КредитКафе

Рівень довіри користувачів: 15%

Основною сферою діяльності МФО КредітКафе є надання «швидких» мікропозик в мережі власних відділень компанії. На сьогоднішній день вона охоплює більше 40 міст України, надаючи можливість всім бажаючим вирішити фінансові проблеми без зайвої тяганини і за максимально короткий час. Цільове призначення коштів вказувати не потрібно – оформить позику можна для походу в магазин чи аптеку, поїздки […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії КредитКафе

Термін видачі кредитувід 7 до 14 днів
Перший кредит7000 грн
Сумавід 100 до 7000 грн
Ставка на повторний займ2%
Віквід 18 до 70 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошейГотівкою

Основною сферою діяльності МФО КредітКафе є надання «швидких» мікропозик в мережі власних відділень компанії. На сьогоднішній день вона охоплює більше 40 міст України, надаючи можливість всім бажаючим вирішити фінансові проблеми без зайвої тяганини і за максимально короткий час. Цільове призначення коштів вказувати не потрібно – оформить позику можна для походу в магазин чи аптеку, поїздки на море або на гірськолижний курорт, закінчення тривалого ремонту або заміну вийшов з ладу гаджета.

Вимоги до позичальників

Основними вимогами мікрофінансової організації КредітКафе до потенційних позичальників є:

 • вік від 18 до 70 років;
 • паспорт та індивідуальний податковий код ІПН;
 • наявність джерела регулярного доходу;
 • громадянство і реєстрація на території України.

Оформити заявку на отримання кредиту можна онлайн на сайті компанії і офлайн в найближчому відділенні МФО. Для онлайн-оформлення потрібно на сайті натиснути на кнопку «Онлайн-заявка» і в відкрилася анкеті ввести прізвище, ім’я, по батькові, ІПН, контактний номер телефону, гордий фактичного проживання, тип працевлаштування, необхідну суму від 1000 до 7000 гривень. Потім клієнт повинен дати свою згоду на обробку персональних даних і натиснути на кнопку «Відправити». При офлайн-оформленні в відділення необхідно взяти з собою паспорт, код і в комфортній обстановці кредитний фахівець допоможе заповнити всі необхідні документи.

У разі позитивного рішення видача кредиту здійснюється тут же в касі. Оформити позику можна на 7 або 14 діб. Вся процедура займає 15-20 хвилин. Причинами для відмови можуть служити виявлені факти шахрайства, помилки при заповненні документів, а також наявність прострочених заборгованостей в інших мікрокредітних організаціях України.

Пролонгація

Послуга пролонгації або подовження періоду повернення оформленого кредиту доступна всім клієнтам МФО КредітКафе. Вона дозволяє впоратися з тимчасовими фінансовими труднощами, повернути отриману позику пізніше, не виплачувати при цьому штрафів і не погіршувати своєї кредитної історії. Активувати послугу можна, зв’язавшись з тим фахівцем компанії, який займався оформленням позики. Умовою пролонгації є повна оплата нарахованих процентних платежів.

Прострочення і штрафи

Якщо заборгованість перейшла в розряд прострочених, клієнт не активував послугу пролонгації, зв’язавшись зі своїм експертом, КредітКафе здійснює нарахування пені в розмірі 2,00% від суми заборгованості за кожну добу прострочення. Нарахування пені здійснюється до тих пір, поки позика не буде погашена в повному обсязі або кредит не буде продовжений. Проти злісних неплатників компанія подає судові позови для примусового стягнення боргу. Також може застосовуватися обмеження по виїзду позичальника за кордон або передача права власності на борг на користь колекторських компаній.

Акції та спецпропозиції

Проведення акцій і розіграшів призів МФО КредітКафе для своїх клієнтів в даний момент не здійснюється. За актуальними пропозиціями необхідно стежити на офіційному сайті компанії або в мережі відділень.

Переваги

Плюсами співпраці з мікрокредітною організацією КредітКафе є:

 • широка мережа філій;
 • затишна атмосфера і мінімум часу на оформлення заявки;
 • можливість отримання кредиту готівкою в касі без черги;
 • можливість пролонгації чинної позики;
 • можливість стежити за поточним станом заборгованості на офіційному сайті компанії;
 • високий кредитний ліміт для першого оформлення – до 7000 гривень.

Контактна інформація

Веб-сайт:creditcafe.com.ua
Телефон:
 • 044 3-600-500
E-mail:
Юр. адреса:02121, м. Київ, ул. Харківське шосе, 201-203, оф. 43
Час роботи підтримки:Понеділок-п'ятниця: 09.00-18.00 (без перерви)
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№1531 от 11.05.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.