Швидка Готівочка

Рівень довіри користувачів: 96.8%

«Швидка Готівочка» – фінансова компанія, що спеціалізується на видачі короткострокових позик населенню України. Компанія була створена для допомоги у вирішенні фінансових проблем і реалізації бажань усіх громадян України віком від 18 до 75 років. Виняткова діяльність компанії – надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Швидка Готівочка

Термін видачі кредитувід 1 до 30 днів
Перший кредит20000 грн
Сумавід 200 до 20000 грн
Ставка на повторний займ1.80%
Віквід 18 до 75 років
Час розгляду20 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Споживче мікрофінансування давно стало звичним способом отримання «швидких» грошей для мільйона наших співгромадян. Таким методом можна перечекати від зарплати до зарплати чи від стипендії до стипендії, купити останню модель смартфона, доробити ремонт у квартирі або з’їздити у відпустку. Однією з компаній, що надають подібні послуги на ринку України, є МФО Швидка Готівочка. Заплативши невеликий відсоток, клієнти компанії отримують грошовий переказ на свою картку протягом декількох хвилин без необхідності збору довідок, походів в відділення банку і інших неприємних процедур.

Вимоги до позичальників

Отримати кредит в мікрофінансовій організації Швидка Готівочка може будь-який громадянин України, який відповідає таким критеріям:

  • вік від 18 до 75 років;
  • наявність внутрішнього паспорта та ідентифікаційного коду ІПН;
  • наявність розрахункової картки українського банку.

Для оформлення позики необхідно зайти на сайт компанії і вибрати потрібну суму, яка може становити від 200 до 20 000 гривень. Термін, на який оформляється кредит для нових клієнтів, становить від 1 до 30 днів. Потім користувач оформляє заявку на сайті – заповнює контактні дані, завантажує скан-копії документів і вказує реквізити розрахункової картки. Обробка документів і винесення рішення здійснюється автоматично і займає приблизно 10-15 хвилин. Після позитивного рішення гроші надходять на карту практично миттєво. Кредит може бути погашений точно в строк, зазначений при його оформленні або достроково без будь-яких штрафів та додаткових зборів.

Швидка Готівочка має високий відсоток схвалених заявок, але іноді клієнт отримує відмову. Найпоширенішими причинами відмови є виявлення фактів шахрайства з персональними даними, підробка документів або наявність прострочених кредитів в інших МФО. Компанія залишає за собою право не розкривати причину відмови.

Пролонгація

Пролонгація кредиту – поширений спосіб вирішення проблеми, коли з тієї чи іншої причини клієнт не може своєчасно виплатити частину або повну суму кредиту. Пролонгувати свою заборгованість в МФО Швидка Готівочка можна в останній день терміну дії кредитного договору, сплативши попередньо суму заборгованості за нарахованими процентними платежами. Кількість пролонгацій не обмежена.

Прострочення і штрафи

Прострочення – це сума заборгованості по кредиту, яка не була погашена в термін і не пролонгована. З моменту формування прострочення клієнту нараховується штраф у розмірі 1%, який додається до існуючої ставки в 1,8%. Злісні неплатники отримують значне погіршення своєї кредитної історії і проти них можуть бути спрямовані судові позови. Компанія Швидка Готівочка має право, згідно укладеного з клієнтом кредитного договору, передати право власності на непогашений кредит третім особам.

Акції та спецпропозиції

Мікрофінансова компанія Швидка Готівочка проводить регулярні Акції в рамках сезонних і святкових пропозицій. Перемога в Акції дає можливість знизити вартість залучених кредитних ресурсів як для нових, так і для існуючих клієнтів. Окремої програми лояльності для постійних позичальників не передбачено.

Переваги

У порівнянні з аналогічними сервісами Швидка Готівочка має кілька ключових переваг:

  • простий і зручний функціонал Особистого кабінету користувача;
  • високий рівень захисту персональної інформації на сайті;
  • висока стеля запозичення для нових клієнтів – до 20 000 грн;
  • низький відсоток відмов у наданні позик.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://gotivochka.com.ua/
Телефон:
  • 0 800 33 01 38
E-mail:info.gotivochka@gmail.com
Юр. адреса:01004, м.Київ, вулиця Кропивницького, будинок 4, офіс 22
Час роботи підтримки:пн-пт 9: 00-20: 00 (без перерви), сб-нд 10: 00-18: 00 (без перерви)
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№ 1169 от 24.01.2019

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.