КешМен

Рівень довіри користувачів: 1%

КешМен – інноваційна компанія сучасного кредитування. Зручно, лояльно, безпечно!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії КешМен

Термін видачі кредитувід 1 до 30 днів
Перший кредит2500 грн
Сумавід 250 до 10000 грн
Ставка на повторний займ1.10%
Віквід 18 до 70 років
Час розгляду5 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Cashman – це споживчий онлайн-сервіс, який дає можливість громадянам України всього за кілька хвилин оформити мікроссуду на покупку продуктів або ліків, нового мобільного телефону, оплати комунальних витрат або поїздки у відпустку. Головними перевагами мікрофінансової організації є простота оформлення та висока швидкість отримання коштів – без довідки про доходи та інших документів, тільки за паспортом і ідентифікаційним кодом, кошти зараховуються на картку клієнта за 3-5 хвилин.

Вимоги до позичальників

Мікрофінансова організація Cashman має наступний набір вимог до потенційних заявників на отримання мікропозик:

 • громадянство і постійне проживання на території України;
 • вік від 18 років;
 • наявність діючого внутрішнього паспорта та ІПН;
 • активна платіжна картка, емітована будь-яким банком України;
 • наявність адреси електронної пошти і номери мобільного телефону українського оператора зв’язку.

МФО Кешмен для початку оформлення новий клієнт повинен пройти просту і швидку процедуру реєстрації на сайті компанії. Для цього в Кредитній калькуляторі вказуємо суму і термін повернення позики – до 2500 гривень на термін до 30 діб для нових клієнтів. Потім натискаємо на кнопку «Отримати кредит» і переходимо до заповнення анкети. В анкеті вказується особиста інформація, номер телефону, адреса електронної пошти, дані паспорта та ідентифікаційний код. Крім того, від користувача потрібно завантажити свою фотографію з розгорнутим паспортом в руках – це необхідно для ідентифікації особи заявника.

Другий крок – верифікація платіжної картки. На цьому етапі потрібно мати активний баланс не менше 1 гривні. В ході процедури верифікації на балансі буде заморожена певна сума, розмір якої служить перевірочним кодом в системі – його слід вказати у відповідному віконці Особистого кабінету користувача на сайті. Після підтвердження даних картки заявка на отримання кредитних коштів відправляється на розгляд. Якщо все в порядку – повідомлення про позитивне рішення приходить СМС на вказаний при реєстрації номер мобільного телефону або листом в Особистому кабінеті користувача на сайті компанії. Останній крок – ознайомлення та онлайн-підписання Кредитного договору. Після цього кошти зараховуються майже миттєво.

Пролонгація

Пролонгація дозволяє продовжити термін використання коштів без нарахування штрафу і погіршення кредитної історії. Єдиною умовою продовження є повна оплата нарахованих процентних платежів. Активувати опцію можна в Особистому кабінеті користувача на сайті компанії в розділі «Мій кредит» або в платіжних терміналах систем Ih2ox, Easy Pay, City 24. Пролонгація можлива на термін в 30 діб необмежену кількість разів. На відміну від інших МФО України Кешмен пропонує своїм клієнтам прогресивну шкалу – кожна пролонгація зменшує ставку відсотка по кредиту.

Прострочення і штрафи

Кожен користувач має пільговий період в 5 діб з моменту закінчення терміну дії договору, протягом яких він може погасити кредит або пролонгувати його. Якщо клієнт не зробив цього – формується прострочена заборгованість. Компанія нараховує штраф і передає інформацію про прострочення в Українське бюро кредитних історій. Проти злісних неплатників можуть застосовуватися судові санкції або передача права власності на позику на користь колекторів.

Акції та спецпропозиції

Постійним клієнтам МФО пропонує програму лояльності – за кожну гривню успішно погашених процентних платежів компанія налічує певну кількість КЕШбонусов. Кожен бонус дорівнює одній гривні. Бонусні бали можна використовувати для погашення наступних оформлених кредитів, натиснувши на кнопку «Використовувати» в спеціальному полі «Мій КЕШбонус» в Особистому кабінеті на сайті компанії. Якщо погашення позики здійснюється без доступу в Особистим кабінет – клієнт може використовувати бонуси, зателефонувавши на «гарячу» телефонну лінію компанії.

Переваги

Перевагами онлайн-сервісу Кешмен є:

 • відсутність прихованих нарахувань і комісії;
 • прогресивна шкала зі зменшенням ставки відсотка при пролонгації;
 • проста і зручна програма лояльності.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://cashman.com.ua/
Телефон:
 • 0-800-330-369
 • 067-109-70-96
 • 093-109-70-96
 • 050-109-70-96
E-mail:infotranchecapital@gmail.com
Юр. адреса:м. Київ, вул. Потєхіна 12А
Час роботи підтримки:Пн - Пт: 9:00 - 21:00
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№897 от 12.06.2018г

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.