Veomini

Рівень довіри користувачів: 15%

Veomini – нове слово в онлайн-кредитуванні. Сервіс являє собою мобільний додаток, скачавши яке клієнт може оформити мікрокредит з неймовірною швидкістю, витративши всього 2 хвилини вільного часу. Додаток було створено компанією Maniveo і швидко завоювало популярність у користувачів інтернету. Негативних відгуків про роботу фінансової компанії в мережі не виявлено. Особливості кредитування Сервіс працює цілодобово, залишити кредитну […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії Veomini

Термін видачі кредитувід 5 до 65 днів
Перший кредит4500 грн
Сумавід 50 до 4500 грн
Ставка новым клиентам0.1%
Ставка на повторний займ0.1%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду5-10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Veomini – нове слово в онлайн-кредитуванні. Сервіс являє собою мобільний додаток, скачавши яке клієнт може оформити мікрокредит з неймовірною швидкістю, витративши всього 2 хвилини вільного часу. Додаток було створено компанією Maniveo і швидко завоювало популярність у користувачів інтернету. Негативних відгуків про роботу фінансової компанії в мережі не виявлено.

Особливості кредитування

Сервіс працює цілодобово, залишити кредитну заявку можна в будь-який час, перебуваючи в будь-якій точці України. Соціальний статус майбутнього позичальника при цьому ролі не грає, підтверджувати рівень доходу, пред’являти заставу і поручителів також не потрібно. Заявки розглядаються системою Veomini протягом 1 хвилини.

Умови кредитування

Отримати мікрокредит може будь-який громадянин України, якому виповнилося 18 років.

Для оформлення мікропозик знадобляться:

 • паспорт ID або старого зразка;
 • ІПН;
 • контактний телефон;
 • e-mail для отримання повідомлень і повідомлень рекламного характеру;
 • банківська карта українського банку.

Переваги звернення до Veomini

 1. Заповнити форму анкети – клієнт витрачає мінімум зусиль.
 2. Додаткових нарахувань немає.
 3. Документів для оформлення – мінімум.
 4. Миттєва відповідь банку і зарахування коштів на карту.
 5. Клієнт сам вибирає графік погашення.
 6. Настирливих дзвінків менеджерів компанії для уточнення питання немає.
 7. Для нових клієнтів відсоткова ставка встановлена ​​на мінімальному рівні.
 8. Програма лояльності для постійних клієнтів, де з кожним новим кредитом зростає і індивідуальна знижка позичальника.

Як отримати кредит

Оформлення кредиту відбувається не на сайті Veomini, а безпосередньо в додатку. Завантажити його краще з Play Market – це швидко і безпечно. Далі можна переходити до оформлення мікропозик.

Заповнити анкету клієнта

Для реєстрації клієнт повинен вказати: контактні дані, номер паспорта, ІПН, банківську карту. Надалі логіном для входу в додаток буде служити номер телефону. Також вхід можливий за відбитком пальця або сканера осіб.

Вибрати умови кредитування

Після заповнення анкети клієнт вибирає суму і термін кредитування. На допомогу прийде кредитний калькулятор. Чим меншим буде термін, тим менше буде і переплата. На калькуляторі чітко видна сума переплати і загальна сума боргу з відсотками – все прозоро і зрозуміло клієнтові.

Верифікувати банківську карту

Перевірка банківської карти обов’язкова процедура. Так фінансова організація розуміє, що перед нею не шахрай, а дійсно власник карти. Для проходження верифікації на рахунку клієнта повинна знаходитися мінімум 1 гривня. Довільна сума блокується на рахунку, і після того як власник карти введе правильне значення в спеціальне поле, перевірка буде пройдена.

Підписати кредитний договір

Після отримання позитивного рішення клієнт підписує кредитний договір. Підписом клієнта служить або його цифровий підпис, або одноразовий ідентифікатор, який він отримує в смс, надісланому компанією на вказаний контактний номер. Електронний договір має повну юридичну силу, перед підписанням його потрібно уважно прочитати. Після цього слід натиснути на кнопку «Згоден».

Після того як кошти перераховані на банківську карту клієнт може повернути їх назад в будь-який момент. Переплата за дострокове погашення не передбачена, навпаки, чим раніше клієнт повертає борг – тим меншими будуть нараховані йому відсотки.

Як погасити кредит

Компанія Veomini передбачила для клієнтів кілька способів погашення.

 1. Банківською картою прямо в мобільному телефоні

Оплата відбувається з прив’язаною до аккаунту банківської карти. Кошти перераховуються на рахунок кредитної компанії після підтвердження клієнтом.

 1. Через інтернет-банкінг

Оплата здійснюється за реквізитами фінансової компанії. Комісія сплачується за тарифами банку клієнта. Зарахування на рахунок кредитора зазвичай відбувається миттєво.

 1. У касі банку

Оплату за мікрокредитів приймає будь-який український банк. Клієнт повинен вказати реквізити і номер кредитного договору. Враховуйте, що обробка перекладу може зайняти кілька днів.

 1. За допомогою онлайн сервісу 2click

На сайті 2click необхідно виконати пошук за назвою мікрофінансової компанії і далі оплатити позику за реквізитами, вказаними в кредитному договорі. Погашення відбувається без комісії.

 1. У терміналах 2 click

Для оплати на екрані терміналу 2click знайдіть пошуковий рядок, вбийте назву МФО Veomini і оплатіть кредит готівкою. Крім реквізитів компанії клієнтові потрібно вказати свій мобільний телефон і код ІПН.

Документи

Компанія Veomini пропонує у вільному доступі наступні документи:

 • ліцензія на ведення фінансової діяльності;
 • сертифікат і свідоцтво МФО;
 • правила надання послуг;
 • діючі тарифи;
 • актуальні акції та правила їх проведення.

Знайти цікавить документ можна в розділі «Юридична інформація». Потрапити в розділ можна вгорі або внизу будь-якої сторінки офіційного сайту Veomini.

Контакти

Індекс: 01015.

Адреса: м Київ, вул. Лейпцизька, будинок 15Б, перший поверх.

ЄДРПОУ: 38569246.

Телефон служби підтримки: 0 800 21 87 20.

Графік роботи служби підтримки: 24/7.

Пошта: support@veomini.com.ua.

Відгуки клієнтів компанії

Користувач під ніком Юрій залишився задоволений роботою додатка. Він користується послугами другий місяць, коли йому потрібно позичити трохи грошей до зарплати.

Користувач під ніком Олександр задоволений роботою мобільного додатка від Veomini. Йому сподобався високий відсоток схвалення позик, адже раніше інші компанії відмовляли чоловікові у видачі позик. Єдиним мінусом чоловік бачить невелику кредитну суму, яка доступна при першому зверненні.

Користувач під ніком Сергій радить всім брати кредити у Veomini. Гроші були на його карті через 20 хвилин. Оформлення позики пройшло швидко, тому нарікань на роботу компанії у нього немає.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://veomini.com.ua/
Телефон:
E-mail:
Юр. адреса:г.Киев, ул.Лейпцигская, 15Б
Час роботи підтримки:24/7
Ліцензія Нацкомфінпослуг:ИК №105 от 14/05/2015г

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.