Онлайн гроші

Рівень довіри користувачів: 15%

Мікрофінансова компанія Онлайн гроші орієнтована на видачу довгострокових кредитів населенню України. На відміну від більшості конкурентів організація позичає великі грошові суми. Максимальний термін кредитування становить 20 тижнів. Плюси звернення до компанії Великі грошові суми. Зручні схеми погашення. Можливість пролонгації позики. Перший кредит – під 0%. Декілька кредитних продуктів на вибір. Лояльність до клієнтів із зіпсованою […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії Онлайн гроші

Термін видачі кредитувід 30 до 140 днів
Перший кредит7000 грн
Сумавід 7000 до 30000 грн
Ставка новым клиентам1%
Ставка на повторний займ1%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду20 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Мікрофінансова компанія Онлайн гроші орієнтована на видачу довгострокових кредитів населенню України. На відміну від більшості конкурентів організація позичає великі грошові суми. Максимальний термін кредитування становить 20 тижнів.

Плюси звернення до компанії

Великі грошові суми.
Зручні схеми погашення.
Можливість пролонгації позики.
Перший кредит – під 0%.
Декілька кредитних продуктів на вибір.
Лояльність до клієнтів із зіпсованою кредитною історією.
Висока швидкість обслуговування – час розгляду заявок 20 хвилин.
Хто може стати клієнтом Онлайн гроші

Стати клієнтом компанії може лише громадянин України, який досяг 18 років. Є варіанти кредитування пенсіонерів віком до 70 років. Перевага надається працюючим пенсіонером. Соціальний статус і заробітної плати при оформленні мікрокредиту ролі не грають.

Документів для оформлення позики потрібно лише два: паспорт та ідентифікаційний код. Для оформлення також потрібний мобільний телефон та електронна пошта. Туди приходить рішення щодо кредитної заявки, а також інформація рекламного характеру.

Алгоритм оформлення кредиту

МФО Онлайн гроші пропонує два способи оформлення кредиту – у відділенні компанії та через інтернет. Онлайн оформлення є безпечнішим способом, оскільки не вимагає присутності клієнта в офісі компанії.

Оформлення мікропозички в онлайн режимі відбувається так:

Крок 1. Перевірка умов позики

Для цієї мети клієнт може скористатися кредитним калькулятором, на якому чітко видно умови позики: розмір позики, терміни, відсотки та сума до повернення. Відповідно до законодавства України клієнтам мікрофінансових компаній нараховуються відсотки лише за фактичну кількість днів. Тому що швидше позичальник поверне борг, то меншу суму має повернути.

Крок 2. Реєстрація на сайті

Оформлення позички неможливе без реєстрації особистого кабінету. За допомогою особистого кабінету зручно не лише подавати заявку, а й перевіряти інформацію про поточний борг, уточнювати дату та суму погашення, переглядати підписаний кредитний договір, а також сплачувати позику.

Для первинної реєстрації користувач вказує ім’я та номер телефону. Не рекомендується змінювати номер телефону, інакше можуть виникнути проблеми з входом на сайт. Як пароль сайт Онлайн гроші зазвичай використовує код зі смс.

Крок 3. Заповнення кредитної заявки

Питання анкети стандартні для МФО і повинні викликати складності. Необхідно заповнити всі поля, і чесно відповідати на поставлені запитання. Допущені помилки та друкарські помилки можуть стати причиною відмови кредитної компанії. Не рекомендується завищувати заробітну плату або приховувати свої непогашені позики. Актуальні дані клієнта можуть випливти назовні, якщо громадянин уже мав справу з кредитними компаніями.

Після заповнення анкети рекомендується перевірити на наявність помилок. Не допускайте помилок у написанні імені або прізвища. Обов’язково вкажіть свою справжню адресу, якщо вона не співпадає з пропискою. Якщо ви зазначили раніше актуальну адресу, а потім вирішили приховати цей факт – у видачі позики вам можуть відмовити.

Крок 4. Перевірка банківської картки

Верифікація банківської картки – це обов’язкова процедура при видачі онлайн-кредиту. Щоб прикріпити картку до особистого кабінету на рахунку, необхідно мати не менше 1 гривні. Під час перевірки фінансова компанія заблокує на рахунку клієнта довільну суму. Ці кошти повернуться назад незалежно від рішення щодо кредиту та результатів верифікації. Від клієнта потрібно просто вказати точну суму (до копійок), яку заблокував банк у спеціальному полі. Це лише додатковий запобіжний захід, який дозволить переконатися, що банківська карта знаходиться в руках її власника, а не шахрая.

Щоб прикріпити картку до особистого кабінету, користувач повинен вказати її номер, термін дії та код на звороті карти.

Крок 5. Підписання кредитного договору

Документ підписується в електронному вигляді після того, як фінансова компанія дала позитивну відповідь на кредит. Договір підписується клієнтом за допомогою введення буквено-цифрового коду смс. Клієнт повинен натиснути кнопку «Згоден». Підписати кредитний договір також можна за допомогою цифрового підпису. Після цього угоду буде укладено. Кошти перераховуються на карту протягом 1 хвилини.

Чому компанія може відмовити у кредиті?

Найчастіше причинами відмови є помилки або друкарські помилки анкети, а також явна брехня клієнта (наприклад, величезна зарплата, за якої він просить у борг 1000 гривень). Також причиною може бути велике кредитне навантаження, яке вже несе клієнт. Якщо в кредиті відмовлено, можна звернутися за новою позикою за кілька днів.

Іноді позичальникам допомагає зміна умов позики, наприклад запит меншої кредитної суми. Причиною відмови можуть бути застарілі дані УБКІ, коли борг позичальника давно погашено, але не проведено на базі.

Пролонгація позики

Після закінчення терміну кредитного договору клієнт має повернути суму у повному обсязі. В іншому випадку за кожен день прострочення йому буде нарахована пеня у розмірі 2% від тіла кредиту. Щоб не зіткнутися зі штрафними санкціями, можна попросити про відстрочення платежів. Таку відстрочку називають пролонгацією. Оформити її можна в особистому кабінеті, просто сплативши відсотки, що набігли. Продовжувати позику можна необмежену кількість разів.

Як погасити кредит

 1. В особистому кабінеті

Оплата позики відбувається із прикріпленої раніше банківської картки. Часом займає лічені секунди, додаткова комісія не знімається. Після оплати позики можна за необхідності оформляти нову. Якщо статус кредиту не оновлюється, зверніться до служби підтримки.

 1. За допомогою терміналів самообслуговування

З цією метою підходять Приват24, а також EasyPay. Для оплати в пошуковому рядку запроваджується назва МФО Онлайн гроші. Необхідно вказати код ІПН та номер кредитного договору. Оплата відбувається готівкою, яку необхідно внести до купюроприймача терміналу. Платіжні термінали можуть знімати комісію.

 1. За допомогою сайту EasyPay

Найзручніше заходити на сайт EasyPay через сайт Онлайн гроші. У цьому випадку поля будуть автоматично введені ЄДРПОУ та розрахунковий рахунок фінансової компанії. Одним платежем можна погасити позику у розмірі до 30 тисяч гривень. Якщо кредит перевищує цю суму, сплатити борг можна двома частинами. Попередньо необхідно зареєструватися на сайті платіжної системи.

 1. За допомогою мобільного додатка Приват24

Для оплати у мобільному додатку свого банку необхідно запровадити назву МФО. Також можна зробити перехід через офіційний сайт фінансової компанії. Обов’язково вкажіть розмір платежу, його призначення та номер кредитного договору.

 1. Банківська каса

Оплачувати кредити можна у касі будь-якого банку. Головний мінус банківського обслуговування – довгі черги та довге зарахування коштів (іноді до 3 банківських днів).

Документи

Для всіх зареєстрованих та незареєстрованих користувачів у вільному доступі надано документи фінансової організації:

 • правила надання послуг;
 • актуальна інформація щодо діючих кредитних продуктів;
 • свідоцтво про реєстрацію компанії;
 • договір оферти;
 • положення про конфіденційність даних;
 • умови обробки персональних даних клієнтів;
 • аудиторські звіти;
 • дані про підрозділи та керівництво компанії.

Знайти документи можна у розділі “Загальна інформація”.

Контакти Онлайн гроші

Онлайн гроші належать ТОВ «Споживчий центр».

Юридична адреса: м. Київ, Шевченківський район, вул. Саксаганського 133 А.

Телефон компанії: (044) 498 10 20.

Телефон служби підтримки: 073 378 67 25.

Графік роботи служби підтримки: будні дні – з 9.00 до 20.00, вихідні – з 10.00 до 18.00.

Електронна пошта: info@sgroshi.com

Контактна інформація

Телефон:
 • (044) 498 10 20
E-mail:info@sgroshi.com
Юр. адреса:01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А
Час роботи підтримки:24/7
Ліцензія Нацкомфінпослуг:от 28.02.2017 г. №438

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.