Бізнес позика

Рівень довіри користувачів: 37.8%

Торгова марка належить ТОВ «Бізнес Позика». Компанія спеціалізується на видачі короткострокових позик для малого бізнесу, надаючи позики для ФОП і СПД. Безстрокова ліцензія була отримана в 2017 році. При цьому цілі кредитування можуть бути різними – розвиток або розширення власної справи, придбання обладнання, оренда приміщення, відкриття торгової точки і навіть ремонт автомобіля. Фінансова компанія розглядає […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії Бізнес позика

Термін видачі кредитувід 7 до 112 днів
Сумавід 500 до 150000 грн
Ставка новым клиентам1%
Ставка на повторний займ1.5%
Віквід 18 до 75 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Торгова марка належить ТОВ «Бізнес Позика». Компанія спеціалізується на видачі короткострокових позик для малого бізнесу, надаючи позики для ФОП і СПД. Безстрокова ліцензія була отримана в 2017 році. При цьому цілі кредитування можуть бути різними – розвиток або розширення власної справи, придбання обладнання, оренда приміщення, відкриття торгової точки і навіть ремонт автомобіля. Фінансова компанія розглядає також варіанти довгострокового кредитування з великими грошовими сумами.

Особливості кредитування

Основний напрямок МФО Бізнес Позика – кредитування підприємницького сектора в мережі Інтернет. Клієнти можуть вибрати зручний для себе термін погашення, який може досягати 6 місяців (24 тижні). Погашення відбувається раз в тиждень або раз на два тижні будь-яким зручним для позичальника способів. З огляду на великі грошові суми, які надаються у позику, оформлення відбувається тільки після консультації фахівця фінансової організації.

Необхідні документи і умови

Для оформлення позики потрібні два документи: паспорт або вид на проживання, а також ідентифікаційний код. Обов’язкова умова – ведення підприємницької діяльності. Всі заявки клієнтів будуть розглянуті незалежно від рівня прибутку і тривалості існування бізнесу.

Є варіанти кредитування фізичних осіб. Вікова категорія позичальників – від 18 до 75 років. Клієнт повинен мати банківську карту, телефон, електронну пошту та доступ в інтернет.

Плюси оформлення позики Бізнес Позика

 • Великі кредитні суми, які доступні клієнтам.
 • Вигідні умови для кредитування малого бізнесу.
 • Швидка обслуга – навіть великі позики отримують на руки протягом одного дня.
 • Клієнт оплачує тільки фактичні дні користування позикою. Комісій за дострокове погашення немає.
 • Оскільки заявка подається онлайн, вона обробляється максимально швидко.

Мінуси

 • Комісія в розмірі 15%.

Як отримати кредит

Для оформлення онлайн-заявки клієнти повинні зайти на сайт компанії https://bizpozyka.com і натиснути на зелену кнопку «Оформити кредит», яка знаходиться праворуч. Для первинної реєстрації досить вказати своє прізвище, ім’я та контактний номер телефону.

ФОП і фізичним особам необхідно поставити галочку, погоджуючись з правилами надання кредитів і обробкою їх персональної інформації. Після уважного прочитання цих документів клієнт натискає на кнопку «Далі». Постійним клієнтам для входу в особистий кабінет потрібно вказати номер телефону і дочекатися одноразового пароля на свій мобільний телефон.

Підприємцям варто зателефонувати за номером гарячої лінії. Співробітникам компанії буде необхідний номер вашого паспорта та ІПН. Розгляд заявки на великі суми відбувається до кінця робочого дня. Після цього клієнту пропонують прибути в найближчий офіс компанії для підписання кредитного договору.

Онлайн заява

Перше, що потрібно зробити при подачі онлайн заявки – уточнити умови майбутнього кредиту за допомогою кредитного калькулятора. На ньому можна подивитися дату погашення, суму до оплати і процентну ставку. Особистий кабінет буде зареєстрований після відправки смс-повідомлення на контактний номер телефону клієнта.

Друге, необхідно заповнити кредитну заявку. Питання анкети не складні. Відповісти потрібно на питання про свій сімейний стан, місце роботи, рівень доходу і вказати, на які цілі потрібен кредит. При цьому цільове призначення кредиту на відміну від банків не перевіряється

Третім кроком буде верифікація банківської карти. Карта знадобиться при отриманні коштів як звичайними громадянами, так і ФОП. При прикріпленні карти до особистого кабінету потрібно пройти процедуру верифікації. Вона являє собою блокування на рахунку клієнта довільної суми (зазвичай до 1 гривні). Після цього користувач повинен вказати її точне значення в спеціальному полі.
Які дані карти потрібно вказати – її номер і cvv код. Це необхідна умова для оплати кредиту через особистий кабінет.

Четвертий крок – підписання кредитного договору. При подачі онлайн заявки він також підписується дистанційно. При цьому такий документ має силу паперового аналога завдяки його підписанню за допомогою електронного підпису клієнта або одноразового ідентифікатора в смс. Кошти перераховуються на банківську карту протягом декількох хвилин.

Способи оплати позики

Фінансова компанія передбачила для клієнтів кілька способів оплати:

 • В особистому кабінеті – чорна кнопка у верхньому правому куті сайту. Процедура замет кілька хвилин, кошти будуть списані з банківської карти. Додаткових комісій немає.
 • У банківській касі – оформляється платіжне доручення, в якому вказується ПІБ, ідентифікаційний код, реквізити для оплати, номер кредитного договору і сума до погашення. Клієнтам рекомендують проводити оплату до 16.00, щоб вона увійшла в платіжний день. Комісія сплачується за тарифами обраного банку.
 • Банківською картою на сайті Бізнес Позика без входу в особистий кабінет. Для оплати клієнти переходять в розділ «Як оплатити». Далі вводять 10 цифр свого коду ІПН, суму платежу і натискають на зелену кнопку «Оплатити карткою».
 • За допомогою системи Приват24 за реквізитами мікрофінансової організації.

Документи для ознайомлення

 • На сайті Бізнес Позика клієнти можуть побачити документи, які знаходяться у вільному доступі:
  умови договорів з ФОП та фізичними особами – в архіві договорів, який можна відшукати в розділі «Карта
 • сайту» внизу основної сторінки;
 • правила кредитування клієнтів;
 • публічні дані;
 • згоду на обробку персональних даних.

Контактні дані

Юридична адреса: 01133, г. Киев, ул. Генерала Алмазова, 13, офіс 524.

Код ЄДРПОУ: 4356077.

Контактний телефон: 0 800 211 503. Зателефонувати за номером можна безкоштовно з будь-якого телефону на території України або прямо зі свого ноутбука або комп’ютера, натиснувши на вказаний номер телефону внизу основної сторінки сайту.

Зворотній зв’язок: є в розділі «Контакти». Клієнтам рекомендується вказувати тему листа.
Пошта: office@bizpozyka.com.

Відгуки клієнтів

Ми знайшли велику кількість позитивних відгуків про роботу Бізнес Позика. Негативних відгуків практично не виявлено, що добре рекомендує компанію. Клієнти хвалять МФО за можливість кредитування малого бізнесу в такий непростий час для економіки держави.

Користувач під ніком Павло Куренюк в своєму відгуку дякує компанії за знижку в 25%. Завдяки цьому він зумів заощадити і навіть купити додатковий товар для розвитку свого бізнесу.

Користувач під ніком alexeygrin вирішив піти від свого роботодавця і зайнятися приватними перевезеннями. Кредит потрібен був йому на покупку авто. Оскільки в банку йому відмовили, він звернувся в МФО Бізнес Позика, де і отримав бажану суму.

Користувач під ніком Женя задоволений тим, що для позик доступні великі суми, чого однозначно не відбувається у випадку з банківським кредитуванням.

Користувач під ніком Марина оформляла кредит для розширення бізнесу. Вона задоволена сервісом і при необхідності буде звертатися до послуг кредитної компанії ще раз.

Користувач під ніком Олена Приходько отримала кредит за один день. Її влаштував графік виплат. Єдине, чим вона незадоволена – їй схвалили невелику суму. Сама жінка пов’язує це зі специфікою її бізнесу – вирощування квітів.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://bizpozyka.com
Телефон:
 • 0800211503
E-mail:office@bizpozyka.com
Юр. адреса:01133, г. Киев, бул. Леси Украинки, 26, оф. 624
Час роботи підтримки:
Ліцензія Нацкомфінпослуг:ФК №880 от 06.04.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.