Recredit

Рівень довіри користувачів: 15%

ReCredit являє собою унікальну фінансову структуру, яка займається видачею споживчих кредитів, а також пропонує перекредитування старих позик в сумі до 100 000 гривень. Торгова марка належить ТОВ «Кредітсервіс», і була зареєстрована в 2017 році. Варіанти кредитування Залежно від потреб клієнта ReCredit пропонує 2 основних кредитних продукту: ReCredit-S – по суті це мікропозики розміром до 30 […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії Recredit

Термін видачі кредитувід 91 до 365 днів
Перший кредит0.25 грн
Сумавід 100000 до грн
Ставка новым клиентам0.25%
Ставка на повторний займ%
Віквід 23 до 65 років
Час розгляду20-25 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

ReCredit являє собою унікальну фінансову структуру, яка займається видачею споживчих кредитів, а також пропонує перекредитування старих позик в сумі до 100 000 гривень. Торгова марка належить ТОВ «Кредітсервіс», і була зареєстрована в 2017 році.

Варіанти кредитування

Залежно від потреб клієнта ReCredit пропонує 2 основних кредитних продукту:

ReCredit-S – по суті це мікропозики розміром до 30 000 гривень, які оформляються в онлайн режимі з підписанням кредитного договору в електронній формі.
ReCredit-L – грошові суми від 30 до 100 тисяч гривень. Оформляється виключно оффлайн. При цьому заявку на кредит можна також подавати на сайті компанії. А ось для підписання кредитного договору клієнту необхідно буде під’їхати в найближчий офіс фінансової компанії. Договір підписується в паперовому варіанті, один примірник якого зберігається у клієнта.

Вимоги до клієнтів

 • досягти повноліття;
 • мати на руках паспорт і податковий код (ІПН);
 • бути власником банківської карти, на яку можна перевести кошти.

Стати клієнтом компанії може кожен громадянин України незалежно від рівня його доходу та соціального статусу. Є варіанти кредитування для пенсіонерів, молодих мам, підприємців і навіть безробітних.

Умови кредитування

Компанія ReCredit просить клієнтів вказати мету кредитування, при цьому використання кредиту за цільовим призначенням не перевіряється. Позику можна погасити достроково, при цьому відсотки будуть нараховуватися тільки за фактичні дні. Можливе часткове погашення та пролонгація позики.

Плюси і мінуси мікропозик ReCredit

Плюси

 1. Грошові суми – до 100 000 гривень.
 2. Можливість вибору періоду кредитування (до 1 року).
 3. Лояльне ставлення навіть до позичальників з поганою кредитною історією.
 4. Додаткових документів для оформлення позики не потрібно.
 5. Є програми кредитування підприємців.
 6. Високий відсоток схвалення кредитів.
 7. Проста анкета, яка забере не більше 5 хвилин часу.
 8. Висока швидкість прийняття рішень – протягом 15 хвилин.

Мінуси

 1. Компанія просить завантажити копії документів на сайт як гарантію повернення кредиту.

Оформлення кредиту

Перше, що повинен зробити клієнт – зайти на сайт https://recredit.ua. У верхній частині екрана потрібно знайти вкладку, яка називається «Як отримати кредит». Далі необхідно уточнити умови свого позики на кредитному калькуляторі.

Калькулятор розташований у верхній частині екрану. Переміщаючи повзунок, клієнт може регулювати суму свого позики, дату погашення і побачити розмір переплати. Встановлені умови можуть бути попередніми, перед відправкою кредитної заявки їх можна буде скорегувати.

Друге, на чому зупиняється клієнт – реєстрація свого аккаунта (особистого кабінету). Для реєстрації достатньо вказати ім’я, ІПН і номер телефону.

Кредитна заявка

Після натискання на кнопку «Отримати кредит» клієнт переходить до заповнення кредитної заявки. Вона являє собою невелику анкету. Клієнту необхідно заповнити всі поля, відповідаючи на питання максимально чесно і не приховуючи інформацію.

Важливо: при перекредитування не варто приховувати від компанії кількість своїх кредитів, інакше у видачі позики вам можуть відмовити. ReCredit позиціонує себе як компанію лояльну до позичальників, проте брехня зіграє тільки на шкоду клієнтові.

Верифікація банківської карти

Заключним етапом перед відправленням кредитної заявки буде верифікація банківської карти. Це проста процедура має на увазі наявність на вашому банківському рахунку 5-10 гривень. Довільна сума буде заблокована, і після того як ви введете її точне значення (до копійок) в спеціальне поле, повернеться назад на рахунок. Якщо клієнт не може назвати точну суму або в кредиті йому відмовлять, система все одно поверне цю суму на його рахунок через кілька годин.

Відправка кредитної заявки

Для відправки кредитної заявки необхідно натиснути на слово «Відправити», яке з’явиться на екрані після завершення всіх етапів реєстрації анкети. Час очікування відповіді фінансової організації – 10-15 хвилин. Відповідь найчастіше приходить клієнтові в смс, рідше на електронну пошту.

Підписання договору

Іноді компанія пропонує клієнту такий варіант підписання угоди: клієнт скачує його на сайті, підписує і відправляє по Новій пошті. Цей спосіб підходить громадянам, які хочуть позбутися від великих боргів. При цьому варто розуміти, що процес підписання може затягнутися на кілька днів.

Для невеликих грошових сум підписання договору відбувається в електронному варіанті. Клієнт просто вводить комбінацію цифр і букв, яка прийшла йому в смс-повідомленні. Ця комбінація буде служити електронним ідентифікатором, аналогічним підпису клієнта. Договір буде укладеним, і кошти прийдуть на банківську карту через 2-3 хвилини.

Способи оплати кредиту

ReCredit пропонує для клієнтів такі способи погашення позики:

 1. Особистий кабінет – зручно і безпечно. Погашення не займе довше декількох хвилин. Списання відбувається з банківської картки, на яку клієнт раніше отримував кредит. Для входу в персональний кабінет натисніть на вкладку «Оплатити кредит» (у верхній частині екрану). Далі введіть логін, пароль і суму для погашення.
 2. У будь-якій банківській касі – довгий спосіб, тим більше що кошти можуть приходити із запізненням, а банк – знімати комісію за послугу. Перевагою буде паперова квитанція, але для її отримання потрібно витратити багато сил і часу.
 3. У терміналах Приватбанку за кодом ЄДРПОУ, ввівши дані в пошуковому рядку. Це швидкий спосіб, який не відніме у клієнта зайвий час. Все, що потрібно знати – найменування компанії і номер договору. Кредит можна погасити повністю або частково.
 4. У будь-якому терміналі самообслуговування по логотипу компанії або коду ЄДРПОУ. Термінали зазвичай знімають комісію. Також клієнт повинен знати правильний IBAN-рахунок (він вказаний у кредитному договорі).

Штрафи і пеня

Кредитний договір необхідно погашати в строк, інакше кредитор може нарахувати позичальнику штраф за прострочення. Якщо щомісячний платіж затримується, клієнт повинен заплатити штрафні санкції в розмірі 10% (від простроченої суми). Фінансова організація має право звернутися за допомогою з стягненням коштів в суд, а також передати дані про клієнта в Бюро кредитних історій.

Документи

У розділі «Правова інформація» клієнти можуть подивитися такі документи, які відносяться до діяльності компанії:

 • свідоцтво про реєстрацію;
 • ліцензію;
 • зразок кредитного договору;
 • щорічний звіт про результати;
 • баланс компанії;
 • аудиторські звіти;
 • публічні дані.

Контактні дані

Адреса: 01133, г. Киев, ул. Коновальця, 36-Д.

Ліцензія: Свідоцтво ФК №1094 від 2018.

Телефон: 0 800 21-66-75.

Графік роботи служби підтримки: з пн по сб, з 9.00 до 18.00. Перерви на обід і вихідних немає.

Пошта: info@recredit.com.ua.

Зворотній зв’язок знаходиться в розділі «Контакти». Для зв’язку з консультантом натисніть на кнопку “Подзвонити мені». Зворотній дзвінок відбудеться не пізніше 1 години з моменту звернення клієнта.

Контактна інформація

Веб-сайт:
Телефон:
E-mail:
Юр. адреса:
Час роботи підтримки:

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.