PanCredit

Рівень довіри користувачів: 41%

Панкредіт є товариством з обмеженою відповідальністю і належить ТОВ «Дай Ко». Організація є мікрофінансової компанією, яка видає мікропозики на просторах інтернету. Працює з 2016 року. Що таке сервіс ПанКредіт Кредити пропонуються всім громадянам України, незалежно від рівня прибутків і соціального статусу. Існують варіанти кредитування для домогосподарок, студентів, пенсіонерів і безробітних. Отримати кредит можуть навіть люди […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії PanCredit

Термін видачі кредитувід 7 до 30 днів
Перший кредит10000 грн
Сумавід 500 до 10000 грн
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ1.62%
Віквід 23 до 55 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошейГотівкою
На карту

Панкредіт є товариством з обмеженою відповідальністю і належить ТОВ «Дай Ко». Організація є мікрофінансової компанією, яка видає мікропозики на просторах інтернету. Працює з 2016 року.

Що таке сервіс ПанКредіт

Кредити пропонуються всім громадянам України, незалежно від рівня прибутків і соціального статусу. Існують варіанти кредитування для домогосподарок, студентів, пенсіонерів і безробітних. Отримати кредит можуть навіть люди з поганою кредитною історією. Застава та поручителі не потрібні.

умови

Термін кредитування – від 7 до 30 днів.

Суми позик – від 500 до 10 тисяч гривень.

Ставка – 0% для першого кредиту, 1,62% при повторному зверненні.

Головні переваги компанії

 1. Мінімум документів для оформлення.
 2. Не потрібно відвідувати офіс фірми.
 3. Партнерська програма, яка дозволяє заробляти при залученні одного.
 4. Продумана програма лояльності, яка поступово дозволяє знизити вартість кредиту на 35%. (10% при другому кредиті).
 5. Кредити видаються за 10 хвилин.

Істотних недоліків не виявлено

 • Вимоги до позичальників
 • паспорт громадянина України;
 • працездатний вік 18-65 років;
 • телефон і ноутбук з доступом в інтернет;
 • карта українського банку, на балансі якої хоча б 1 гривня.

Оформлення позики

Перше що ви повинні зробити – зареєструвати особистий кабінет. Постійні клієнти можуть просто увійти в свій аккаунт, натиснувши на фразу «мій кабінет» в правому верхньому кутку екрану. Для авторизації введіть логін і пароль. Логіном служить номер телефону. При реєстрації також вказується адреса електронної пошти, куди має протягом декількох хвилин прийти лист з посиланням для входу в обліковий запис.

Друге, кожен клієнт заповнює стандартну анкету, відповідаючи на питання і вписуючи відповіді в спеціальні графи. Але перед тим як приступати до оформлення заявки вам краще попередньо перевірити свій займ на кредитному калькуляторі, який представлений на сайті. Суму і термін позики можна підкоригувати на більш пізніх етапах заповнення кредитної заявки.

Третє, вам потрібно пройти верифікацію карти. Це перевірка, яка дозволяє перевірити приналежність банківської карти особисто вам. Мікрофінансових компанія блокує на рахунку довільну суму (зазвичай в межах однієї гривні), а клієнт повинен вписати цю суму до копійок в спеціальну графу. Тільки після цього верифікація буде завершена. Крім того клієнта попросять ввести номер карти і cvv-код (він знадобиться для оплати кредиту).

Далі ви просто чекаєте рішення кредитної компанії. Відповідь в середньому приходить через 10 хвилин. Якщо інформації недостатньо або необхідно щось уточнити, вам може передзвонити кредитний менеджер. Тому тримайте телефон під рукою.

Після схвалення заявки приступайте до підписання кредитного договору. Врахуйте, що він підписується в кілька кліків, а до погодження на всі умови кредитора буде введення спеціальних символів, які прийдуть до вас в смс.

Засоби приходять на карту відразу після підписання кредитного договору.

Акції Панкредіт

На даний момент компанія пропонує клієнтам дві акції – Кредит під 0,01% і Приведи друга. І якщо з безвідсотковим кредитом все ясно, то партнерська програма – нововведення для вітчизняних МФО.

Що пропонує Панкредіт? Зареєструватися в партнерській програмі і надіслати другу посилання, по якій він може взяти кредит у розмірі до 10 000 гривень. Як тільки один оформляє кредит, ви отримуєте невелику грошову винагороду.

Погашення кредиту

Платіжні термінали

EasyPay, iBox, City24 – ось список терміналів, в яких можна погасити позику від Панкредіт. Це зручно, оскільки платіжний термінал є в будь-якому найближчому супермаркеті. Процес не займе багато часу, єдине – ви заздалегідь повинні знайти в кредитному договорі реквізити для оплати. При виборі варіанту оплати ви можете вибрати як повне погашення, так і пролонгацію вашого позики.

Особистий кабінет

Найзручніше погашати позику на сайті фінансової компанії. Кошти будуть зніматися з вашої пластикової карти, яку ви раніше прикріпили до аккаунту.

Банківський переказ

Може надходити на рахунок кредитора кілька днів. І це не рахуючи черг в касі банку. В іншому це досить зручний спосіб, в результаті якого на руках у клієнта залишається паперова квитанція про оплату. Не забувайте про те, то українські банки можуть знімати комісію за переказ.

Відгуки клієнтів

Ми знайшли кілька відгуків про роботу компанії Панкредіт.

Користувач під ніком Гуляєва Марія скористалася послугами сервісу, коли гроші терміново знадобилися їй для переїзду на нове місце проживання. Вона вже кілька разів зверталася до послуг Панкредіт, але брала в борг тільки невеликі суми. Цього разу вона ризикнула і залишилася задоволена, оскільки зуміла вирішити свої фінансові труднощі і як результат змінилася якість її життя – нова квартира, за яку терміново потрібно було заплатити, виявилася ближче до місця її роботи.

Користувач під ніком Марія Федяйко не очікувала, що користуватися послугами компанії так просто і легко. Вона оформила 10 тисяч, незважаючи на те, що це був її перший мікропозик і залишилася задоволена результатом.

Користувач під ніком Гаврилова Анна не приховує, що кредит знадобився їй для покупки сукні. Спочатку вона сумнівалася в своєму рішенні, вважаючи себе марнотратною, але в підсумку залишилася повністю задоволеною, оскільки обзавелася якісної річчю в потрібний момент і за прийнятною для дівчини ціною. Вона вважає відсоток Панкредіт невеликим і віддає позику відразу після зарплати, і тому проблем з погашенням у неї не виникло. В результаті шикарне плаття дісталося їй по знижкам на розпродажі, а позику був закритий.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://pan.credit
Телефон:
 • 0 (800) 339-555
E-mail:info@pancredit.net
Юр. адреса:08135, Киевская обл., Киево-Святошинский р-н, с. Чайки, ул. Антонова, 8А
Час роботи підтримки:24/7
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №814 от 01.11.2016
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№2742 от 01.11.2016

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.