KUMO

Рівень довіри користувачів: 92.6%

KUMO – це українська фінансова компанія, яка надає фінансові послуги для населення України (видача малих споживчих кредитів зі швидкою процедурою оформлення і мінімальним пакетом документів).

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії KUMO

Термін видачі кредитувід 5 до 30 днів
Перший кредит3000.00 грн
Сумавід 2000.00 до 10000.00 грн
Ставка на повторний займ2.5%
Віквід 21 до 75 років
Час розгляду5 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

KUMO – це сучасний мікрофінансовий сервіс, що надає послуги споживчого кредитування на території України. Сервіс працює в онлайн-режимі і обслуговує клієнтів у всіх населених пунктах і областях. Характерною особливістю мікрофінансової організації є висока швидкість оформлення, розгляду заявок і мінімальний пакет документів, необхідних користувачам. Вказувати цільове призначення отриманих коштів, а також надавати майно під заставу не потрібно – ви зможете поїхати в довгоочікувану відпустку, замінити зламаний смартфон або закінчити тривалий ремонт в квартирі.

Вимоги до позичальників

Кумо – це онлайн-сервіс, послугами якого можуть скористатися навіть клієнти, що мають прострочені позики в банках України. Для оформлення позики необхідно відповідати наступному набору критеріїв:

 • вік від 21 до 75 років;
 • громадянство і постійне проживання на території України, крім зони проведення АТО і автономної республіки Крим;
 • наявність діючого паспорта та ідентифікаційного коду ІПН
 • платіжна картка будь-якого банку України з активним балансом не менше 2 гривень.

Оформити позику можуть як офіційно працевлаштовані громадяни України, так і пенсіонери, жінки в декретній відпустці і самозайняті особи. Крім перерахованих документів для проходження реєстрації на сайті позичальникові знадобиться номер телефону одного з мобільних операторів України та доступ в Інтернет зі смартфона або ноутбука. Для початку оформлення необхідно зайти на сайт МФО KUMO, вибрати на головній сторінці суму і термін повернення кредиту, натиснути на кнопку «Отримати кредит». Для новачків ліміт коштів становить 10000 гривень на термін до 30 календарних днів.

Після вибору суми і терміну переходимо до процедури реєстрації на онлайн-платформі – вказуємо і верифікуємо номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Наступний крок – заповнення Анкети користувача. На цьому етапі буде потрібно вказати паспортні дані, контактну і персональну інформацію, прикріпити сканкопіі документів. Звертаємо вашу увагу на те, що від достовірності і повноти всієї інформації, заповненої при реєстрації, в більшій мірі залежить позитивний результат розгляду кредитної заявки.

Останній крок – вносимо дані платіжної картки, на яку необхідно перерахувати кошти. Картку потрібно верифікувати – підтвердити її приналежність клієнту. Для верифікації буде потрібен вільний ліміт не менше 2 гривень – на балансі буде тимчасово заморожена невелика сума, розмір якої служить кодом перевірки в системі. Дізнатися розмір заморожених коштів можна з СМС-повідомлення, в системі інтернет-банкінгу або зателефонувавши на «гарячу» лінію вашого фінансової установи.

Пролонгація

Якщо у клієнта з будь-якої причини виникли проблеми зі своєчасною виплатою оформленої позики, то він може скористатися послугою продовження або пролонгації. Для цього необхідно зайти в свій Особистий кабінет, вибрати термін продовження в днях, погодитися онлайн з умовами надання послуги пролонгації і сплатити всі нараховані процентні платежі.

Прострочення і штрафи

Якщо користувач не виплатив свій кредит повністю або частково, в обумовлені Договором терміни, і не оформив послугу пролонгації, то його заборгованість переходить в розряд прострочених. У цьому випадку клієнт на вимогу МФО повинен виплатити всю суму боргу з урахуванням індексу інфляції та відсоткових платежів за весь термін прострочення, а також штраф у розмірі 3% річних від суми заборгованості. Компанія залишає за собою право звернутися до суду для примусового стягнення боргу або передати право власності на нього на користь колекторських структур.

Акції та спецпропозиції

На даний момент мікрофінансова організація Кумо не проводить розіграші сезонних Акцій та спеціальних пропозицій для своїх клієнтів. За оновленнями можна стежити на офіційному сайті компанії або на сторінках проекту в соціальних мережах.

Переваги

Перевагами співпраці з МФО KUMO є:

 • високий відсоток схвалених заявок на отримання позики;
 • надійний захист персональної інформації;
 • простий і зручний онлайн-сервіс.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://kumo.com.ua/
Телефон:
 • 044 223 13 82;
 • 050 770 47 73;
 • 063 023 19 69;
 • 067 506 12 42;
E-mail:info@kumo.com.ua
Юр. адреса:01033, м Київ, вулиця Володимирська, будинок 82Г
Час роботи підтримки:Понеділок-п'ятниця 9: 00-18: 00, обідня перерва 13: 00-14: 00. Суббота-неділя - вихідні дні.
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №1137 от 11.12.2018
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№2308 от 27.12.2018

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.