Cashberry

Рівень довіри користувачів: 88%

Бонуси. Кешберрі – це перша мікрофінансова компанія на українському ринку, яка готова надати відповідальним клієнтам бонуси за кожне своєчасне погашення кредиту на карту. При цьому вид бонусу користувач може вибрати самостійно.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Cashberry

Термін видачі кредитувід 7 до 30 днів
Перший кредит5000 грн
Сумавід 100 до 15000 грн
Безкоштовний кредит5000 грн. на строк 7-14 д.
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ1.5%
Віквід 18 до 70 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Cashberry – простий, багатофункціональний і зручний онлайн-сервіс, створений для того, щоб кожен повнолітній громадянин України зміг отримати фінансову підтримку в найнеобхідніший момент. Ключовою особливістю мікрофінансової організації є продумана платформа, яка дозволяє швидко оформити необхідну заявку на отримання позики. Компанія позиціонує себе на фінансовому ринку як надійний партнер, який прийде на допомогу в будь-яких життєвих ситуаціях.

Вимоги до позичальників

Cashberry – це сервіс, який обслуговує позичальників навіть з поганою кредитною історією. Потенційному здобувачеві позики необхідно відповідати наступним вимогам:

  • бути у віці 18+ років;
  • мати паспорт та ідентифікаційний податковий номер ІПН;
  • мати платіжну картку українського банку.

Крім того, позичальникові знадобиться номер мобільного телефону і доступ в Мережу для проходження процедури реєстрації. Для початку роботи потрібно зайти на офіційний сайт МФО Кешбері, вибрати суму і термін оформлення кредиту. Для новачків доступна позика в сумі до 5000 гривень, а наступні оформлення мають стелю в 15000 гривень. Потім заповнюємо інформаційні поля в відкрившійся анкеті. Звертаємо увагу на те, що чим повніше буде представлена ​​інформація, тим більше шансів на позитивне рішення.

На другому етапі потрібно верифікувати платіжну картку – підтвердити її приналежність заявнику. Для цього на карті повинен бути позитивний баланс рівний або більше 1 гривні. З цього залишку буде заморожена певна сума, розмір якої служить перевірочним кодом. Дізнатися цю суму можна, зателефонувавши до кол-центру банку, зайшовши в Особистий кабінет на сайті банку або отримавши СМС повідомлення, якщо ця послуга активована. Після успішної верифікації система обробляє введені дані кредитної заявки і протягом 10-15 хвилин видає рішення СМС-повідомленням, листом на електронну пошту або повідомленням через Персональний кабінет користувача на сайті Cashberry.

Пролонгація

Пролонгація – це спеціальна послуга, яка надає позичальникові можливість продовження кредитного періоду, якщо він з тієї чи іншої причини не може повернути позику вчасно. Головна умова пролонгації кредиту – повна і своєчасна оплата нарахованих процентних платежів. Продовження оформляється автоматично на 30 днів після надходження оплати. Пролонгація можлива будь-яку кількість разів на колишніх умовах. Оформити послугу можна в Персональному кабінеті, в розділі “Кредит”, натиснувши на кнопку “Оформити пролонгацію”.

Прострочення і штрафи

Прострочення – це порушення позичальником передбачених кредитним договором термінів погашення взятої грошової позики. По закінченню цього терміну компанія надає пільговий період в три календарні дні, протягом яких процентні платежі не нараховуються. Якщо за ці три дні клієнт не сплатив свій кредит і не оформив його пролонгацію – на суму його кредиту нараховуються підвищена процентна ставка. Дані про несумлінне платника передаються в Бюро кредитних історій, що призводить до значного погіршення його рейтингу та подальшому відмову в отриманні кредитів у всіх МФО України. Компанія спрямовує судові позови для примусового стягнення боргу і має право на його переуступку третім особам.

Акції та спецпропозиції

На постійній основі мікрофінансова організація Кешбері поширює серед своїх клієнтів промокоди, які можна конвертувати в знижку при наступних оформленнях кредиту. Розмір знижки залежить від конкретних умов поширення, які вказуються в спеціалізованих розсилках по електронній пошті або в СМС-повідомленнях. На сторінках компанії в соціальних мережах публікуються актуальні акції та сезонні пропозиції, в яких всім передплатникам можна виграти не тільки промокоди, але і реальні грошові призи.

Переваги

Перевагами співпраці з компанією Cashberry є:

  • більше 90% схвалених заявок на перший кредит;
  • покращені умови при наступних оформленнях;
  • автоматична пролонгація при оплаті процентних платежів.

Ліцензія

Свидетельство о регистрации компании Кэшбери

ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ІНВЕСТ ФІНАНС”. НАДАННЯ КОШТІВ У ПОЗИКУ, В ТОМУ ЧИСЛІ І НА УМОВАХ ФІНАНСОВОГО КРЕДИТУ ФАКТОРИНГУ.

Контактна інформація

Веб-сайт:cashberry.com.ua
Телефон:
  • 098 415-18-18
  • 050 415-18-18
  • 093 415-18-18
E-mail:info@cashberry.com.ua
Юр. адреса:04050, м Київ, Шевченківський район, вул. Глибочицька, будинок. 16, офіс 1.
Час роботи підтримки:ПН - ПТ: 08:00 - 20:00 СБ - НД: 09:00 - 18:00
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №756 от 07.06.2016
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№ 1680 від 16.05.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.