Розіграш цінних призів (фітнес браслети, телефони та планшети)

O-Credit

Рівень довіри користувачів: 55.4%

O-Credit – отримуй гроші, не встаючи з дивана! Швидкі позики на карту до 15 000 грн.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії O-Credit

Термін видачі кредитувід 1 до 61 днів
Перший кредит10000 грн
Сумавід 100 до 15000 грн
Ставка на повторний займ1.8%
Віквід 18 до 70 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошейГотівкою
На карту

Розіграш цінних призів (флешки, акумулятори, фітнес браслети, праски, телефони та планшети).
Для участі в розіграші потрібно оформити кредит з мінімальним терміном від 11 днів.

Період дії акції: з 01.12.2020 по 13.01.2021 до 12:00

O`Credit – сучасний мікрофінансовий сервіс, що надає термінові споживчі позики на ринку України. Відмінною особливістю діяльності МФО є можливість отримання грошей як онлайн, через корпоративний сайт, так і офлайн, використовуючи широку мережу відділень компанії в різних містах нашої країни. Для отримання позики клієнту не потрібно збирати довідки і документи, доводити свою платоспроможність і надійність – вся процедура займає не більше 10-15 хвилин, а при повторних зверненнях користувач може отримати кошти за все за 2-3 хвилини. Споживчий кредит може бути витрачений на будь-які цілі без обмежень.

Вимоги до позичальників

Скористатися послугами фінансового сервісу О-кредит можуть всі бажаючі, які відповідають наступним критеріям:

  • мають громадянство України і постійно проживають на її території;
  • вік 18+ років;
  • діючий паспорт старого або нового зразка та ідентифікаційний код ІПН;
  • доступ в Інтернет зі смартфона, планшета або комп’ютера;
  • номер мобільного телефону та адресу електронної пошти;
  • картка банку систем VISA або MasterCard.

Новий клієнт може отримати грошову позику в розмірі до 10000 гривень на термін до 30 календарних днів. Після успішного погашення позики ліміт збільшується – до 15000 на термін до 61 дня. Процентна ставка становить 1,80% на добу. Для початку оформлення на головній сторінці сайту на кредитному калькуляторі вказуємо суму, термін і натискаємо на кнопку «Оформити кредит». Наступний крок – проста процедура реєстрації Особистого кабінету – в відповідних полях вказуємо номер мобільного телефону, адреса електронної пошти та унікальний пароль.

Далі заповнюємо Анкету користувача – на цьому етапі будуть потрібні персональні та контактні дані, а також реквізити платіжної картки, на яку слід перерахувати позику. Кредитна заявка клієнта надходить на розгляд автоматизованої системи, яка здійснює перевірку введеної інформації протягом 10 хвилин. Якщо у користувача не виявлено критичного рівня простроченої заборгованості в інших мікрофінансових організаціях України, а також всі введені дані відрізняються повнотою і достовірністю – кошти зараховуються на карту протягом декількох хвилин після підписання кредитного договору онлайн.

Процедура оформлення заявки і отримання коштів може здійснюватися у відділенні компанії офлайн для цього користувач повинен прийти в найближчий від себе офіс з оригіналом паспорта та ідентифікаційного коду, на місці заповнити заявку за допомогою менеджерів і отримати гроші готівкою в касі.

Пролонгація

Пролонгація кредиту – це проста і зручна можливість для клієнта продовжити період виплати по позиці, щоб вирішити виниклі фінансові проблеми. Підключити цю функцію можна в Особистому кабінеті на сайті компанії або звернувшись до менеджерів МФО. Єдиною умовою продовження є повна оплата нарахованих процентних платежів. Пролонгація не призводить до погіршення кредитної історії, нарахування штрафів або комісії.

Прострочення і штрафи

У разі, якщо термін дії договору оформленого кредиту закінчився, а користувач так і не активував послугу пролонгації – заборгованість стає простроченою. На цьому етапі позичальникові потрібно терміново звернутися до фахівців компанії за номером телефону «гарячої» лінії або до найближчого відділення для оформлення реструктуризації. В рамках програми реструктуризації користувач може оформити оплату кредиту частинами або нарахування знижених відсотків. Проти злісних неплатників О-credit використовує нарахування штрафу та комісії на всю суму боргу, а інформація про прострочення передається в Українське бюро кредитних історій (УБКІ). Компанія має право подати в суд або передати право власності на позику на користь колекторських структур.

Акції та спецпропозиції

Мікрофінансових організація О-кредит проводить регулярні розіграші цінних призів серед своїх клієнтів – телевізорів, модних гаджетів і інших приємних дрібниць. За актуальними пропозиціями компанії можна стежити на сторінках в соціальних мережах або на офіційному сайті

Переваги

Переваги співпраці з онлайн-сервісом О-credit:

  • можливість дострокового погашення позики без додаткових комісій;
  • проста процедура оформлення;
  • широка мережа відділень у багатьох містах України.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://o-credit.com/
Телефон:
  • 0 800 300 903
E-mail:info@o-credit.com
Юр. адреса:69035, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Вознесенівський район, вулиця Рекордна, будинок 26Г
Час роботи підтримки:24/7
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№ 402 от 20.03.2018

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.