постійним клієнтом. Головне, щоб він був добросовісним позичальником, який погашає позики без прострочень.

Кредитування клієнтів з поганою кредитною історією можливо, але для них застосовується максимальна процентна ставка. Крім того NeoCredit розробив власну систему продовження кредитних платежів, пропонуючи унікальний набір пролонгацій в залежності від потреб споживача.

Плюси оформлення мікропозик в NeoCredit

 • Низька процентна ставка для сумлінних клієнтів.
 • Прихованих платежів немає.
 • Прозорі умови кредитування.
 • Кількість пролонгацій необмежено, можливість вибрати з декількох доступних варіантів.
 • Швидке прийняття рішень по кредитним заявкам – в середньому 15 хвилин.
 • Доступність – нарівні з працюючим населенням мікрокредити оформляються для студентів, пенсіонерів і домогосподарок.
 • Поручителі не потрібні.
 • Відсоток схвалення позик високий.

Мінуси

 • Клієнтам з негативним кредитним рейтингом буде запропонована підвищена процентна ставка.
 • Бонусної програми для постійних клієнтів немає.

Вимоги, які висуваються до клієнта

Стати клієнтом NeoCredit досить просто. Для цього необхідно відповідати декільком вимогам:
Надати основні документи – паспорт громадянина України та ідентифікаційного коду,.

 • Вказати номер телефону, а також електронну пошту для зв’язку і розсилки рекламних пропозицій.
  Відповідати віковій категорії від 18 до 65 років.
 • Бути власником пластикової картки будь-якого українського банку. На рахунку достатньо мати кілька гривень (необхідна умова для верифікації банківської карти).

Як отримати кредит

Постійним клієнтам досить просто увійти в особистий кабінет і уточнити умови позики. Вся процедура займе не більше 5 хвилин. Сайт компанії – https://neocredit.com.ua. Вхід в персональний кабінет користувача знаходиться у верхньому правому кутку головної сторінки. Велика синя кнопка «Увійти / Реєстрація». Клієнт повинен ввести логін і пароль. Також можливий вхід з аккаунта Фейсбук.
Якщо користувач звернувся до мікрофінансової компанії вперше, потрібно пройти кілька простих кроків:

 • Уточнити умови позики

Для цієї мети використовується кредитний калькулятор. Його можна знайти в правій частині основної сторінки сайту NeoCredit. Перше, що потрібно зробити – вибрати перший або повторний кредит (від цього залежить доступна клієнту сума). Друге – визначити суму і термін свого кредиту просто переміщаючи повзунок. Внизу під словами «Термін кредиту» можна побачити суму відсотків і загальну суму до повернення при мінімальної і максимальної процентної ставки. Пізніше в залежності від призначеної ставки сума може бути перерахована. Клієнти можуть ознайомитися з основними правилами, натиснувши на слова «Умови кредитування». Для переходу до оформлення і реєстрації кабінету користувача необхідно натиснути на слова «ОТРИМАТИ ГРОШІ».

 • Реєстрація особистого кабінету

При реєстрації особистого кабінету користувач повинен заповнити поля:

 • прізвище ім’я;
 • батькові;
 • номер телефону;
 • придуманий пароль (необхідно продублювати).

Клієнт повинен дати свою згоду на обробку персональних даних (поставити галочку). Після заповнення інформації необхідно натиснути на довгу синю кнопку «Реєстрація».

 • Заповніть невелику анкету

Для заповнення заявки клієнта знадобляться паспорт і ідентифікаційний код. Їх дані необхідно внести в спеціальні поля.

Важливо: кредитна заявка заповнюється виключно українською мовою. Інакше система не зможе її розглянути.

Крім паспортних даних необхідно внести відомості про свою прописку, адресу проживання, місце роботи та розмір заробітної плати. Спотворювати інформацію настійно не рекомендується. Після внесення всіх даних необхідно натиснути на кнопку «Далі».

 • Перевірка банківської карти

Перевірка карти не займає багато часу. На рахунку достатньо мати 1 гривню, яка буде тимчасово заблокована системою. Щоб пройти верифікацію користувачеві досить слідувати підказкам сайту. Єдина умова – карта повинна належати клієнту, а не його дружину або іншого родича. Платежі та перекази в інтернеті також повинні бути дозволені.

 • Підписання кредитного договору

Після верифікації карти кредитна заявка буде відправлена ​​на розгляд кредитної організації. Рішення буде прийнято системою автоматично після перевірки платоспроможності клієнта. Після прийняття позитивного рішення клієнту надається індивідуальна процентна ставка, про що йому повідомляється в смс-повідомленні або за адресою вказаною електронної пошти.

Підписання кредитного договору відбувається в електронній формі за допомогою цифрового ідентифікатора, який клієнт отримає в смс. Угода укладена після введення символів в спеціальне поле і натискання кнопки «Підписати». Після підписання кошти приходять на карту протягом хвилини.

Якщо не прийшло смс з унікальним кодом

Якщо повідомлення не приходить по пару хвилин, можливо, стався системний збій, або в цей момент поганий зв’язок з мобільним оператором. Іноді потрібно перезавантажити телефон або відправити повідомлення ще раз.

Способи оплати кредиту

NeoCredit рекомендує клієнтам оплачувати позику прямо в особистому кабінеті. Це просто і зручно. Після підтвердження кошти будуть списані з банківської карти миттєво. Також в особистому кабінеті можна оформити пролонгацію позики.
Іншими способами оплати можуть бути:

 • термінали Приватбанку;
 • мобільні додатки від українських банків;
 • каса будь-якого банку;
 • платіжні термінали по типу City24 або iBOX;
 • сервіс погашення кредитів «Погашай» – для оплати знайдіть вікно «пошук банків і МФО».

Не забувайте, що термінали і банки можуть знімати комісію. Банківський переказ може йти із запізненням на кілька днів, тому погашення кредиту цим способом необхідно планувати заздалегідь.

Наслідки невиплати кредиту

При порушенні кредитних зобов’язань настає відповідальність. Клієнту будуть нараховані штрафні санкції. Штраф може збільшити відсоткову ставку до 4% в день. Інформація про прострочення буде передана в УБКІ, що зіпсує кредитну репутацію клієнта. Фінансова компанія залишає за собою право подавати на боржника в суд і продавати його борг колекторським фірмам.

Пролонгація позики

Для нових та постійних клієнтів існує 3 варіанти пролонгації:

Neo-день – пропозиція з оплатою не всіх відсотків, а за обраний клієнтом період часу. Підходить для позичальників, які хочуть продовжити погашення боргу, перенісши його на кілька днів.
Neo-про – оплата відсотків за фактичний період використання кредитних коштів – дозволяє погасити відсотки і продовжити термін користування кредитом без нарахування штрафних санкцій.
Neo-захист – підходить для клієнтів, які не мають коштів для оплати відсотків, але хочуть продовжити співпрацю з компанією без зіпсованої кредитної репутації. Послуга передбачає зняття фіксованою комісії. Максимальний термін використання цього виду пролонгації – 1 тиждень.

Крім пролонгацій клієнти мають в запасі пільговий період, який становить 3 дні. Пізніше цього терміну до боржника будуть застосовуватися штрафні санкції.

Документи для ознайомлення

На сайті NeoCredit громадяни України можуть познайомитися з вмістом таких документів:

 • приклад кредитного договору;
 • умови обробки персональних даних;
 • ліцензія;
 • свідоцтво про реєстрацію фінансової установи;
 • інформація для клієнтів;
 • фінансова звітність;
 • правила надання мікропозик;
 • Політика захисту особистої інформації компанії;
 • діючі акції.

Для перегляду документів необхідно прокрутити вниз сайту і знайти розділ «Документи». Досить клікнути по потрібного назвою і вміст відкриється на екрані.

Контактні дані

Адреса фінансової установи: 65045, г. Одесса, ул. Буніна, 30.
Код ІПН: 43369684.
IBAN-рахунок: UA543348510000000000265051847 в АТ «ПУМБ».
МФО: 334851.
Контактні телефони: (067) 220 72 70, (073) 220 73 70, (050) 220 74 70.
Графік роботи служби підтримки:
Пн-пт: з 9.30 до 18.30.
Сб-нд: з 10.00 до 18.00.
Зв’язок через соціальні мережі: Фейсбук.
E-mail: neocredit.ua@gmail.com.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://neocredit.com.ua
Телефон:
E-mail:neocredit.ua@gmail.com
Юр. адреса:65045, м. Одеса, вул. Буніна 30
Час роботи підтримки:
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№438 от 28.02.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.