Credit365

Рівень довіри користувачів: 90%

Онлайн кредит на вашу карту за 15 хвилин. Для постійних клієнтів, кредитний ліміт збільшується до 20 000 грн, а процентна ставка знижується.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Credit365

Термін видачі кредитувід 7 до 30 днів
Перший кредит5000 грн
Сумавід 500 до 20000 грн
Ставка на повторний займ0.7%
Віквід 18 до 75 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Мікрокредитний онлайн-сервіс Credit365 був створений в 2013 році і з тих пір встиг завоювати довіру своїх клієнтів. Корпоративної місією є завдання зробити процес отримання мікропозик по-справжньому простим і зручним. Кожен клієнт повинен отримати гроші саме тоді, коли вони йому найбільше необхідні, без зайвих витрат часу і сил на оформлення довідок та документів, сидячи на дивані, по дорозі на роботу або в університет. Компанія сповідує принципи прозорості – користувачі не стикаються з прихованими нарахуваннями і комісіями, а кожна важка ситуація може бути вирішена до взаємної вигоди сторін.

Вимоги до позичальників

Перед початком роботи з сервісом Кредіт365 необхідно ознайомитись з вимогами ресурсу. МФО висуває до потенційних заявників наступні критерії відповідності:

  • громадянство України;
  • наявність паспорта та ідентифікаційного коду ІПН;
  • вік 18+ років;
  • платіжна картка українського банку;
  • відсутність активних прострочених кредитів.

Для оформлення кредиту в перший раз користувачеві необхідно зайти на офіційний сайт компанії і в кредитному калькуляторі вибрати суму позики від 500 до 20000 гривень і термін його погашення від 7 до 30 діб. Новим клієнтам компанія надає знижку в 30% на нараховані процентні платежі. Крім того, базова ставка відсотка залежить від терміну погашення позики. Наприклад, якщо перший кредит оформляється на 10 днів, то ставка складе 0,949%, а при оформленні на 30 діб – 0,739%.

Потім переходимо до створення Персонального кабінету користувача за допомогою номера мобільного телефону та адреси електронної пошти. Заповнюємо кредитну заявку і вказуємо особисті і контактні дані. На відміну від інших онлайн-мікрофінансових сервісів компанія не вимагає від клієнтів завантажувати скан-копії документів або особисті фотографії. Потім додаємо реквізити платіжної картки, на яку мають надійти кошти. Після перевірки всіх введених даних система в автоматичному режимі перевіряє їх і виносить своє рішення.

Зазвичай на всю процедуру йде приблизно 15-20 хвилин. Рішення про видачу або відмову у наданні позики буде передано в СМС-повідомленні на номер мобільного телефону, зазначеного при реєстрації. Причинами для відмови можуть бути недостовірність введеної інформації, помилки в даних, виявлені факти шахрайства або наявність прострочених кредитів в інших МФО.

Пролонгація

Продовження або пролонгація кредитного договору – популярна можливість для будь-якого клієнта. Вона дозволяє продовжити термін використання позикових коштів і «заморозити» нарахування процентних платежів на обраний користувачем термін. Сплативши послугу пролонгації та нараховані процентні платежі, клієнт може продовжити період кредитних коштів на 7, 15 або 30 діб. Активувати послугу можна через Персональний кабінет на сайті компанії або платіжні термінали систем EasyPay або iBox. Для використання можливостей Персонального кабінету необхідно визначити термін пролонгації і натиснути на кнопку «Продовження кредиту» – система сама підкаже подальший алгоритм дій.

Прострочення і штрафи

У тому випадку, якщо клієнт з тієї чи іншої причини прострочив виплату отриманої позики повністю або частково і, при цьому, не оформив послугу пролонгації, компанія перераховує ставку відсотка до значення 1,50% на добу. До злісних неплатників застосовуються судові санкції для примусового стягнення боргу. Крім того, компанія Credit365 залишає за собою право передати право власності на прострочення компаніям-колекторам.

Акції та спецпропозиції

МФО Кредіт365 пропонує постійним клієнтам бонусну програму. Отримати бонуси можна трьома способами – своєчасно погашаючи отримані позики, залишаючи відгуки про компанію на сторонніх Інтернет-ресурсах та запрошуючи знайомих і друзів скористатися послугою мікрокредитування в онлайн-сервісі Credit365. Використовувати накопичені бонуси можна для пролонгації або часткового погашення виданої позики.

Переваги

Компанія Кредіт365 це:

  • знижка в 30% для всіх нових клієнтів;
  • диференційований розмір процентної ставки, який залежить від терміну оформлення кредиту;
  • бонусна програма.

Контактна інформація

Веб-сайт:credit365.ua
Телефон:
  • 0 800-210-365
E-mail:info@credit365.ua
Юр. адреса:вул. Михайлівська 15/1 Б, Київ, 01001
Час роботи підтримки:з 08:00 до 21:00 (без вихідних)
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№ 877 от 30.03.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.