Dinero

Рівень довіри користувачів: 59%

Перший кредит під 0%

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Dinero

Термін видачі кредитувід 7 до 30 днів
Перший кредит15000 грн
Сумавід 300 до 23000 грн
Безкоштовний кредит15000 грн на 45 дн.
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ1.5%
Віквід 18 до 75 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Мікрофінансовий онлайн-сервіс Dinero – частина міжнародного холдингу, який здійснює економічну діяльність в країнах Європейського Союзу та СНД. Українське відділення було зареєстровано в 2017 р як МФО, що надає короткострокові кредити без необхідності надання заставного майна. Головною своєю метою проект ставить надання «швидкої» фінансової допомоги кожному громадянинові України в досягненні його життєвих цілей. На ринку України компанія Дінеро показує вражаюче зростання клієнтської бази, ставши за підсумками 2019 року лідером продажів кредитних ресурсів онлайн за версією авторитетного видання Finance.ua.

Вимоги до позичальників

Почати співпрацю з Дінеро дуже просто. Для цього необхідно відповідати наступним критеріям:

  • бути громадянином України;
  • мати діючий паспорт і ідентифікаційний код ІПН;
  • мати платіжну картку, емітовану українським банком;
  • не мати прострочених кредитів в інших МФО України.

Оформити першу позику можна на головній сторінці корпоративного сайту. Для цього необхідно в онлайн-калькуляторі вказати суму і термін дії кредиту. Після натискання кнопки «Подати заявку» клієнт потрапляє сторінці, де потрібно вказати персональні – прізвище, ім’я та по батькові, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти, ідентифікаційний номер, а також пароль для входу в Особистий кабінет. Натискаємо на кнопку «Далі» і потрапляємо в кабінет. Тут ми перевіряємо всі внесені параметри угоди, вказуємо реквізити платіжної картки, на яку слід перерахувати кошти, знайомимося з умовами кредитного договору і підтверджуємо його.

Якщо всі дані були внесені правильно, без помилок, то після швидкої обробки та перевірки інформації кошти зараховуються на карту. Звертаємо Вашу увагу на те, що платіжна карта повинна належати клієнту, що зареєстрував заявку на сайті, інакше кошти не будуть зараховані. Крім цього, причинами для відмови можуть бути наявність прострочених позик в інших МФО, непогашені кредити або технічні збої на сайті. Компанія може не повідомляти клієнтові причини відмови у видачі позики.

Пролонгація

Пролонгація – зручна можливість продовження терміну дії кредитної угоди. Цією послугою користуються ті клієнти компанії, які з тієї чи іншої причини не можуть вчасно повернути отриману позику. Оформити послугу можна, сплативши попередньо оплату за продовження до закінчення періоду погашення кредиту. Пролонгація можлива на 7, 14 або 30 діб. Активувати продовження можна через Особистий кабінет на сайті Dinero, зателефонувавши по телефону чи використовуючи платіжні термінали самообслуговування систем City 24, IBox, Paymarket, 24NonStop, 2Click або EasyPay.

Прострочення і штрафи

Якщо клієнт не виплатив свій кредит повністю або частково до останньої дати дії договору і, при цьому, не оформив послугу пролонгації, заборгованість автоматично переходить в розряд прострочених. З першого дня прострочення на суму боргу нараховується пеня в розмірі 1,50% на добу. Якщо клієнт як і раніше не виплачує заборгованість – МФО Дінеро звертається до суду з позовом про примусове списання коштів або передає право власності на кредит третім особам. При виникненні найменших проблем з поверненням оформленого позики необхідно негайно повідомити про це фахівцям компанії по телефону або електронній пошті, які вказані на сайті – рішення приймається з урахуванням індивідуального підходу до кожного клієнта.

Акції та спецпропозиції

МФО Dinero пропонує своїм клієнтам отримати пасивний дохід за рахунок участі в партнерській програмі. Суть програми полягає в тому, що запросивши друга, знайомого або родича оформити кредит в компанії, клієнт отримує грошову винагороду в розмірі 300 гривень на свою платіжну картку після виплати першого ж позики. Крім того, після запрошення 4-го друга в рамках програми Friends & Money, клієнт отримує більш високу виплату – 350 гривень.

Переваги

Чому співпрацювати з МФО Dinero вигідно:

  • швидке прийняття рішення – кілька хвилин і гроші у Вас на карті;
  • пільгова ставка для нових клієнтів – 15 000 гривень на термін до 30 діб під 0%;
  • партнерська програма отримання пасивного доходу.

Контактна інформація

Веб-сайт:dinero.ua
Телефон:
  • 067 326 2233
  • 073 326 2233
  • 050 326 2233
E-mail:info@dinero.com.ua
Юр. адреса:вул. Старокиївська, 10-Г, м Київ, 04116, Україна
Час роботи підтримки:8:00 - 22:00 Пн-Ср. 9:00 - 21:00 Сб-Нд
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №941 от 19.09.2017
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№ 1531 от 23.06.2020

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.