90% схвалених заявок. Перша позика під 0%

E-Cash

Рівень довіри користувачів: 97.2%

Е-cash (Е-КЕШ) – це новий сервіс онлайн кредитування, який дає можливість отримати гроші на Вашу банківську карту протягом декількох хвилин. Головна відмінність від банків – видача кредитів виключно онлайн, а клієнти можуть залишити заявку на сайті в будь-який час, де б не знаходилися. У разі, коли Вам реально необхідні гроші, Ви завжди можете розраховувати на сервіс. E-cash намагається бути лояльним до своїх клієнтів і допомогти кожному, хто потребує термінової фінансової допомоги.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії E-Cash

Термін видачі кредитувід 1 до 30 днів
Перший кредит8000 грн
Сумавід 500 до 15000 грн
Безкоштовний кредит8 000 грн на 30 дн.
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ2.0%
Віквід 20 до 65 років
Час розгляду10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

МФО Е-Cash – це онлайн-сервіс надання кредитних ресурсів, який дозволяє користувачам отримати кошти на свою банківську картку протягом декількох хвилин. Отримати гроші можна в будь-який час і в будь-якому місці. Цільове призначення коштів може бути будь-яким – їх можна витратити на похід в магазин, в аптеку, оплати відпустки або для закінчення ремонту. Компанія Е-кеш намагається допомогти всім, хто цього потребує – в МФО звертаються навіть ті користувачі, які мають «погану» кредитну історію.

Вимоги до позичальників

Для оформлення термінового онлайн-позики від клієнтів буде потрібно:

 • доступ до Інтернету;
 • наявність мобільного телефону з сім-картою українського оператора зв’язку;
 • платіжна карта, емітована українським банком;
 • діючий паспорт старого або нового зразка та ідентифікаційний код ІПН.

Весь процес оформлення кредиту складається з п’яти простих кроків. На першому кроці необхідно пройти реєстрацію на корпоративному сайті. Для цього в анкеті вказуються контактні дані та особистою інформацією. Також користувачеві необхідно ознайомиться з умовами кредитного договору і погодиться з ними. На другому кроці вибираємо суму і термін дії кредиту. Для цього можна скористатися простим і зручним калькулятором.

Третій крок – вносимо платіжні реквізити картки, на яку слід перерахувати кошти. У процесі внесення реквізитів від користувача буде потрібно пройти верифікацію карти – підтвердити її приналежність клієнту. Для цього на карті блокується сума розміром до 1 гривні. Величина суми є перевірочним кодом, який необхідно вказати в спеціальному інформаційному полі Особистого кабінету. Після підтвердження ця сума буде розблокована. Якщо кредитна заявка була розглянута і схвалена – кошти надходять на рахунок протягом декількох хвилин. Для нових клієнтів компанія Е-Cash використовує пільгову ставку в розмірі 0,01%, а при повторних зверненнях вона становить 1,50%.

Пролонгація

Якщо клієнт з якоїсь причини не встигає повністю або частково виплатити свій кредит на офіційному сайті МФО Е-кеш, то він може скористатися послугою пролонгації. Продовжити позику можна через Особистий кабінет, сплативши попередньо всі нараховані процентні платежі. Продовження терміну дії кредитного договору допоможе уникнути штрафних санкцій та нарахування пені.

Прострочення і штрафи

Прострочення – заборгованість, період виплати якої минув і не була використана послуга пролонгації. По закінченню терміну закінчення кредитного договору компанія буде нараховувати пеню в розмірі 1,50% від суми невиплаченої заборгованості в добу. Для злісних неплатників передбачено звернення до суду для примусового стягнення боргу. Компанія має право передати право власності на кредит компаніям-колекторам. Інформація про прострочення передається в Українське бюро кредитних історій, що призводить до погіршення кредитної історії – позичальник автоматично втрачає право отримання позик в інших МФО України.

Акції та спецпропозиції

Онлайн сервіс мікрокредитування Е-кеш проводить регулярні акції та розіграші, в рамках яких користувачі можуть отримати промокоди, що надають значні знижки при оформленні кредитів. Отримати промокод можна через СМС-розсилку, на офіційному сайті компанії, сторінках проекту в соціальних мережах або зателефонувавши на «гарячу» лінію. Додаткову інформацію Ви можете знайти на наших сторінках в соціальних мережах, на сайті компанії, або звернувшись на «гарячу» телефонну лінію компанії.

Переваги

До плюсів співпраці користувачів з ресурсом Е-Cash можна віднести:

 • наявність спеціальної програми для нових клієнтів – кредит під 0,01%;
 • професійна і цілодобова служба клієнтської підтримки;
 • відсутність прихованих комісійних платежів і нарахувань;
 • послуга реструктуризації простроченої заборгованості за зверненням клієнта до фахівців компанії.

Контактна інформація

Веб-сайт:www.e-cash.com.ua
Телефон:
 • +38 (044) 337 88 33
 • +38 (068) 611 41 31
 • +38 (099) 611 41 31
 • +38 (063) 611 41 31
E-mail:info@e-cash.com.ua
Юр. адреса:Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А
Час роботи підтримки:цілодобово, без вихідних
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №953 от 02.11.2017
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№4414 от 05.12.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.