Кредити для студентів з 18 років

Student Loan

Рівень довіри користувачів: 15%

Компанія Student Loan – надає онлайн кредити для студентів віком від 18 до 24 років. Перша позика до 10 000 грн під 0%.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Student Loan

Термін видачі кредитувід 90 до 365 днів
Перший кредит10000 грн
Сумавід 300 до 10000 грн
Безкоштовний кредит10 000 грн на 30 дн.
Ставка на повторний займ0.37%
Віквід 18 до 24 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Компанія Studentloan – це спеціалізований онлайн-сервіс мікрокредитування, основною аудиторією якого є студенти вищих навчальних закладів України. Кожен з нас, пройшовши навчання у ВНЗ, знає, що в деякі моменти часу нам не вистачало «зовсім трохи» грошей до стипендії на покупку гаджета, похід в кіно або на відпочинок у вихідний день. Оформлення кредиту в банку – тривала процедура, що вимагає наявності заставного майна, а сервіс Studentloan пропонує рішення фінансової проблеми за кілька хвилин без зайвої паперової тяганини і отримання довідок про доходи.

Вимоги до позичальників

З точки зору головної цільової аудиторії всі вимоги до потенційних отримувачів кредитів максимально прості, зрозумілі і прозорі. Для оформлення мікрокредиту користувач повинен:

  • бути громадянином України;
  • мати вік 18 років і старше;
  • мати чинний внутрішній паспорт і ідентифікаційний код ІПН;
  • мати смартфон з діючої сім-карткою українського оператора зв’язку.

Крім того, кредити Studentloan надаються онлайн і, тому Вам буде потрібна платіжна картка, емітована українським банком. Вся процедура оформлення кредиту складається з чотирьох кроків. Спочатку необхідно вибрати на сайті компанії необхідну суму і термін погашення позики. Потім, заповнюється анкета з зазначенням мінімального набору персональної інформації. На третьому кроці після обробки заявки система повідомляє про рішення і, в разі схвалення, гроші надходять на картку. Термін кредитування становить від 7 до 62 днів, а максимальна сума дорівнює десяти тисячам гривень при першому оформленні та до п’ятнадцяти тисяч при повторних.

Пролонгація

Оформляючи кредит і вказуючи термін його повернення, нерідко ми невірно розраховуємо свої можливості або життя вносить корективи в наші плани. Якщо з тієї чи іншої причини повернути гроші вчасно не виходить, то найоптимальнішим виходом із ситуації є пролонгація на строк до 30 днів. Продовжуючи термін дії кредиту, клієнт отримує можливість не платити пеню і штрафи, а також не погіршує свою кредитну історію. Пролонгувати кредит можна будь-яку кількість разів, сплативши нараховані процентні платежі і фіксований збір 37% від суми заборгованості, при цьому розмір процентних платежів не збільшується.

Прострочення і штрафи

У разі формування простроченої заборгованості і не оформлення пролонгації кредиту нараховується пеня в розмірі 1,5% від основного тіла кредиту, починаючи з першого ж дня. До злісних неплатників подаються судові позови або їх борги передаються третім особам відповідно до умов Угоди про позику. Подібні неприємності не варті такої невеликої суми – необхідно відразу звертатися за пролонгацією в разі виникнення проблем.

Акції та спецпропозиції

Онлайн-сервіс мікрокредитування Studentloan пропонує всім своїм клієнтам постійно діючу акційну пропозицію – перший кредит за пільговою ставкою в 0% для всіх бажаючих. Нульовий розмір процентної ставки застосовується в автоматичному режимі при оформленні кредиту на офіційному сайті компанії. Крім цього, компанія здійснює постійні розіграші грошових призів і бонусів, про які можна дізнатися на сайті або на сторінках сервісу в соціальних мережах.

Переваги

Головними конкурентними перевагами проекту Studentloan, що відрізняє його від інших мікрофінансових організацій, є:

  • пільгова відсоткова ставка в 0% для всіх нових клієнтів;
  • отримання мікрокредитів особами, які не мають постійного місця роботи;
  • висока стеля першої позики – до 10 000 грн .;
  • обробка кредитних заявок в онлайн автоматичному режимі;
  • надання позик навіть тим клієнтам, які мають «погану» кредитну історію.

Якщо додати до цього роботу в цілодобовому режимі через смартфон, то ми отримуємо ідеальний сервіс для студентів, яким терміново знадобилася невелика грошова сума на пару днів або тижнів.

Контактна інформація

Веб-сайт:www.studentloan.com.ua
Телефон:
  • +38 (073) 32 62 233
E-mail:info@studentloan.com.ua
Юр. адреса:03035, вул. Сурикова 3А, м Київ
Час роботи підтримки:цілодобово
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№ 4021 от 10.10.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.