Groshi247

Рівень довіри користувачів: 1%

Оформляйте вигідні кредити в Groshі247 і отримуйте досягнення за кожен закритий кредит. Досягнення дозволять вам користуватися кредитами зі знижкою.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Groshi247

Термін видачі кредитувід 7 до 30 днів
Перший кредит3000 грн
Сумавід 500 до 10000 грн
Ставка на повторний займ1.75%
Віквід 18 до 80 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Онлайн-сервіс Groshі247 надає мікропозики населенню України на максимально вигідних для клієнтів умовах. При розгляді заявок не потрібно вказувати цільового призначення коштів або надавати довідку про доходи. Будь-який користувач, навіть з «поганою» кредитною історією, зможе отримати допомогу до зарплати, стипендії або пенсії, кошти на закінчення тривалого ремонту, поїздку на море, покупку нового смартфона або вподобаної сукні. Мікрофінансова організація Гроші247 гарантує прозорі і зрозумілі умови співробітництва, відсутність прихованих комісій і платежів. Згідно з наявною статистикою в середньому понад 150 заявок на оформлення кредиту надходять в компанію і більше 85% з них проходять процедуру узгодження.

Вимоги до позичальників

Отримати позику на максимально вигідних умовах може будь-який громадянин України, який відповідає наступним критеріям:

 • вік 18 років і старше;
 • наявність діючого паспорта старого або нового зразка;
 • індивідуальний податковий код ІПН;
 • платіжна картка українського банку;
 • доступ в Інтернет.

Процедура першого оформлення займає приблизно 15-20 хвилин. Для цього необхідно зайти на корпоративний сайт Groshі247 і на Кредитному калькуляторі вибрати суму і період погашення. Нові клієнти можуть отримати до 3000 гривень за спеціальною знижкою в 21% на виплату процентних платежів, термін погашення – від 7 до 30 діб. При наступних оформленнях ліміт буде розширено до 10000 гривень. Натиснувши на кнопку «Отримати гроші», переходимо до заповнення заявки – вказуємо особисту, контактну і платіжну інформацію.

Відповідь по оформленої заяви на отримання позики зазвичай приходить протягом 10-15 хвилин в СМС-повідомленні на номер мобільного телефону, зазначеного при реєстрації. Кошти зараховуються на картку майже миттєво. При повторних зверненнях всі ці дії повторювати не потрібно – досить зайти в Особистий кабінет і вказати суму і термін погашення.

Пролонгація

Пролонгація кредиту – це послуга продовження періоду дії договору фінансового позики без нарахування штрафних платежів і погіршення кредитної історії. Для того, що б клієнти МФО Гроші247 могли активувати цю можливість, їм необхідно зайти на сайт компанії, авторизуватися в Особистому кабінеті, вибрати розділ «Поточний кредит», опцію «Управління кредитом» і натиснути на кнопку «Продовжити». Після цього слід сплатити нараховані процентні платежі і вартість послуги продовження. Пролонгувати позику можна на термін, що не перевищує періоду первісного оформлення. Послуга доступна для оформлення тільки до закінчення трьох діб після останньої дати періоду погашення заборгованості.

Прострочення і штрафи

Якщо клієнт онлайн-сервісу з тієї чи іншої причини не виплатив вчасно свій кредит і не активував послугу пролонгації – заборгованість переходить в розряд простроченої. Компанія не тільки нарахує стандартні відсоткові платежі, а й додасть до них пеню, розмір якої дорівнює процентній ставці за кожну добу. систематичне невиконання взятих на себе зобов’язань призведе до того, що МФО звернеться до судових органів для примусового стягнення коштів або передасть право власності на кредит колекторським компаніям. Інформація про прострочення направляється в Українське бюро кредитних історій, що автоматично спричинить за собою погіршення кредитної історії.

Акції та спецпропозиції

Актуальна інформація по сезонним акціям, спеціальним пропозиціям, промокодам і розіграшам призів публікується на сторінках компанії в соціальних мережах і сервісах Facebook, Instagram і Youtube.

Переваги

Сильними сторонами онлайн-сервісу Гроші247 є:

 • цілодобовий режим роботи без вихідних і свят;
 • швидке оформлення повторних заявок – приблизно 2-3 хвилини;
 • миттєве зарахування позики на картку;
 • широкий набір способів погашення;
 • розширення кредитного ліміту після успішного погашення першої позики.

Контактна інформація

Веб-сайт:groshi247.com
Телефон:
 • 0 800 21-24-24
E-mail:info@groshi247.com
Юр. адреса:04050, м. Київ, вул. Січових Стрільців, будинок 77, кімната 732
Час роботи підтримки:з 8:00 до 20:00, з Пн по Пт

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.