The Credit

Рівень довіри користувачів: 86%

TheCredit – онлайн – сервіс кредитів, що забезпечує швидкий, зручний і простий доступ до грошових коштів. Основна сфера нашої роботи – швидкі кредити онлайн для забезпечення різних фінансових проблем населення.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії The Credit

Термін видачі кредитувід 3 до 30 днів
Перший кредит3000 грн
Сумавід 1000 до 7000 грн
Ставка на повторний займ1.9%
Віквід 18 до 70 років
Час розгляду3 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

TheCredit – це сучасний і зручний онлайн-сервіс, який допомагає швидко і безпечно отримати термінову фінансову допомогу на будь-які цілі. Основний напрямок діяльності проекту – споживче мікрокредитування фізичних осіб без необхідності оформлення довідок про доходи, інших документів і особистого відвідування відділень або офісу. Кошти можуть витрачатися на будь-які цілі – покупка нового телефону, похід в магазин, поїздка на море або на відпочинок, термінові витрати на лікування.

Вимоги до позичальників

Отримати мікроссуду в МФО TheCredit може будь-який громадянин України, який відповідає таким вимогам:

  • проживає на території України, крім зони проведення АТО і АР Крим;
  • має вік від 18 до 65 років;
  • має чинний внутрішній паспорт та індивідуальний ідентифікаційний номер ІПН;
  • має активну платіжну картку банку України;
  • має номер мобільного телефону українського оператора зв’язку та адресу електронної пошти.

Користувач, який захотів скористатися послугами мікрофінансової організації ЗеКредит, повинен пройти просту і коротку процедуру реєстрації на сайті. Для цього на головній сторінці необхідно на кредитному калькуляторі вибрати суму і термін запозичення – до 3000 гривень на термін до 30 діб для нових клієнтів. Після цього натискаємо на кнопку «Оформити кредит» і переходимо безпосередньо до реєстрації – вказуємо прізвище, ім’я, по батькові та номер мобільного телефону. Після цього вказуємо паспортні дані, ідентифікаційний код і платіжні реквізити картки, на які слід перерахувати кошти позики. Обов’язковою умовою є верифікація картки – підтвердження її приналежності клієнту. Для того на балансі повинно бути не менше 5 гривень, частина з яких буде тимчасово заморожена – розмір цієї суми буде служити перевірочним кодом в системі.

Зазвичай перевірка внесеної інформації займає приблизно 15-20 хвилин для першого оформлення і 3-5 хвилин для повторних. Причинами для відмови можуть бути виявлені факти недостовірної інформації або критичний рівень простроченої заборгованості в інших МФО України. Після схвалення заявки кошти перераховуються на карту миттєво. Компанія працює цілодобово, без вихідних і святкових днів – заявку на оформлення кредиту можна подати в будь-який зручний для користувача момент. Використовувана ставка становить 1,9% на добу.

Пролонгація

Якщо у клієнта виникли тимчасові фінансові труднощі – він може оформити послугу продовження виплати мікрокредиту або пролонгацію. Пролонгація в МФО ЗеКредіт надає йому можливість виплатити борг пізніше без нарахування штрафних відсотків і передачі даних про позичальника в Українське бюро кредитних історій. Послугу можна активувати в особистому кабінеті користувача на сайті, сплативши при тому всі нараховані процентні платежі. На відміну від інших компаній, The Credit надає можливість пролонгувати навіть прострочену позику, сплативши не тільки відсотки, а й всі штрафи. Термін пролонгації дорівнює терміну початкового оформлення мікропозик. Послугою можна скористатися будь-яку кількість разів.

Прострочення і штрафи

Якщо користувач кредитними ресурсами не сплатив свою заборгованість своєчасно і не оформив послугу пролонгації – сума боргу переходить в розряд прострочених платежів. З першого дня прострочення мікрофінансова організація Зе Кредит нараховує штраф у розмірі 2,9% на суму боргу. Інформація про клієнта передається в Українське бюро кредитних історій, що не дозволить йому в майбутньому оформити позику в інших МФО України. Проти злісних неплатників використовуються судові позови про примусове стягнення або право власності на заборгованість передається колекторським компаніям.

Акції та спецпропозиції

МФО TheCredit пропонує своїм клієнтам промокоди на знижки з виплати відсоткових платежів на наступні оформлення мікрокредитів. Використовувати промокод можна, запровадивши його значення в відповідне інформаційне поле при оформленні заявки. Отримати код можна на корпоративному сайті, на сторінці компанії в соціальних мережах, через поштову або СМС-розсилку, оформлену при реєстрації.

Переваги

Перевагами співпраці з компанією є:

  • швидкі і зручний сервіс;
  • можливість пролонгації оформленого кредиту навіть при простроченні;
  • функціональний дизайн Особистого кабінету користувача.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://thecredit.com.ua/
Телефон:
  • 0 800 219 931;
  • 044 364 99 31;
E-mail:thecredit2019@gmail.com
Юр. адреса:04050, м. Київ, вул. Глибочицька, будинок 17, корпус 2, ЛІТ. "1-А", офіс 207
Час роботи підтримки:з понеділка по п'ятницю - з 10:00 до 18:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00, субота, неділя та державні свята - вихідні дні.
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№1108 от 13.06.2019

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.