Перша позика під 0%

SOS Credit

Рівень довіри користувачів: 67%

Ви можете отримати гроші за 5 хвилин, не виходячи з дому! Ніяких черг або бюрократії – щоб отримати кредит, Вам знадобляться тільки Інтернет і банківська картка. SOS CREDIT не бере грошей за розгляд заявки і не має ніяких прихованих платежів і комісій. Всі фінансові операції і дані клієнта надійно захищені.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії SOS Credit

Термін видачі кредитувід 7 до 30 днів
Перший кредит7000 грн
Сумавід 500 до 15000 грн
Безкоштовний кредит7000 грн на 30 днів
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ3%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду5 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

SOS Credit – зручний і функціональний онлайн-сервіс з видачі мікрокредитів. Українська компанія є частиною міжнародного фінансового холдингу SOS Credit Holding B.V. Всього за 20 хвилин будь-який новий користувач може отримати до 7000 гривень позики на свою картку, а при повторному зверненні кредитний ліміт збільшується до 20000 гривень. Якщо Ви знову вирішили використовувати сервіс для швидкого отримання коштів – Вам буде потрібно затратити всього кілька хвилин. Фінансові позики від МФО SOS Credit – це просто, прозоро і надійно. Скористатися ними може пенсіонер, студент, офісний працівник чи бізнесмен для вирішення термінових побутових або ділових проблем.

Вимоги до позичальників

Вимоги до потенційних позичальників максимально прозорі і прості. Для оформлення кредиту в мікрофінансовій компанії SOS Credit необхідні:

  • громадянство України;
  • діючий паспорт;
  • індивідуальний податковий номер ІПН;
  • вік 18 і більше років.

На першому етапі отримання кредиту необхідно пройти просту реєстрацію на сайті компанії. Для цього знадобиться номер мобільного телефону українського оператора зв’язку та адресу електронної пошти. Потім вибираємо суму кредиту і термін (до 30 календарних днів). Для нових клієнтів кредитна ставка становить 0.01% в день. Потім натискаємо на кнопку «Отримати кредит» і заповнюємо в відкрилася анкеті свої контактні дані. На цьому кроці необхідно максимально точно і повно заповнити всі поля, так як якщо подальша перевірка виявить недостовірність зазначеної інформації, то в отримання позики Вам буде відмовлено. Завантажуємо скан-копії документів, вказуємо реквізити банківської картки для переказу грошових коштів, проходимо верифікацію і відправляємо заявку на перевірку.

Обробка заявок здійснюється в автоматичному режимі спеціальною системою протягом 15-20 хвилин. Після винесення позитивного рішення, гроші перераховуються на зазначену карту. Відмовою у видачі кредиту може бути недостовірність зазначеної інформації, шахрайські дії з скан-копіями документів або наявність прострочених заборгованостей в інших МФО.

Пролонгація

Не можете вчасно виплатити свій кредит або його частину? Не біда – SOS Credit пропонує своїм клієнтам послугу пролонгації або продовження терміну дії договору фінансового позики. Максимальний термін пролонгації становить 30 днів. Замовити послугу можна в Особистому кабінеті користувача на офіційному сайті компанії за умови повної оплати нарахованих процентних платежів. Пролонгувати кредит можна будь-яку кількість разів. Для тих клієнтів компанії SOS Credit, які оформили свій перший кредит і вказали термін його дії від 1 до 18 днів, пролонгація можлива тільки на один тиждень. Якщо ж було вказано термін в 19-30 днів, то пролонгацію можна оформити на 7, 15 або 30 календарних днів. Базова ставка при цьому складає 1,99%.

Прострочення і штрафи

За кожен день простроченої заборгованості мікрофінансових організація SOS Credit нараховує ставку штрафну ставку відсотка 3% на суму заборгованості. При подальшій невиплаті боргу компанія звертається в судові органи для примусового відшкодування або передає право власності на кредит третім особам. Якщо заборгованість була погашена або пролонгована в перші 3 календарні дні прострочення – клієнт зберігає свою знижку в програмі лояльності компанії.

Акції та спецпропозиції

Компанія SOS Credit пропонує всім своїм клієнтам постійно діючу програму лояльності. В рамках програми поширюються промокоди на знижку при оформленні наступних позик. Ввести промокод можна прямо в формі кредитної заявки. Розмір знижки залежить від конкретної акції або спеціальної пропозиції. Промокоди поширюються в СМС-розсилках, в розсилках по електронній пошті або на сторінках компанії SOS Credit в соціальних мережах.

Переваги

Ключовими перевагами компанії SOS Credit є:

  • низький відсоток відмов у видачі кредитів;
  • наявність функції «Кредит по СМС» – відправлення заявки на кредит СМС-повідомленням на номер компанії для постійних клієнтів;
  • прогресивні знижки на позики в рамках програми лояльності.

Контактна інформація

Веб-сайт:soscredit.ua
Телефон:
  • 044 36 36 767
  • 0 800 211 767
E-mail:support@sos-credit.com.ua
Юр. адреса:Україна 04070, Київ, вул. Почайнинська 23
Час роботи підтримки:з 9:00 до 18:00 (будні)
Свідоцтво про реєстрацію:ІК №144 от 20.08.2015
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№ 163 от 26.01.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.