Pozichka

Рівень довіри користувачів: 15%

POZICHKA – сервіс надійного онлайн кредитування.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Pozichka

Термін видачі кредитувід 5 до 65 днів
Перший кредит4000 грн
Сумавід 250 до 15000 грн
Ставка на повторний займ1.75%
Віквід 20 до 65 років
Час розгляду5 хв
Спосіб отримання грошейГотівкою
На карту

Pozichka – онлайн-сервіс послуг з оформлення термінових мікропозик. Проект вперше з’явився на ринку України в 2014 році і з тих пір успішно конкурує з іншими компаніями в ніші мікрофінансових організацій. Головною відмінною рисою Pozichka є швидкість надання послуг – з моменту схвалення кредитної заявки до моменту отримання грошових коштів на картку клієнта проходить всього кілька хвилин. Високий рівень компетентності співробітників, а також бездоганна якість сервісу робить процес оформлення позики швидким і максимально комфортним для всіх користувачів незалежно від рівня їх доходів і терміну співпраці з компанією.

Вимоги до позичальників

Скористатися можливостями отримання швидких мікрокредитів в сервісі Pozichka можуть споживачі, які відповідають таким критеріям:

  • громадянство України;
  • наявність діючого паспорта та ідентифікаційного коду ІПН;
  • вікова група від 18 років;
  • наявність діючої картки українського банку;
  • наявність мобільного телефону з сім-картою українського оператора зв’язку.

Для проходження процедури оформлення мікрокредиту необхідно вказати на офіційному сайті компанії номер свого мобільного телефону, розмір необхідної суми і термін її повернення. Після натискання кнопки «Подати заявку» на номер прийде СМС з паролем доступу в Персональний кабінет користувача. Там клієнт може завантажити документи і відправити заявку на розгляд – протягом п’яти хвилин надходить відповідь. Якщо заявка схвалена – заповнюються деякі персональні дані, онлайн підписується Договір в електронному вигляді і гроші надходять на картку за вказаними реквізитами.

Пролонгація

Життєві обставини можуть скластися таким чином, що повернути оформлений кредит своєчасно буває важко – затримали зарплату, пенсію або стипендію у ВНЗ, не повернули вчасно борг або підвели на роботі. Pozichka надає таким клієнтам право на пролонгацію позики за умови, що термін його продовження не перевищує періоду користування коштами, а також були оплачені всі нараховані процентні платежі і фіксований платіж за це продовження. Продовжити термін дії Договору можна в Персональному кабінеті користувача на офіційному сайті компанії.

Прострочення і штрафи

У разі формування своєчасно невиплаченої заборгованості та порушення умов укладеного Договору на повну суму простроченої заборгованості кредиту нараховується піна в розмірі 1,75% в календарний день. При цьому необхідно пам’ятати, що прострочення є найбільш несприятливим варіантом розвитку подій – це спричинить за собою нарахування штрафів, погіршення кредитної історії клієнта і інші проблеми.

Акції та спецпропозиції

Pozichka є онлайн-сервісом з постійною діючою програмою лояльності. Трьома основними напрямки цієї програми є:

  • прогресивне збільшення розміру доступного кредитного ліміту після успішного погашення попередньої позики;
  • бонусна програма за залучення друзів і рідних до системи мікрокредитування на сервісі. За кожного нового клієнта нараховуються бонусні бали, які можна конвертувати в реальні гроші і отримати на свою картку;
  • в рамках сезонних пропозицій і святкових акцій розігруються промокодом на знижки. Ці промокодом можна використовувати при оформленні нових кредитів для економії своїх коштів, ввівши код у відповідне поле на сайті.

Переваги

Компанія Pozichka пропонує своїм клієнтам найкращий сервіс і максимально зручні умови співпраці. Перевагами проекту є цілодобовий режим роботи, максимально швидка обробка заявок і виплата грошей, відсутність зайвих комісійних витрат і зборів при оформленні кредиту. Найкращим показником затребуваності послуги є лояльність клієнтів – сервіс Pozichka пишається постійними зв’язками і високим відсотком повторних оформлень позик користувачами.

Контактна інформація

Веб-сайт:pozichka.ua
Телефон:
  • +38 044 490-62-40
E-mail:info@infinance.com.ua
Юр. адреса:Україна, 01033, Київ, вул. Жилянська, 41.
Час роботи підтримки:9:00 - 20:00 (без вихідних)
Свідоцтво про реєстрацію:ІК №126 от 15.05.2014
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№163 от 26.01.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.