Ewa Cash

Рівень довіри користувачів: 15%

Ewa Cash відноситься до молодим компаніям, що надають послуги мікрокредитування на ринку України. Ліцензія на ведення фінансової діяльності була отримана в 2020 році. Торгова марка належить ТОВ «Тайгер Фінанс». Кредитна компанія добре зарекомендувала себе у клієнтів, 87% рекомендують організацію своїм друзям і знайомим. Особливості роботи компанії Крім видачі споживчих кредитів Ewa Cash займається факторингом та […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії Ewa Cash

Термін видачі кредитувід 5 до 14 днів
Перший кредит5000 грн
Сумавід 500 до 5000 грн
Ставка новым клиентам1.5%
Ставка на повторний займ1.5%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду5-10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Ewa Cash відноситься до молодим компаніям, що надають послуги мікрокредитування на ринку України. Ліцензія на ведення фінансової діяльності була отримана в 2020 році. Торгова марка належить ТОВ «Тайгер Фінанс». Кредитна компанія добре зарекомендувала себе у клієнтів, 87% рекомендують організацію своїм друзям і знайомим.

Особливості роботи компанії

Крім видачі споживчих кредитів Ewa Cash займається факторингом та фінансовим лізингом. Для нових клієнтів можливе оформлення позики під 0,01%. Часткове погашення позики, пролонгація та дострокове закриття договору існують. Оформлення позики відбувається віддалено за допомогою ноутбука і телефону.

Вимоги до позичальників

Вимоги компанії стандартні:

 1. вікова категорія – від 18-65 років;
 2. громадянство України;
 3. паспорт старого зразка або ID-карта;
 4. код ІПН;
 5. карта будь-якого українського банку (дебетова або кредитна картка).

Додаткових документів, в тому числі довідок про доходи не вимагається. Компанія лояльна до громадян з поганою кредитною історією. Іноді до них може застосовуватися підвищена процентна ставка. Оформити кредит можуть будь-які категорії населення, в тому числі студенти, пенсіонери і самозайняті особи.

Переваги компанії Ewa Cash

 1. Невисокі відсоткові ставки в порівнянні з конкурентами.
 2. Кредитний ліміт збільшується пропорційно стажу клієнта.
 3. Швидке оформлення позики.
 4. Зрозуміла і доступна пролонгація.
 5. Відсутність прихованих платежів і комісій.
 6. Відсотки сплачуються тільки за фактичні дні користування кредитом.

Недоліки

 1. Компанія просить клієнтів вказати 1-2 контактних номера для підтвердження особи.

Як оформити кредит

Перед оформленням позики клієнти перевіряють умови позики на кредитному калькуляторі. Користуватися ним нескладно, досить переміщати повзунок вправо і вліво. Калькулятор показує не тільки суму і період кредитування, але також відсотки, загальну суму погашення і дату повернення платежів. Це попередня заявка, скорегувати умови позики клієнт може повторно, перед відправкою заявки на розгляд МФО.

Особистий кабінет

Для реєстрації особистого кабінету клієнт вказує мобільний телефон, електронну пошту, а також придумує пароль. За допомогою особистого кабінету можна не тільки оформляти кредитні заявки, але і переглядати свої позики, перевіряти дату погашення, а також оплачувати позику. Повторний кредит оформляється за пару хвилин натисканням на кілька кнопок.

Для завершення реєстрації клієнт повинен погодитися з обробкою своїх персональних даних і передачею їх в УБКІ (за новими законами України обов’язкова умова при оформленні мікропозик).

Банківська картка

Оскільки оформлення позик відбувається онлайн, кошти також передаються не в руки клієнта, а перераховуються на банківську карту. Оформляти кредит на карту родича заборонено.

Інші вимоги до банківських карт:

 • термін її дії не повинен підходити до кінця;
 • баланс від 1 до 5 гривень;
 • по карті повинні бути дозволені інтернет-операції.

Електронна пошта

Без вказівки електронної пошти неможливо оформити кредит. Туди дублюються всі повідомлення про позику та приходять матеріали рекламного характеру. Повідомлення про простроченнях також приходять на зазначений клієнтом e-mail.

Заявка на кредит

Кредитна заявка оформляється у вигляді анкети, де клієнт відповідає на стандартні запитання щодо рівня свого доходу, місця проживання, займаної посади і склад сім’ї. Важливо правдиво відповідати на питання, не допускати помилок і надавати компанії максимально повну інформацію. Якщо не збігається адреса прописки і реєстрації про це не варто замовчувати, оскільки після перевірки даних правда може легко виплисти назовні. Не варто приховувати і кількість своїх поточних кредитів. Ewa Cash лояльні до клієнтів з поганою кредитною історією, тільки якщо вони не приховують цю інформацію.

Основні документи

Фінансова компанія просить клієнтів вказати 2 основних документа – паспорт і податковий номер. Додаткові паперу, також як і заставне майно не потрібні. Завантаження скан-копій документів на сайт компанії не обов’язкова процедура, досить вказати їх серію і номер.

Кредитний договір

Підписання договору відбувається в електронному форматі. Для цього потрібно ввести код з букв і цифр, який приходить на контактний номер клієнта. Також можна використовувати електронний підпис. Підписаний таким чином документ має повну юридичну силу. Договір вважається укладеним після введення ідентифікатора, підтвердження відбувається натисканням клієнта на кнопку «Підписати».

Як швидко кошти приходять на банківську карту

Грошові кошти приходять на банківську картку клієнта тільки після підписання кредитного договору. Зазвичай цей процес займає не більше 2-3 хвилин.

Пролонгація

Якщо клієнт не погашає позику вчасно, за умовами кредитного договору до нього застосовуються штрафні санкції. Після закінчення терміну дії договору у клієнта є 2 пільгових дня в запасі. Якщо погасити борг немає можливості можна оформити послугу пролонгації, яка подовжує термін користування кредитом.

Для оформлення досить зайти в особистий кабінет, знайти відкритий займ і оплатити борг в частині відсотків, що набігли. Кількість пролонгацій може бути необмеженим, а період зазвичай дорівнює терміну, на який був укладений первинний договір. Пролонгація зазвичай оформляється укладенням додаткового договору між клієнтом і МФО.

Якщо клієнт вчасно не оформив пролонгацію, йому буде нарахована пеня. Згідно з умовами кредитного договору її розмір дорівнює подвійної облікової ставки НБУ за кожен день прострочення. При цьому пеня не може перевищувати 15% від суми простроченого кредиту. За законами України загальна сума неустойки, яку позичальник виплачує фінансової компанії, не може перевищувати 50% від суми отриманого на руки кредиту.

Способи погашення позики

Ewa Cash пропонує позичальникам наступні способи погашення платежів:

 1. В особистому кабінеті – переваги цього способу в його швидкості (списання відбувається миттєво), а також у відсутності комісії.
 2. Термінали Приватбанку – виконується пошук за назвою компанії або за кодом ЄДРПОУ. Для оплати вводиться номер договору, код ІПН та суму платежу. Термінал знімає комісію з тарифами банку.
 3. У будь-якій банківській касі – для оплати потрібні реквізити, платіж може прийти із запізненням. При погашенні враховуйте комісію, яку знімає банк.
 4. Будь-платіжний термінал – за реквізитами компанії.

Документи, з якими можна ознайомитися

Ewa Cash пропонує своїм клієнтам такі документи для ознайомлення:

 • фінансовий звіт з приметкой ФК «Тайгер Фінанс» (знаходиться в розділі «Про нас» внизу основної сторінки сайту);
 • звіт незалежного аудитора;
 • свідоцтво про реєстрацію фінансової установи (в розділі «Публічна інформація»);
 • рішення про видачу ліцензії;
 • статут «Тайгер Фінанс»;
 • правила надання послуг кредитування, факторингу, фінансового лізингу;
  яскрава ілюстрація договорів факторингу, споживчого кредиту, фінансового лізингу ( «Публічна
 • інформація», а також прейдя по розділах – «Інформація / Договір»);
 • Політика конфіденційності;
 • правила надання грошових коштів на умовах фінансового кредиту;
  порядок обробки персональних даних клієнта.

Контактні дані

Адреса організації: 79018, м.Львів, вул. Смаль-Стоцького, будинок 1, корпус 28.

ІПН: 43561909.

Контактний телефон: (044) 300 29 62.

Графік роботи: пн-пт з 9.00 до 18.00.

Електронна пошта: info@ewacash.com.

Підтримка в соціальних мережах: Viber, WhatsApp, Telegram.

Зворотній зв’язок: на вкладці «Контакти».

Контактна інформація

Веб-сайт:https://ewacash.com.ua/
Телефон:
 • (066) 000 29 62
E-mail:info@ewacash.com
Юр. адреса:ООО «ФИНАНСОВАЯ КОМПАНИЯ «ТАЙГЕР ФИНАНС»
Час роботи підтримки:24/7
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№ 21/1807-пк от 13.11.2020

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.