Forza24

Рівень довіри користувачів: 93.8%

Чим частіше ви користуєтеся сервісом Forza24, тим дешевше він обходиться. Починаючи з 2-ої позики процентна ставка поступово знижується, а доступна сума – збільшується.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Forza24

Термін видачі кредитувід 5 до 30 днів
Перший кредит4000 грн
Сумавід 1000 до 15000 грн
Безкоштовний кредит4000 грн на 65 дн.
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ2.0%
Віквід 18 до 70 років
Час розгляду10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Мікрофінансова компанія Forza 24 займається видачею термінових позик для населення України на термін від одного дня до одного місяця. Вся діяльність організації ведеться онлайн, через функціонал корпоративного сайту. Мікрокредити Forza 24 використовуються для покупки вподобаного гаджета, термінового походу в магазин чи аптеку, закінчення тривалого ремонту та поїздки в довгоочікувану відпустку. Оформити позику можна всього за 15-20 хвилин для нових клієнтів і за 2-3 хвилини для постійних користувачів послуги.

Вимоги до позичальників

Оформити кредит можуть всі бажаючі, які відповідають таким вимогам:

  • громадянин України;
  • наявність внутрішнього паспорта та ідентифікаційного коду ІПН;
  • вік 18+ років;
  • платіжна картка українського банку;
  • наявність постійного джерела доходу.

Для того, що б подати заявку на отримання мікрокредиту в компанії Форза 24 необхідно зайти на головну сторінку сайту, на кредитному калькуляторі вибрати суму і термін запозичення і натиснути на кнопку «Оформити кредит». МФО пропонує користувачам позики розміром від 1000 до 14999 гривень на термін від 65 календарних днів. Ставка відсотка по кредитах становить 0,01% для першої позики і до 2% для повторних заявок.

Після цього система запропонує заповнити Анкету користувача на сайті. В анкеті вказуються контактні дані та особистою інформацією. Крім того, Forza 24 просить своїх клієнтів надіслати фотографію з розгорнутим паспортом в руці для ідентифікації особи – якщо особа на фото не буде збігатися з фотографією в паспорті, то це може бути розцінено, як спроба використовувати крадені документи. Дані платіжної картки також необхідно верифікувати – на карті тимчасово «заморожується» грошова сума в розмірі до 1 грн, значення якої є перевірочним кодом. Заявка на отримання кредиту відправляється на перевірку і в разі позитивного рішення клієнту приходить СМС-повідомлення. Для отримання коштів йому необхідно ознайомиться з умовами кредитного договору і погодиться з ними – гроші надходять на зазначену картку протягом декількох хвилин.

Пролонгація

Клієнти мікрофінансового онлайн-сервісу Forza24 мають можливість пролонгувати термін дії свого кредитного угоди, якщо вони, з якої-небудь причини, не встигають погасити вчасно свій займ. Продовження можна оформити будь-яку кількість разів. Термін однієї пролонгації становить до 185 календарних днів. Активувати послугу можна за кілька діб до закінчення терміну дії кредитної угоди або в самий останній день, використовуючи функціональні можливості Особистого кабінету користувача на сайті або зателефонувавши на «гарячу» лінію компанії. Пролонгація можлива за умови повної оплати нарахованих процентних платежів. Штрафи і комісія при цьому не утримуються. На продовжений період діє стандартна ставка 1,85% на добу.

Прострочення і штрафи

Прострочена кредитна заборгованість формується з першого дня закінчення терміну дії кредитного договору якщо клієнт не пролонгував свій позику. На кожен день прострочення накладається штраф у розмірі 2,50% від непогашеної суми. Проти злісних неплатників компанія Форза 24 використовує судові позови для примусового стягнення коштів та залишає за собою право передачі простроченого кредиту у власність третім особам.

Акції та спецпропозиції

МФО Forza24 пропонує всім новим клієнтам постійно діючу акцію – оформлення першого кредиту за ставкою 0,01%. Для постійних клієнтів компанія пропонує значні знижки на процентні платежі по промокодом. Отримати промокод можна на спеціальних сайтах або через розсилку компанії по електронній пошті. Розмір знижки залежить від умов акції.

Переваги

Перевагами компанії є:

  • прозорі умови співпраці для клієнтів;
  • цілодобова робота без вихідних і свят;
  • пільгова відсоткова ставка для першого оформлення позики.

Контактна інформація

Веб-сайт:forza24.com.ua
Телефон:
  • 0800 305 330
E-mail:ceo@forza24.com.ua
Юр. адреса:м. Київ, вул. В. Хвойки, д.15 / 15
Час роботи підтримки:24 / 7
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№ 559 от 13.04.2018

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.