CashMash

Рівень довіри користувачів: 1%

Якщо у вас погана кредитна історія не варто засмучуватися! По-перше, більшість заявок схвалюються. Відсоток підтвердження – 94,5% !!! По-друге, завдяки великій партнерської мережі, Ваші шанси збільшуються в 12-15 разів !!!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії CashMash

Термін видачі кредитувід 1 до 30 днів
Перший кредит6000 грн
Сумавід 500 до 50000 грн
Безкоштовний кредит6000 грн на 30 дн.
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ1%
Віквід 18 до 79 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Проект CashMash – це онлайн-сервіс по підбору найкращих пропозицій МФО України згідно оформленої заявки клієнта. КешМеш збирає актуальні комбінації сум кредитів і термінів їх погашення, залишаючи право останнього вибору за користувачем. Оформити позику на сервісі можна на термін від 70 до 360 діб, при цьому вся процедура не займе більше 15-20 хвилин. Головним достоїнством ринку мікрокредитування є відсутність необхідності оформлення довідок, документів і надання цінного рухомого або нерухомого майна в якості застави.

Вимоги до позичальників

Для того, що б повністю використовувати функціональні можливості онлайн-сервісу CashMash по залученню фінансових позик, необхідно відповідати наступним мінімальним критеріям:

  • бути громадянином України;
  • мати вік 18 років і старше;
  • мати діючий паспорт старого або нового зразка та індивідуальний податковий номер ІПН;
  • платіжна картка українського банку, номер телефону мобільного оператора зв’язку та адресу електронної пошти.

Почати роботу необхідно з головної сторінки сайту, на якій в онлайн-калькуляторі вибираємо необхідну суму і період погашення. Для нових клієнтів діють пільгові умови для першої позики – кредит до 6000 гривень на 30 діб під 0,01% в день. Натискаємо на кнопку «Отримати гроші» і приступаємо до заповнення простий анкеті – вказуємо прізвище, ім’я, по батькові, індивідуальний податковий номер, дату свого народження, номер телефону українського оператора стільникового зв’язку, адреса електронної пошти та натискаємо на кнопку «Відправити заявку», погодившись з правилами сайту.

Після цього на телефонний номер користувача надійде дзвінок або СМС-повідомлення з підтвердженням реєстрації запиту на надання кредиту. Отримавши заявку, онлайн-сервіс підбирає кращі пропозиції від провідних мікрофінансових організацій України відповідно до введених параметрах. Найбільш оптимальні заявки Ви пропонуєте клієнтам для вибору. Натискаємо на кнопку «Отримати кредит» і засоби зараховуються на картку протягом декількох хвилин. Максимальна ставка відсотка становить 1,00% на добу.

Пролонгація

Послуга подовжити період користування кредитних коштів або пролонгація можлива на умовах обраної мікрофінансової організації.

Прострочення і штрафи

Якщо термін виплати оформленого кредиту закінчився, а клієнт так і не погасив свої зобов’язання, на суму боргу нараховується пеня в розмірі 0,50% на добу. Компанія-кредитор може звернутися до судових органів для примусового стягнення коштів або передати право власності на кредит третім особам – колекторським компаніям. Інформація про прострочення направляється в Українське бюро кредитних історій, що може спричинити в подальшому відмова в обслуговуванні у всіх мікрокредітних установах України. У деяких випадках МФО можуть надати позичальнику розстрочку з поетапною виплатою заборгованості в чітко визначені терміни – це допоможе користувачеві не переплачувати зайві штрафи.

Акції та спецпропозиції

Мікрокредитний онлайн-сервіс CashMash пропонує своїм клієнтам оформлення першої позики з використанням пільгової ставки відсотка 0,01% на добу. Інші акції та спеціальні пропозиції – на умовах обраної МФО.

Переваги

Плюсами використання КешМеш є:

  • великий вибір компаній-партнерів;
  • кращі умови для кожного клієнта згідно необхідним параметрам кредиту;
  • проста, зрозуміла процедура реєстрації та оформлення заявки;
  • простий і зручний функціонал офіційного сайту;
  • СМС-повідомлення і повідомлення на електронну пошту про результати розгляду.

Контактна інформація

Веб-сайт:cashmash.in.ua
Телефон:
  • +380 44 228 50 29
E-mail:info@cashmash.in.ua
Юр. адреса:вул. Солом'янська, 3-305 03680, Київ Україна
Час роботи підтримки:ПН. - Ср. 10:00 - 19:00 Сб. - Нд. вихідні

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.