Чим частіше ви берете кредит, тим нижче ваша кредитна ставка.

Finhub

Рівень довіри користувачів: 20%

FINHUB перший в Україні оператор взаємних кредитів – це коли люди, а не банки, дають позики тим, кому вони необхідні. Такий підхід дає можливість пропонувати найнижчі ставки по кредитах в Україні. Чим частіше ви берете кредит, тим нижче ваша кредитна ставка.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Finhub

Термін видачі кредитувід 90 до 365 днів
Перший кредит20000 грн
Сумавід 5100 до 20000 грн
Ставка на повторний займ0.37%
Віквід 21 до 65 років
Час розгляду20 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

FINHUB – це інноваційна онлайн-платформа для p2p споживчого кредитування населення України. Традиційні схеми надання позик базуються на використанні фінансового посередника, який збирає депозити і видає кредити. Р2P схема дозволяє з’єднати позичальника і кредитора безпосередньо, минаючи фінансових посередників. Вигоди для обох сторін угоди очевидні – користувачі отримують «швидкі» споживчі кредити з мінімальним набором довідок і документів, а кредитори вкладають свої кошти і заробляють на відсотках.

Вимоги до позичальників

Щоб отримати мікрокредит в Фінхаб, користувач повинен відповідати наступним мінімальним вимогам:

  • громадянство України;
  • вік від 21 до 65 років;
  • наявність діючого паспорта та ідентифікаційного коду ІПН;
  • номер мобільного телефону українського оператора зв’язку та адресу електронної пошти.

Для початку роботи необхідно пройти процедуру реєстрації на корпоративному сайті FINHUB. Для цього вибираємо розділ Позичальник, в кредитному калькуляторі визначаємо суму позики, термін його погашення і натискаємо на кнопку «Взяти кредит». Далі заповнюємо кредитну заявку, вказуючи особисті і контактні дані. На цьому етапі необхідно уважно стежити за повнотою і якістю інформації – від цього буде залежати успішність заявки на отримання позики.

Після цього необхідно зробити свою фотографію з розгорнутим паспортом в руках – це необхідно для того, щоб система могла ідентифікувати особистість і перевірити її відповідність документам. Потім заповнюємо платіжні реквізити банківської картки та процедура реєстрації закінчена. Зазвичай, рішення про надання позики надходить протягом декількох хвилин, але в разі виявлених помилок або неповної інформації фахівець МФО може передзвонити клієнтові за телефоном, вказаним при реєстрації, і уточнити дані. Звертаємо Вашу увагу на те, що колл-центр компанії працює з 9:00 до 20:00 і в разі заповнення заявки в нічний час, оператор може передзвонити вранці.

Після позитивного рішення заявка на отримання позики надходить у відкритий доступ і стає видимою для всіх інвесторів протягом 5 діб або до повного фінансування. Якщо за цей строк від інвесторів надійде не менше 75% коштів – компанія дофінансує цю суму до 100% і рішення про виділення грошей поступити позичальникові в СМС-повідомленні або листом на електронну пошту. Якщо зібрати 75% за вказаний період не вийшло – заявка анулюється. При зарахуванні кредитних коштів на карту онлайн-сервіс FINHUB утримує комісійний збір в розмірі 10% від суми позики.

Пролонгація

Пролонгація оформленого кредиту не передбачена чинними правилами сервісу.

Прострочення і штрафи

Якщо користувач не повернув своєчасно оформлений позику повністю або частково, заборгованість переходить в розряд простроченої. Мікрофінансових організація Фінхаб нараховує штраф у розмірі 5,00% від розміру кредиту для позик з періодом оформлення до 30 діб, і 3,00% для позик з періодом оформлення понад три місяці, а також штраф у розмірі комісійної збору за перебування в простроченні. Інформація про несумлінне позичальника направляється в Українське бюро кредитних історій, що не дозволить в майбутньому отримувати позики в інших МФО України. Компанія залишає за собою право передати право на прострочену заборгованість на користь третіх осіб – колекторських компаній.

Акції та спецпропозиції

Розіграш акцій і спеціальні пропозиції від МФО FINHUB в даний момент не передбачені політикою лояльності компанії.

Переваги

Перевагами бізнес-моделі Фінхаб є:

  • кваліфікована служба клієнтської підтримки;
  • зручний і функціональний онлайн-сервіс;
  • точні ставки по кредитах без прихованих комісій та нарахувань;
  • високий рівень захисту персональних даних.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://finhub.ua
Телефон:
  • 0 80 050 23 46
E-mail:info@finhub.ua
Юр. адреса:Куренівський провулок, 17Ш, Київ, 04073, Україна
Час роботи підтримки:Пн-Пт: с 8:00 до 19:00
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№ 163 от 26.01.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.