Cash2Go

Рівень довіри користувачів: 15%

Сash2go – простий і зручний сервіс отримання кредиту без візиту в банк. Все, що необхідно клієнту, щоб отримати гроші – доступ до мережі Інтернет, паспорт і ІПН. Про інше подбає менеджер.
У Cash2Go кілька кредитних продуктів, за якими нараховується індивідуальний відсоток.
Так, «Кредит на будь-які цілі» можна отримати під 3,8% на місяць,
«Кредит на великий ремонт» від 3%,
«Кредит для бізнесу» також видається від 3% в місяць.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Cash2Go

Термін видачі кредитувід 182 до 2160 днів
Перший кредит100000 грн
Сумавід 2000 до 100000 грн
Ставка на повторний займ0.12%
Віквід 25 до 70 років
Час розгляду60 хв
Спосіб отримання грошейГотівкою
На карту

Сash2go – це зручний і простий онлайн-сервіс оформлення мікрокредитів без необхідності відвідування відділення банку. Все, що потрібно для отримання «швидких» грошей – паспорт, індивідуальний податковий номер і доступ в Інтернет. Кеш Ту Гоу пропонує своїм клієнтам цілодобову фінансову допомогу, яка працює без вихідних і дозволяє реалізувати давно намічені плани всього за кілька кліків мишки або натискань на сенсорний екран смартфона. Користувач може за кілька хвилин отримати кошти до зарплати або пенсії, для закінчення ремонту квартири або довгоочікуваної поїздки на море. Від інших МФО сервіс відрізняється великим кредитним лімітом і ультрадолгімі термінами погашення.

Вимоги до позичальників

Мікрофінансових організація Сash2go висуває до потенційних позичальників наступні вимоги:

  • громадянство України;
  • проживання на всій території України, крім зони проведення АТО і АР Крим;
  • наявність паспорта або пенсійного посвідчення та індивідуального коду ІПН;
  • вік від 25 до 70 років;
  • номер мобільного телефону українського оператора зв’язку і доступ в Інтернет.

МФО Кеш Ту Гоу пропонує своїм клієнтам три види кредитних продуктів – На будь-які цілі, На великий ремонт і Для бізнесу. Перший з них має максимальний ліміт в 50000, а два інших в 100000 гривень з термінами погашення до 36 і до 72 місяців відповідно. Для початку оформлення користувачеві необхідно зайти на головну сторінку сайту і в кредитному калькуляторі вибрати суму і термін запозичення, натиснувши на кнопку «Розрахувати». Після цього слід заповнити коротку анкету, в якій вказується особиста і контактна інформація.

Протягом 15 хвилин після відправлення анкети, оператор онлайн сервісу зв’язується з клієнтом за номером мобільного телефону, зазначеного при реєстрації. Оператор з’ясовує деяку інформацію, а також паспортні дані та ІПН користувача. Рішення про видачу позики буде прийнято протягом однієї години після закінчення дзвінка, після чого клієнт повинен підписати кредитний договір в офісі компанії або викликавши фахівця в будь-який зручний для нього місце. Отримає кошти можна на картку ПриватБанку, на банківський рахунок або за допомогою платіжної системи «Швидка копійка» від Ощадбанку. Погашати оформлену позику необхідно щомісяця відповідно до графіка, позначеному в договорі кредиту. Проводити платіж рекомендується за три робочі дні до дати, зазначеної в графіку, так як в деяких випадках транзакція може бути зарахована на рахунок компанії через деякий час. .

Пролонгація

Мікрофінансова організація Сash2go не надає своїм клієнтам послугу продовження терміну дії кредитного договору або пролонгації. Якщо клієнт з тієї чи іншої причини не може своєчасно погасити оформлену позику, йому необхідно терміново зв’язатися з фахівцями компанії будь-яким зручний для нього способом.

Прострочення і штрафи

У разі порушення графіка погашення оформленої позики МФО Кеш Ту Гоу нараховує на суму боргу штрафи і комісійні платежі, розмір яких залежить від суми позики і терміну оформлення. Компанія передає інформацію про прострочення в Українське бюро кредитних історій і може звернутися до судових органів для примусового стягнення коштів з клієнтів. Крім того, право власності на кредит може бути передано третім особам – колекторським компаніям.

Акції та спецпропозиції

Онлайн-сервіс Сash2go регулярно проводить сезонні акції, які дають можливість користувачам оформити позику на пільгових умовах. Для того, щоб взяти участь в акціях, необхідно підписатися на розсилку по електронній пошті від компанії і слідувати зазначеним в листі інструкціям.

Переваги

Головними перевагами сервісу є:

  • високий кредитний ліміт – до 100000 гривень;
  • тривалий період запозичення – до 72 місяців;
  • кредит без довідки про доходи;
  • прозорі умови надання позик.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://cash2go.com.ua
Телефон:
  • +38 (044) 334-36-90
E-mail:info@cash2go.com.ua
Юр. адреса:м Київ, вулиця Кирилівська, будинок 82, офіс 7.
Час роботи підтримки:пн-пт: 9.00 - 18.00
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№1368 от 02.08.2018

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.