Перша позика під 0%

Глобал Кредит

Рівень довіри користувачів: 15%

Компанія “Глобал Кредит” – мікрофінансова організація, створена в 2012 році для надання послуг швидкого кредитування.
Ми раді бути корисними, коли Ви потребуєте фінансової підтримки!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Глобал Кредит

Термін видачі кредитувід 1 до 30 днів
Перший кредит5000 грн
Сумавід 200 до 15000 грн
Безкоштовний кредит5000 грн на 30 дней
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ2.0%
Віквід 18 до 71 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошейГотівкою
На карту

Глобал Кредит – це мікрофінансова організація, яка почала свою діяльність на території України більше семи років тому. З тих пір компанія змогла стати одним з лідерів ринку споживчих мікропозик для тих категорій клієнтів, яких не влаштовує швидкість надання та якість банківських продуктів. При наданні послуг, МФО не вимагає від своїх клієнтів довідки про доходи, поручителів і заставного майна – всі дії відбуваються онлайн і вимагають мінімального набору персональної інформації.

Вимоги до позичальників

Умовами отримання кредитних ресурсів є:

  • українське громадянство;
  • наявність паспорта та ідентифікаційного коду ІПН;
  • вік 18+ років;
  • наявність постійного джерела доходу;
  • адреса електронної пошти і номер мобільного телефону.

Для оформлення заявки на отримання мікроссуди користувачам необхідно зайти на офіційний сайт компанії і на кредитному калькуляторі вибрати суму і період оформлення – до 15000 гривень і до 30 календарних днів. Для першого оформлення МФО пропонує користувачам пільгові умови – ставка всього 0,01% на добу. Натискаємо на кнопку «Отримати гроші» і переходимо до форми реєстрації Особистого кабінету – вказуємо номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.

Потім необхідно пройти ідентифікацію особи за допомогою системи Instantor або Bank-ID. Наступний крок – прив’язка банківської картки, на яку слід зарахувати платіж. Верифікація або процедура підтвердження належності карти вимагає мінімального активного залишку на балансі. Останній крок після схвалення кредитної заявки – підписання онлайн договору уявлення позики. Після цього кошти зараховуються протягом декількох хвилин на карту. Всю процедуру оформлення кредиту можна виконати офлайн, через одне з відділень компанії. Для цього достатньо прийти туди з оригіналом паспорта та коду – всі дії будуть виконані фахівцями Глобал Кредит на місці.

Пролонгація

Якщо клієнт розуміє, що він не в змозі повністю або частково виплатити оформлену позику вчасно – компанія надає йому можливість оформлення послуги пролонгації. Пролонгація можлива за умови повної оплати нарахованих процентних платежів. Активувати послугу можна в Особистому кабінеті користувача на сайті МФО або в одному з відділень компанії.

Прострочення і штрафи

Прострочення – найбільш негативний варіант кредитних відносин між клієнтом і мікрофінансовою організацією. По закінченню терміну дії договору позики, МФО надає користувачам триденний термін, протягом якого штрафні санкції не застосовуватимуться. Якщо за цей термін клієнт не погасив свою заборгованість, не оформив пролонгацію або не зв’язався зі службою підтримки для оформлення розстрочки – Глобал Кредит збільшує розмір процентних виплат в два рази. Дані про прострочення направляються в Українське бюро кредитних історій, що завадить в майбутньому оформлення позик в інших МФО України. Компанія залишає за собою право звернутися в судові інстанції йди передати право власності на кредит колекторським організаціям.

Акції та спецпропозиції

Мікрофінансова організація регулярно проводить сезонні акції та розіграші спеціальних призів для своїх клієнтів. Щасливчики отримують цінні подарунки або можливість оформлення позики на сервісі під 0,01% на добу. Для участі в акціях необхідно заповнити просту анкету на сайті або оформить кредит під час розіграшу. За актуальними пропозиціями необхідно стежити на сторінці Акції офіційного сайту компанії.

Переваги

Сильними сторонами МФО є:

  • мережа з більш ніж 70 відділень;
  • прості і зрозумілі умови кредитування;
  • можливість пролонгації без додаткових платежів.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://globalcredit.ua/
Телефон:
  • (066) 466-2888
E-mail:info@globalcredit.ua
Юр. адреса:01012, м Київ, пл. Незалежності, 1
Час роботи підтримки:с 08:00 до 20:00
Свідоцтво про реєстрацію:ІК №96 от 04.12.2012
Ліцензія Нацкомфінпослуг:АВ 614820 от 04.02.2013

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.