Cashinsky

Рівень довіри користувачів: 96.2%

Ми рідко відмовляємо у видачі позик. Згідно зі статистикою, 92% бажаючих без проблем отримують кредит онлайн. Якщо вивчити відгуки позичальників, стає зрозуміло, що більшість не знає основних правил схвалення заявки та видачі позики. Компанії можуть відмовити громадянину, який бере кредит перший раз.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Cashinsky

Термін видачі кредитувід 5 до 30 днів
Перший кредит3000 грн
Сумавід 800 до 10000 грн
Безкоштовний кредит3000 грн на 30 дней
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ1.9%
Віквід 18 до 60 років
Час розгляду14 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Cashinsky – це мікрофінансова організація, яка працює на всій території України і завжди готова ефективно вирішити термінові фінансові проблеми в будь-який час доби, без вихідних і святкових днів. Для отримання позики не потрібно пояснювати цільове призначення кредиту або надавати довідку про доходи – Ви можете витратити його на покупку нового смартфона, пари туфель, поїздки у відпустку або покупки ліків. Просто подайте заявку і отримаєте свої кошти на банківську картку.

Вимоги до позичальників

Миттєве отримання кредитних коштів онлайн на картку доступно при виконанні наступних вимог:

 • наявність непростроченого внутрішнього паспорта;
 • індивідуального податкового номера ІПН;
 • актуального номера мобільного телефону та адреси електронної пошти;
 • активованої банківської карти, баланс на якій становить не менше 2 гривень;
 • вік 18+ років.

На першому етапі оформлення заявки необхідно на сайті компанії вибрати суму кредиту і термін його погашення. Нові клієнти компанії можуть розраховувати на отримання до 3000 гривень на термін до 30 календарних днів. Для постійних клієнтів розмір суми кредиту може бути збільшений до 10000 гривень. Калькулятор покаже вам розрахунок – скільки буде потрібно повернути з урахуванням актуальних процентних платежів. Потім реєструємося на сайті з використанням електронної пошти. У Персональному кабінеті користувача завантажуємо скан-копії документів, вказуємо свої контактні дані і проходимо процедуру верифікації картки за допомогою її номера, терміну дії і CW-коду. Через 15-20 хвилин на адресу електронної пошти або СМС-повідомленням приходить рішення після перевірки системою представлених даних. Якщо заявка на кредит схвалена – гроші надходять протягом декількох хвилин на карту.

Пролонгація

Пролонгація кредиту – спеціальна послуга, яка дозволяє повернути позику пізніше заздалегідь зазначеного терміну в зв’язку з тимчасовими фінансовими або особистими проблемами. Пролонгувати угоду можна в Персональному кабінеті користувача на офіційному сайті компанії. Єдиною умовою активації послуги є повна виплата нарахованих процентних платежів – додаткову комісію і збільшену ставку відсотка платити не потрібно.

Прострочення і штрафи

Для тих недобросовісних позичальників, які прострочили виплату кредиту і не оформили вчасно пролонгацію, застосовуються штрафні санкції – процентна ставка збільшується до 3% в день на весь період прострочення. При цьому компанія Cashinsky може почати процес примусового стягнення заборгованості через судові органи або передачу боргу третім особам. Все це негативно впливає на кредитну історію клієнта і призводить в кінцевому підсумку до відмов у видачі позик у всіх банківських установах МФО України.

Акції та спецпропозиції

В рамках постійно діючої програми лояльності онлайн-сервіс Cashinsky здійснює поширення промокодів серед нових і діючих клієнтів компанії. Кожен промокод дає право на знижку при оформленні нового кредиту. Розмір промокоду залежить від умов діючої Акції. Для нових клієнтів сервісу в рамках акції поширюються промокоди, що дозволяють отримати перші три кредити за ставкою всього 0,01% на добу.

Переваги

Переваги мікрофінансової компанії Cashinsky:

 • розширення кредитного ліміту для постійних клієнтів;
 • видача повторних позик за 3-5 хвилин;
 • високий відсоток схвалених кредитів – понад 92%;
 • максимально прозорі умови співпраці;
 • інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс корпоративного сайту.

Контактна інформація

Веб-сайт:cashinsky.ua
Телефон:
 • 044 364 06 46
E-mail:support@cashinsky.com.ua
Юр. адреса:03083, м Київ, проспект Науки, д. 50
Час роботи підтримки:Цілодобово
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №917 от 11.07.2017
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№3322 от 27.07.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.