Знижки до 50% за програмою лояльності

Грошик

Рівень довіри користувачів: 96%

Groshik пропонує зручну альтернативу, якою вже користуються мільйони українців – отримання кредиту на карту онлайн, просто і не виходячи з дому. Не потрібні поручителі, застави і довідки – всього лише підключення до інтернету і активна банківська карта.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Грошик

Термін видачі кредитувід 5 до 30 днів
Перший кредит5000 грн
Сумавід 500 до 14900 грн
Ставка на повторний займ1.70%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Грошик – це зручний онлайн-сервіс надання мікрокредитів фізичним особам в Україні. За допомогою нього мільйона наших громадян можуть отримати «швидкі» гроші всього за кілька хвилин, не виходячи їх своєї квартири або будинку. Компанія працює цілодобово, без вихідних і святкових днів. Надходження коштів здійснюється в безготівковій формі – на банківську картку. Вся інформація в сервісі надійно захищена за допомогою найсучасніших способів шифрування та відповідає міжнародним стандартам безпеки.

Вимоги до позичальників

Мікрофінансових організація Грошик ставить мінімальні вимоги до своїх клієнтів. Для отримання кредиту достатньо відповідати таким критеріям:

  • громадянство України;
  • бути у віці 18 і більше років;
  • мати діючий паспорт і ідентифікаційний код ІПН.

Крім того, для запобігання випадкам шахрайства при оформленні першого кредиту користувачам потрібно надіслати в компанію свою фотографію з розкритим паспортом – це дозволяє уникнути випадків використання крадених персональних даних.

Для початку роботи необхідно зайти на офіційний сайт компанії, вказати у відповідних інформаційних полях необхідну суму кредиту і термін, на який його потрібно видати. Потім в відкрилася анкеті заповнюються контактні дані і завантажуються документи. Платіжна картка, що вказується для отримання коштів, проходить процедуру верифікації. Всі дії на сайті займають не більше 15 хвилин, а при повторних оформленнях кредиту їх проходити не потрібно.

Пролонгація

Всі користувачі, які є клієнтами МФО Грошик, можуть оформити продовження терміну повернення свого кредиту до 185 днів і скористатися цією послугою будь-яку кількість разів. Термін кожного продовження становить тридцять календарних дня. Оформляти послугу необхідно за кілька діб до часу закінчення платежів по кредиту або в день останньої оплати. Замовлення на пролонгацію оформляється в особистому кабінеті користувача на офіційному сайті компанії або за телефоном «гарячої» лінії.

При оформленні терміну дії кредиту додаткові збори і комісійні платежі не стягуються. Єдиною умовою є своєчасне погашення всіх нарахованих процентних платежів – їх повну суму можна дізнатися в особистому кабінеті на сторінці «Пролонгація».

Прострочення і штрафи

Якщо оформлений кредит не був погашений вчасно і покупець не замовив послугу його пролонгації, то компанія Грошик надає йому можливість зробити це протягом трьох банківських днів з моменту закінчення дати, зазначеної в договорі кредиту. Якщо цією можливістю клієнт не скористався – настає прострочення з автоматичним збільшенням процентної ставки до 3% на добу. Крім того, відбувається перерахунок оформленого кредиту за весь термін його дії – використана ставка відсотка перераховується до стандартної, якщо були використані знижки, бонуси та інші програми лояльності.

Акції та спецпропозиції

Мікрофінансових організація Грошик надає своїм клієнтам спеціальну Програму лояльності. Вона дозволяє новим і діючим користувачам використовувати бонуси – накопичувати бали і перетворювати їх в додаткові знижки на оформлення наступних кредитів. Чим більше бонусів, тим більш вигідні фінансові умови отримує клієнт. Крім того, крім зростання знижки на повторні позики, клієнтам надається можливість:

  • підвищити свій кредитний рейтинг;
  • збільшити кредитний ліміт;
  • отримати персональний підхід до вирішення виникаючих проблем і питань.

Крім того, діє спеціальна пропозиція «Приведи друга» – за залучення нового клієнта в компанію учасник програми отримує грошову винагороду в розмірі 125 гривень.

Переваги

Перевагами проекту є висока швидкість і легкість оформлення позикових коштів. Кожен громадянин України, незалежно від рівня доходу і наявності заставного майна може отримати онлайн-кредит на свою картку протягом 10-15 хвилин. Чим більше термін співпраці з компанією, то вигідніші умови.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://groshik.com/
Телефон:
  • 0 800 330 525
E-mail:support@groshik.com
Юр. адреса:01033 м. Киев, вул. Шота Руставелі, дім 44, офіс 104
Час роботи підтримки:с 08:00 до 22:00 - без вихідних
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№2938 від 27.06.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.