Cashyou

Рівень довіри користувачів: 92.6%

CashYou – це сучасний сервіс, який дає можливість отримати кредит на банківську картку в будь-який час і в будь-якому місці. Наш сервіс повністю автоматизований і процес отримання кредиту не займає більше 5 хвилин. Наше завдання – забезпечення фінансового комфорту для наших клієнтів в їх повсякденному житті!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Cashyou

Термін видачі кредитувід 1 до 30 днів
Перший кредит2000 грн
Сумавід 100 до 12000 грн
Безкоштовний кредит1000 грн на 12 дн.
Ставка новым клиентам0.1%
Ставка на повторний займ1.5%
Віквід 18 до 75 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

МФО CashYou – це сучасний мікрофінансовий онлайн-сервіс, який дає можливість клієнту оформити кредит на свою платіжну картку за кілька хвилин. Компанія приймає і обробляє кредитні заявки цілодобово, без вихідних і святкових днів. Кешью допоможе Вам здійснити ваші мрії – купити смартфон або комп’ютер, закінчити ремонт, злітати у відпустку або сходити на шопінг. Все це користувачі можу реалізувати без зайвих витрат часу і сил, необхідності збирати довідки і відвідувати банківське відділення.

Вимоги до позичальників

Для отримання позики клієнт повинен відповідати наступним вимогам:

 • бути громадянином України;
 • мати діючий паспорт старого або нового зразка та індивідуальний податковий номер ІПН;
 • мати номер мобільного телефону українського оператора зв’язку та адресу електронної пошти;
 • мати платіжну карту, емітовану українським банком.

Для оформлення першої позики в онлайн-сервісі CashYou необхідно зайти на головну сторінку корпоративного сайту, вибрати необхідну суму, термін погашення на кредитному калькуляторі і натиснути на кнопку «Отримати кредит». Для нових клієнтів термін погашення становить від 2 до 30 діб, а максимальна сума 15000 гривень. Далі заповнюємо анкету користувача – вказуємо контактні і персональні дані, інформацію паспорта та ІПН, реквізити платіжної картки. Відправивши анкету на розгляд, через кілька хвилин отримуємо рішення.

Коли кредитна заявка буде відправлена, фахівець компанії Кешью зв’яжеться з клієнтом за номером мобільного телефону, зазначеного при реєстрації. Це робиться для того, що б підтвердити передану інформацію. Задавши кілька уточнюючих питань, фахівець активує опцію верифікації платіжної картки – підтвердження належності її клієнту. Процедура верифікації зажадає наявність позитивного балансу на карті в сумі до 5 гривень. Потім заявка відправляється на розгляд. Рішення по кредиту приймається автоматично і висилається користувачеві СМС-повідомленням на номер мобільного телефону і в листі на електронну пошту.

Пролонгація

Пролонгація – це послуга продовження терміну дії кредитної угоди. Вона дозволяє виплатити позику пізніше без нарахування штрафних санкцій, пені та погіршення кредитної історії клієнта. Активувати продовження можна на термін до 30 діб. На весь термін пролонгації діє стандартна процентна ставка в розмірі до 1,80%. Використовувати продовження можна стільки раз, скільки буде потрібно. Головною умовою для пролонгації є повна оплата нарахованих процентних платежів.

Прострочення і штрафи

Якщо клієнт вчасно не погасив оформлену позику і не активував послугу пролонгації – на суму боргу нараховуються штраф і пеня. мікрофінансових організація CashYou відправляє дані про прострочення в Українське бюро кредитних історій, що призводить до автоматичного зниження рейтингу позичальника – користувач не зможе оформляти позики в інших МФО України та комерційних банках. При великих термінах прострочення компанія звертається в судові органи для примусового списання коштів з клієнта або може передати право власності на кредит колекторським фірмам.

Акції та спецпропозиції

У МФО Кешью діє бонусна програма для позичальників. Вона дозволяє накопичити бонуси за проходження процедури реєстрації на сайті, успішне оформлення нової позики, участь в сезонних акціях та спеціальних пропозиціях, залучення нових клієнтів за партнерською програмою. Накопичені бонуси надають можливість поліпшити якість кредитного профілю – збільшить термін надання позикових коштів, зменшити ставку відсотка або підвищити кредитний ліміт. Крім того, бонуси можна використовувати для оплати основної суми кредиту або нарахованих процентних платежів.

Переваги

Співпраця з мікрофінансової організацією CashYou це:

 • високий рівень захисту персональної інформації;
 • багаторівнева бонусна система;
 • легкість оформлення позик;
 • кваліфікована служба клієнтської підтримки.

Контактна інформація

Веб-сайт:cashyou.ua
Телефон:
 • 0 800 21 23 00
 • 095 288 23 00
 • 093 170 23 00
 • 067 011 23 00
 • 044 364 23 00
E-mail:info@cashyou.ua
Юр. адреса:61058, м.Харків, вул. Чичибабіна б.7-А, оф 42
Час роботи підтримки:Кожен день з 9:00 до 20:00

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.