ПростоЗайм

Рівень довіри користувачів: 73%

ПростоЗайм – це простий, зручний і швидкий сервіс, за допомогою якого легко отримати кредит на банківську карту в будь-якому місці і в будь-який час, в тому числі у вихідні та святкові дні, коли просити грошей у борг нема у кого. Процедура оформлення та видачі кредиту відбувається швидко – всього за кілька хвилин гроші у вас на картці. “Просто займ” виручає в будь-якій ситуації!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії ПростоЗайм

Термін видачі кредитувід 30 до 90 днів
Перший кредит20000.00 грн
Сумавід 5000.00 до 20000.00 грн
Ставка на повторний займ0.80%
Віквід 21 до 75 років
Час розгляду10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

ПРОСТОЗАЙМ – це простий, доступний, зручний і швидкий фінансовий онлайн-сервіс, за допомогою якого користувачі і клієнти можуть отримати споживчий мікрокредит на свою банківську картку. Оформити позику можна в будь-якому місці і в будь-який час, включаючи святкові і вихідні дні, по дорозі на роботу або заняття в університеті, сидячи на дивані або за столиком улюбленого кафе. Процедура онлайн-оформлення заявки і отримання коштів відбувається дуже швидко – всього кілька хвилин і баланс вашої картки вже поповнено. Компанія не вимагає від заявників надання цінного майна під заставу або оформлення довідок з місця роботи – тільки паспорт та ІПН.

Вимоги до позичальників

Простота і зручність сервісу мікрофінансової організації Prostozaim для клієнтів полягає в тому, що для швидкого отримання грошової допомоги не потрібно відвідувати відділень компанії, збирати довідки і документи, підтверджуючи рівень надійності і платоспроможності. МФО пред’являє наступні вимоги до користувачів:

  • громадянство і постійне проживання на території України;
  • вік від 18 до 75 років;
  • наявність діючого паспорта старого або нового зразка та ідентифікаційного коду ІПН;
  • доступ до інтернету і платіжна картка українського банку.

Для оформлення кредиту необхідно пройти просту процедуру реєстрації на сайті компанії ПРОСТОЗАЙМ. Для початку виберіть суму і термін запозичення на головній сторінці, натисніть на кнопку «Оформити позику». Після цього буде потрібно заповнити анкету користувача, вказавши свої особисті, контактні дані, використовуючи паспорт і ідентифікаційний код. На цьому етапі запам’ятайте логін і унікальний пароль – їх слід застосовувати кожен раз, коли ви захочете увійти до свого Особистого кабінету.

Наступний крок – прив’язка і верифікація платіжної картки. Для успішного проходження процедури на карті повинен бути активний залишок не менше 5 гривень – з цього залишку буде тимчасово заморожена невелика сума, розмір якої служить перевірочним кодом в системі. Вказавши код, користувач підтверджує, що картка належить саме йому, а не знаходиться в чужих руках. Після успішної верифікації заявка передається на розгляд автоматизованої паспортної системи, яка протягом 10-15 хвилин перевірить дані на повноту і достовірність. Якщо користувачеві схвалений кредит – він підписує договір онлайн і кошти надходять на його карту.

Пролонгація

Пролонгація – проста і зручна функція, якою може скористатися будь-який клієнт МФО ПРОСТОЗАЙМ, якщо він з тієї чи іншої причини не може погасити позику в зазначені в договорі терміни. Пролонгація дозволяє продовжити термін дії договору без штрафу, пені та погіршення кредитної історії. Для активації функції необхідно скористатися відповідною опцією в Особистому кабінеті на сайті компанії. Продовжити кредит можна до моменту закінчення терміну його дії.

Прострочення і штрафи

Прострочений кредит – самий негативний сценарій розвитку ситуації для будь-якого позичальника. Якщо користувач не виплатив вчасно позику і не активував опцію пролонгації – позика переходить в розряд прострочених. З цього моменту на кожен день прострочення буде нараховуватися пеня – з першого по п’ятнадцятий день використовувана ставка відсотка збільшиться до 2,64%, з п’ятнадцятого дня вона виросте до позначки 4,02%. Якщо ж користувач ігноруватиме свою заборгованість протягом тридцяти днів, то кожну добу до суми його боргу буде додаватися ще 6,67%. Компанія спрямовує позови проти злісних неплатників до суду для примусового стягнення або передає право власності на прострочення на користь колекторських структур.

Акції та спецпропозиції

Для підвищення рівня лояльності своїх клієнтів і залучення нових користувачів МФО використовує сезонні акції, розіграші цінних призів та програму лояльності. Сезонні акції розігруються серед клієнтів, які оформили кредит у встановлений термін. Призами служать гаджети, смартфони та інші цінні подарунки. В рамках програми лояльності «Запроси друга» за кожного нового клієнта користувачі отримують матеріальну винагороду.

Переваги

Перевагами співпраці з мікрокредітной сервісом ПРОСТОЗАЙМ є:

  • висока швидкість оформлення заявок;
  • низький відсоток відмов;
  • спеціальна програма лояльності.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://prostozaim.ua/
Телефон:
  • 0 800 30 98 90
E-mail:info@prostozaim.ua
Юр. адреса:69037 м. Запоріжжя, вул. Сорок років Радянської України, 39-А, оф.25.
Час роботи підтримки:С 8:00 до 20:00
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№1803 от 23.07.2015г

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.