Традиція

Рівень довіри користувачів: 15%

Мікрофінансова компанія Традиція спеціалізується на видачі довгострокових кредитів громадянам України. На відміну від конкурентів організація пропонує у позику великі грошові суми. Період кредитування може бути продовжений на 45 і навіть 60 днів замість стандартних 30-ти. Довідка про доходи – необов’язкова умова. Кредитна історія клієнта також може бути неідеальною. Конкурентні переваги МФО Традиція Клієнтам доступні великі […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії Традиція

Термін видачі кредитувід 1 до 45 днів
Перший кредит20000 грн
Сумавід 8000 до 50000 грн
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ1.1-1.4%
Віквід 22 до 65 років
Час розгляду5-10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Мікрофінансова компанія Традиція спеціалізується на видачі довгострокових кредитів громадянам України. На відміну від конкурентів організація пропонує у позику великі грошові суми. Період кредитування може бути продовжений на 45 і навіть 60 днів замість стандартних 30-ти. Довідка про доходи – необов’язкова умова. Кредитна історія клієнта також може бути неідеальною.

Конкурентні переваги МФО Традиція

 1. Клієнтам доступні великі грошові суми – до 30 та навіть до 50 тисяч гривень.
 2. Тривалий період кредитування.
 3. Можливість пролонгації позики.
 4. Низькі відсоткові ставки.
 5. Лояльність до клієнтів із зіпсованою кредитною історією.
 6. Висока швидкість обслуговування – час розгляду заявок становить трохи більше 10 хвилин.
 7. Пакет документів для оформлення мінімальний.
 8. Можливість вибору кількох кредитних продуктів.
 9. Пільговий період після закінчення терміну дії кредитного договору складає 3 дні.

Мінуси

 1. При першому зверненні до компанії клієнти що неспроможні розраховувати велику грошову суму.
 2. Кредитний ліміт поступово підвищується.

Хто може стати клієнтом компанії

Клієнтом компанії може стати будь-який дієздатний громадянин України, якому виповнилося 22 роки. Соціальний статус, офіційне працевлаштування і заробітної плати у своїй ролі не грає. Основна умова – наявність незмінного джерела доходу.

Документів для оформлення мікропозики потрібно всього два – паспорт та код ІПН. Їх обов’язково необхідно завантажити на сайт компанії в особистий кабінет користувача. Компанія Традиція гарантує надійність шифрування даних, тому не потрібно переживати, що інформація про клієнтів потрапить у чужі руки.

Для оформлення також може знадобитися мобільний телефон та електронна пошта. Туди приходить рішення щодо кредитної заявки, а також інформація рекламного характеру.

Алгоритм оформлення кредиту

МФО Традиція пропонує єдиний спосіб оформлення позики онлайн. Надсилання заявки по телефону або заповнення документів в офісі компанії не передбачено. Віддалений спосіб є безпечнішим, підписом клієнта служить одноразовий ідентифікатор, який надходить у смс-повідомленні на вказаний контактний номер.

Оформлення мікропозики забере у клієнта небагато часу.

Крок 1. Перевірка умов позики

На допомогу клієнту прийде кредитний калькулятор, який можна викликати з будь-якої сторінки сайту. Для цього необхідно просто натиснути на слова «викликати калькулятор» і вибрати перший або повторний кредит. Чим меншим буде термін позики, тим меншою буде і переплата. За законодавством України, відсотки за кредитом виплачуються за фактичну кількість днів. Комісії за дострокове повернення грошової позички не передбачено.

За допомогою кредитного калькулятора користувач встановлює суму та строк майбутнього кредиту. Також у вікні калькулятора можна побачити загальну суму повернення, включаючи тіло кредиту та нараховані відсотки.

Крок 2. Реєстрація на сайті

Оформлення кредиту неможливе без реєстрації особистого кабінету. МФО Традиція називає його центром управління кредитом, оскільки в кабінеті можна не лише переглянути інформацію про поточну заборгованість, а й перевірити суму та термін повернення, а головне – сплатити кредит.

Для первинної реєстрації клієнт вказує лише своє ім’я, номер телефону та код ІПН. Далі необхідно ознайомитись із правилами надання кредитів. Клікнути на документ можна у тому ж вікні.

Крок 3. Заповнення кредитної заявки

Анкета компанії є стандартною і не викликає у клієнтів питань. Рекомендуємо максимально повно та чесно відповідати на поставлені запитання. Допущені помилки та друкарські помилки можуть стати причиною відмови кредитної компанії. Не рекомендується завищувати заробітну плату або приховувати свої непогашені позики. Якщо клієнт вже звертався до послуг МФО, дані про нього вже є у відкритих базах, наприклад, бюро кредитних історій УБКІ. Тому дані про прострочення та відкриті кредити перевіряються компанією в першу чергу.

Обов’язково вкажіть свою справжню адресу, якщо адреса прописки та проживання не збігаються. Цей фактор також може вплинути на рішення щодо кредиту.

Надсилання сканерів паспорта та ідентифікаційного коду – обов’язкова умова, яка дозволяє переконатися, що клієнт має на руках оригінали документів. Замість сканерів підійдуть фотографії, однак вони мають бути гарної якості.

Фотографія з паспортом у руках – необхідний запобіжний захід. Так МФО отримує гарантію, що саме ви звернулися до них за позикою, а не шахраї, які заволоділи вашими даними.

Крок 4. Перевірка банківської картки

Кошти клієнт отримує переказом на банківську картку. Але спочатку необхідно пройти верифікацію та прикріпити її до особистого кабінету. МФО Традиція не практикує видачу позик на банківські картки родичів. Картка має належати особисто клієнту. Технічно видача мікропозики на чужу банківську картку можлива, якщо клієнт знає її номер та cvv-код. Однак, якщо правда вийде назовні, клієнту можуть бути нараховані штрафні санкції за обман кредитної компанії.

Для верифікації клієнт має вказати реквізити банківської картки у спеціальному полі. Далі система заблокує довільну суму на рахунку клієнта (в межах 1 гривні) та після вказівки власником картки точної суми верифікацію буде завершено.

Крок 5. Підписання документів

Усі документи підписуються в електронному вигляді після схвалення заявки фінансовою компанією. Після введення буквено-цифрового коду із смс клієнт повинен натиснути на кнопку «Згоден». Після цього правочин вважається укладеним, кошти приходять на банківську картку протягом 1 хвилини.

Чому можуть відмовити у кредиті?

Причиною можуть стати допущені помилки в анкеті, явна брехня клієнта або занадто велике кредитне навантаження, яке лягає на плечі позичальника з урахуванням нового кредиту. Якщо в кредиті відмовлено, можна спробувати щастя в іншій компанії або звернутися за позикою до МФО Традиція повторно через кілька днів. Відмова за кредитом може бути отримана, якщо банківську картку клієнта заблоковано, але зазвичай про це стає відомо ще на етапі верифікації.

Іноді позичальникам допомагає зміна умов позики, можливо, необхідно попросити меншу кредитну суму. Також МФО рекомендує звернутися до УБКІ. У реєстрі можуть зберігатися дані про прострочення, коли прострочення вже давно погашена клієнтам. Можливо, потрібно оновити дані.

Пролонгація позики

Після закінчення терміну дії кредитного договору клієнту надається пільговий період у 3 дні, протягом яких він може сплатити заборгованість, якщо не хоче зіткнутися зі штрафними санкціями. Продовжити термін своєї позики можна на 10, 20 чи 30 днів. У цьому стандартний період пролонгації становить 2 тижня.

МФО Традиція пропонує клієнту автоматичну пролонгацію за умови оплати їм не менше 30% тіла кредиту разом із нарахованими відсотками. Термін пролонгації складатиме 14 днів, оформляти послугу не потрібно, її буде підключено автоматично. Головне внести необхідну суму пізніше кінця пільгового періоду. Клієнт може звернутися за пролонгацією самостійно у будь-який день дії кредитного договору. Головна умова – оплата щонайменше 30% кредиту + відсотки.

При оформленні пролонгації через платіжний термінал клієнт вибирає відповідну опцію – на 10 чи 20 днів. Потрібна сума висвітиться на екрані терміналу. Під час пролонгації штрафні санкції до клієнта не застосовуються, і він залишається доброчесним позичальником.

Як погасити позику

В особистому кабінеті

Погашення відбувається з прикріпленої банківської картки за лічені секунди. Вхід у особистий кабінет відбувається за допомогою логіну та пароля. Логіном є номер телефону. Забутий пароль можна відновити за допомогою вказаної електронної пошти.

За допомогою терміналів самообслуговування

Для цієї мети добре підходять Сіті 24, IBox, 2Click та інші. Для оплати у пошуковому рядку вводиться назва МФО. Далі вказується код ІПН та номер кредитного договору. Оплата відбувається готівкою.

За допомогою інтернет-банкінгу

Для оплати в мобільному додатку банку необхідно ввести назву компанії. Кошти буде списано з банківської картки.

Платіжні системи Pogashai та Сіті 24

Платежі приймаються системами цілодобово. Комісія за оплату невелика, при цьому реєстрація не потрібна. Зарахування коштів відбувається онлайн. Обов’язково вказівку ІПН клієнта. Для зручності погашення через ці платіжні системи слід проводити через сайт Традиція. Тоді не потрібно проводити пошук по МФО.

Банківська каса

Сплатити позику можна також у касі будь-якого банку. Для цього клієнту необхідні повні реквізити компанії. Головний мінус банківського обслуговування – довгі черги та довге зарахування коштів (іноді до 3 банківських днів).

Наслідки прострочення кредиту

Прострочена заборгованість може негативно вплинути на кредитну історію клієнта. Дані про прострочення можуть бути передані УБКІ, що ускладнить взяття нової позики. Також клієнту можуть бути нараховані штраф та пеня у розмірі зазначеному у кредитному договорі.

Контакти

Юридична адреса: 49044, м. Дніпро, вул. Крутогірний узвіз, 1.

Телефон служби підтримки: 0 800 400 300.

Дзвінок на техпідтримку безкоштовний по всій території України, причому як для мобільних, так і для стаціонарних телефонів. Служба підтримки працює цілодобово.

Електронна пошта: info@tradition.com.ua.

Офіційний сайт компанії: https://tradition.com.ua

Відгуки клієнтів

Користувач під ніком Христина бачить у роботі кредитного сервісу багато плюсів. Жінка залишилася задоволена кредитною сумою та терміном кредитування 45 днів. Чого не вистачило – їй хотілося б отримати трохи більше промокодів як постійного клієнта.

Користувач під ніком Олег звернувся до послуг МФО Традиція вперше. Він залишився задоволеним відсутністю прихованих платежів та комісій.

Користувач під ніком Сашко також не побачив недоліків у роботі компанії. Їй дали 20 000 гривень на кредитування бізнесу. Головне, як вважає жінка, добре заповнити кредитну заявку.

Контактна інформація

Веб-сайт:
Телефон:
 • 0(800) 400 300
E-mail:
Юр. адреса:
Час роботи підтримки:24/7
Свідоцтво про реєстрацію:13104140 от 06.04.2020 года
Ліцензія Нацкомфінпослуг:ФК № 1382, код финансового учреждения: 13

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.