Tengo

Рівень довіри користувачів: 55.8%

Тенґо є порівняно новий сервТіс онлайн кредитування, який пропонує позики для громадян України. По факту це торгова марка, що належить ТОВ «Мілоан». Хто може оформити позику в Tengo Тенґо є універсальним сервісом і пропонує кредити: неофіційно працевлаштованим особам; молодим мамам; студентам; пенсіонерам; переселенцям; військовослужбовцям; безробітним; клієнтам з поганою КІ. Що потрібно для оформлення Вимог небагато. […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії Tengo

Термін видачі кредитувід 1 до 30 днів
Перший кредит20000 грн
Сумавід 500 до 20000 грн
Ставка на повторний займ1%
Віквід 18+ до років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошейГотівкою
На карту

Тенґо є порівняно новий сервТіс онлайн кредитування, який пропонує позики для громадян України. По факту це торгова марка, що належить ТОВ «Мілоан».

Хто може оформити позику в Tengo

Тенґо є універсальним сервісом і пропонує кредити:

 • неофіційно працевлаштованим особам;
 • молодим мамам;
 • студентам;
 • пенсіонерам;
 • переселенцям;
 • військовослужбовцям;
 • безробітним;
 • клієнтам з поганою КІ.
 • Що потрібно для оформлення

Вимог небагато. Це паспорт і код, телефон та електронна пошта, а також не більше 20 хвилин вільного часу. Обов’язково потрібна картка будь-якого українського банку (підійде навіть кредитка), по якій дозволені платежі і перекази через інтернет. Клієнтів часто просять вислати на сайт сканери або фото паспорта та ідентифікаційного коду.

Особливості кредитування

Головна особливість Тенґо – це процентна ставка. Вона становить всього 1%. Для перших клієнтів може пропонуватися безвідсотковий кредит.

Інші умови:

 • термін – до 30 днів;
 • максимальна сума – 15 тисяч гривень;
 • кредитна заявка розглядається за 15-20 хвилин;
 • спосіб отримання коштів – на банківську карту;
 • можливість пролонгації за умови часткової оплати кредиту.

Конкурентні переваги компанії

 • Низька процентна ставка.
 • Відмова по кредитах всього 5%.
 • Нульовий кредит для новачків.
 • Рішення по заявці приймається системою, співробітники зазвичай не передзвонюють клієнтам.
 • Кредитний калькулятор дуже зручний, на ньому чітко видно терміни суми, дату погашення і розмір переплат.
 • Прихованих платежів немає.
 • Хороша програма лояльності для постійних клієнтів.
 • Високий рівень шифрування інформації – клієнтські дані надійно захищені.

Недоліки

 1. На сайт компанії необхідно вислати сканери документів.

Оформлення кредиту

Оформити кредит в Тенґо настільки просто, що з цим завданням впораються без сторонньої допомоги навіть пенсіонери, далекі від сучасних технологій.

Кредитний калькулятор

Цей інструмент знаходиться відразу зверху сайту під логотипом з милим котиком. Переміщаючи кружечок з лапкою кота клієнти вибирають термін і суму кредиту. У правій частині калькулятора чітко видно плата за кредит і загальна сума платежу. Далі необхідно натиснути на слова «Отримати гроші».

Реєстрація в особистому кабінеті

Без створення особистого кабінету неможливо подати кредитну заявку. Для реєстрації клієнт повинен ввести прізвище, ім’я та по батькові, ідентифікаційний код, електронну пошту і номер телефону. Ідентифікаційний номер використовується для перевірки клієнта за доступними баз даних. Для завершення реєстрації поставте дві галочки: згода на обробку інформації і згоду на розсилку матеріалів рекламного характеру поштою і через смс. Після цього натисніть на кнопку «Зареєструватися».

Для завершення реєстрації введіть код, отриманий в смс, і придумайте пароль.

Заповнення анкети

Анкета повинна заповнюватися українською мовою – це обов’язкова умова Тенґо. Крім особистих даних клієнт повинен вказати відомості про роботу, зарплати, сімейний стан і свою домашню адресу (плюс адреса реєстрації, якщо вони не збігаються).

Не можна залишати в анкеті порожні поля або перебріхувати інформацію. Інакше скоринг система не зможе ідентифікувати вашу заявку. Це одна з причин відмови кредитних фірм.

Банківська картка

Платіжна карта повинна бути оформлена на ім’я клієнта. Її баланс повинен становити не менше 1 гривні, інакше ви не зможете пройти процедуру верифікації. На рахунку буде заблокована довільна сума (кілька копійок). Власник картки повинен ввести це значення в полі, що. Інші дані, які він повинен попередньо внести: номер карти і cvv-код.

Рішення кредитної компанії

МФО прийме рішення по заявці не пізніше 15 хвилин. Про рішення вам прийде смс і лист на вказану вами електронну пошту. Навіть якщо ви отримали відмову, не варто впадати у відчай – зверніться до служби підтримки. Уточніть, чи не стала причиною відмови помилка в анкеті і отримаєте рада як можна все виправити.

Якщо заяву схвалено переходите до підписання кредитного договору.

Кредитний договір

Ніколи не підписуйте кредитну угоду, попередньо не прочитавши його. Якщо вам неясний якийсь момент, не полінуйтеся передзвонити в службу підтримки для уточнення подробиць. В цілому, Тенґо є компанією з прозорими умовами, так що сюрпризів бути не повинно.

Не варто думати, що договір укладений онлайн не має юридичної сили. Якщо ви підписуєте його ввівши код з смс, ви повністю відповідаєте за всіма прийнятими на себе зобов’язаннями.

Після підписання договору кошти приходять на карту. Зазвичай це відбувається протягом 1 хвилини.

Як погашати кредит

Інформацію про погашення позики ви можете знайти на сайті в блоці «Як погасити кредит».

Тенґо пропонує клієнтам кілька способів:

 1. Через особистий кабінет – карта вже прив’язана до вашого профілю, тому це найшвидший спосіб. Врахуйте, що сума буде списана з прикріпленою карти без верифікації і додаткових способів підтвердження.
 2. Оплата карткою без входу в аккаунт – ввести потрібно тільки номер договору і номер банківської карти.
 3. Оплата відбувається через LiqPay за допомогою підтвердження через номер телефону. Не забудьте вибрати повний або частковий варіант оплати.
 4. Система Приват24 – для оплати виберіть Тенґо в розділі «Мої платежі». Для оплати виберіть варіант погашення, введіть свої дані, номер кредитного договору та суму погашення.
 5. Термінали ПриватБанку – оплачувати можна як карткою, так і готівкою. Увага: термінал знімає з клієнтів комісії. Розмір наступний: 2 гривні, якщо платіж по кредиту не перевищує 500 гривень, 10 гривень – при оплаті 5000 гривень, для кредитних сум понад 5000 тисяч комісія складає 0,5% від розміру платежу.
 6. Термінали iBox – за допомогою клавіатури на екрані введіть «Тенґо» і оплатіть кредит за реквізитами. Залишок коштів (здачу терміналу) можна отримати на телефон або кредитну карту.

Пролонгація

На відміну від конкурентів, які при оформленні пролонгації вимагають погасити тільки відсотки, залишаючи недоторканим тіло кредиту, компанія Тенґо пропонує клієнтам інші умови: часткове погашення відсотків + часткове погашення основного боргу. Клієнт може вибрати з трьох варіантів пролонгації:

 • 3 дні – за умови оплати 3% кредитного боргу;
 • 7 днів – оплачується 5% тіла кредиту;
 • 15 днів – має бути оплачено 10% основного боргу.

Такі умови роблять пролонгацію вигідною для клієнта і не дають їй стати кредитним рабством, коли кредит оплачується клієнтом тільки в частині відсотків кілька місяців поспіль і фактично сплачені кошти в рази перевищують розмір самої позики.

Відгуки

Користувачеві під ніком Марія Федосєєва кредитування від Тенґо сподобалося. Відсоток по кредиту невеликий, при цьому кошти вона отримала вже через 15 хвилин після відправки заявки. Тому Марія рекомендуватиме цю фірму друзям.

 

Користувач під ніком Вадим Х. залишив відгук про те, що його все влаштовує. Позику він отримав під невеликий відсоток, тому через 30 днів повернув його без зайвих проблем.

 

Користувач під ніком Павло К. відзначає зручність онлайн-сервісу. Йому приємно мати справу з організацією, яка йде в ногу з часом. Чоловікові імпонує те, що кредитні кошти швидко прийшли на карту, а також можливість швидкої оплати позики за допомогою списання з карти в особистому кабінеті клієнта.

 

Контактна інформація

Веб-сайт:https://tengo.com.ua
Телефон:
 • +38 044 337 00 37
E-mail:info@tengo.com.ua
Юр. адреса:01135, г. Киев, ул. В. Чорновола, 12
Час роботи підтримки:с 8.00 до 20.00 (без выходных)
Свідоцтво про реєстрацію:ІК №176 от 14.07.2016
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№163 от 26.01.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.